Go to content

Też kochasz torebki? Zobacz TOP 6 najnowszej kolekcji Metozzi

Fot. Screen z Facebooka / Metozzi

Ile macie torebek w swojej garderobie? Przyznaję ja mam ich całkiem sporo. Zgadzam się również ze stwierdzeniem, że wnętrze torebki dużo mówi o jej właścicielce. W mojej panuje wieczny bałagan… Dzisiaj przedstawiam wam polską markę Metozzi, która na rynku jest już od 15 lat. Wszystkie produkty szyte są ręcznie i tworzone przez najlepszych polskich krawców i kaletników.

Przyznaje, że torebki są uszyte bardzo precyzyjnie. Firma harmonijnie łączy klasykę z nowoczesnością i wprowadza w projekty równowagę pomiędzy luksusem a minimalizmem. Co najważniejsze firma zapewnia Dożywotni Serwis Pogwarancyjny.

Firma ma swojej ofercie: torebki dla kobiet, teczki i torby dla mężczyzn, wizytowe i limitowane serie, a przede wszystkim cudowną linię by Ewa Wojciechowska. Poniżej moje typy z sezonu 2016 Metozzi.

TOP 6 najnowszej kolekcji Metozzi

1. Kolekcja by Ewa Wojciechowska

Torebki absolutnie zachwycają. Wykonane są ze skóry bydlęcej, dwustronnie malowanej i sprowadzanej z Włoch. Zanim torebki weszły do produkcji były specjalnie testowane pod kątem użyteczności i wygody noszenia. Efekt wow. Jestem pod wrażeniem. Inspiracją do stworzenia torebki był styl lat 70-tych. Torebka jest oszczędna, z prostym zapięciem i pasuje moim zdaniem do wszystkiego!

Tutaj można zobaczyć całą kolekcję By Ewa Wojciechowska.

Metozzi

Fot. Materiały prasowe / Metozzi

2. Seria limitowana

Oryginalna i niezwykle kobieca torebka skórzana. Wewnątrz jedna komora, kieszonka zasuwane na suwak, dwie wsuwane kieszonki na drobiazgi lub telefon komórkowy.Uniwersalny, praktyczny model dla kobiet ceniących prostotę i elegancję.

Metozzi

Fot. Materiały prasowe

3. Torebka damska wizytowa z Limitowanej Serii Metozzi

W końcu każda z nas lubi zaszaleć z modą.

Torebka damska wizytowa z Limitowanej Serii Metozzi wykonana z tłoczonej włoskiej skóry typu cameleon . Skóra tłoczona jest zwierzęcym motywem węża mieniąca się kolorami żółtym, zielonym, niebieskim i złotym.. Wnętrze torebki wykończone jest podszewką w kolorze czarnym. Z przodu torebki gustowna zawieszka z logo Metozzi.

Metozzi

Fot. Materiały prasowe

4. Model dla kobiet ceniących wygodę i elegancje

Torebka wykonana ze skóry. Posiada jedną otwartą komorę,w środku odpinana kosmetyczka.

Metozzi

Fot. Materiały prasowe

5. Praktyczny model!

Torebka wykonana z naturalnej skóry. Posiada w środku dwie otwarte kieszonki i jedną kieszeń zamykaną na suwak.

Metozzi

Fot. Materiały prasowe

6. Plecak wykonany ze skóry naturalnej w atrakcyjnym kolorze

Pojemny i praktyczny. Zamykany na suwak. W środku kieszonka na telefon. Posiada rączke umożliwiającą noszenie w dłoni

Metozzi

Fot. Materiały prasowe