Go to content

SuperMenu by Anna Lewandowska świętuje 3. urodziny!

„Wszystkiego najzdrowszego!” – takie właśnie życzenia, z okazji swoich 3. urodzin, składa nam wszystkim SuperMenu – marka cateringu dietetycznego Anny Lewandowskiej. Zgodnie z filozofią marki, SuperMenu nie skupia się jedynie na dostarczaniu gotowych planów dietetycznych, ale stara się przede wszystkim namówić wszystkich swoich klientów do zmian nawyków żywieniowych. W związku podjętą misją, marka po raz kolejny przygotowuje też poprzedzony badaniami rynkowymi raport „Zdrowie na talerzu – SuperMenu by Anna Lewandowska”. Już dziś – premierowo – zdradzamy kilka, płynących z niego wniosków.

Jak wskazują wyniki przygotowanego na zlecenie SuperMenu by Anna Lewandowska badania [1] „Zdrowie na talerzu”, Polacy zaczynają już doceniać rolę, jaką żywienie odgrywa w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Co piąta z pytanych osób ma świadomość tego, że jedzenie może wpływać na nasze zdrowie, energię i jakość życia. 63% respondentów pozytywnie oceniło swój stan zdrowia fizycznego. Jednak swój dobrostan psychiczny, jako dobry lub bardzo dobry, określiło zaledwie 57% osób. Jednocześnie aż 96% badanych zadeklarowało, że chce zmiany stylu życia. W tym kontekście respondenci wskazywali przede wszystkim, że chcieliby ograniczyć stres (52%), a także zwiększyć aktywność fizyczną (50%). Badani chcieliby również m.in. poświęcać więcej czasu na relaks i jakościowy wypoczynek, a także zadbać o lepszą higienę
snu oraz o dietę. Jak jednak wskazują wyniku raportu „Zdrowie na talerzu”, większość z nas wciąż ma problemy ze skomponowaniem oraz utrzymaniem naprawdę zdrowej i wartościowej diety. Na pomoc w tej sytuacji przychodzą skomponowane przez ekspertów plany żywieniowe, według których układane są cateringi dietetyczne – takie jak SuperMenu. W tym kontekście aż 24% badanych przyznało, że wcześniej już korzystało lub obecnie korzysta z tzw. diety pudełkowej.

Przez trzy lata obecności na rynku, SuperMenu by Anna Lewandowska zdobyło uznanie i zaufanie konsumentów dowodząc, że zdrowa, a przy tym smaczna dieta jest możliwa dla każdego. Catering dietetyczny SuperMenu powstał w oparciu o trzy główne filary filozofii zdrowego życia, którymi w codziennych wyborach kieruje się sama Anna Lewandowska. Są to: zdrowa dieta, aktywność fizyczna oraz równowaga psychofizyczna i motywacja. Ta holistyczna koncepcja zakłada przede wszystkim zmianę myślenia i podejścia do odżywiania, a także wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych, które w konsekwencji pozwolą na zachowanie dobrego zdrowia i samopoczucia.

Catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska oferuje aż 17 programów żywieniowych, które są przeznaczone nie tylko dla osób dążących do redukcji wagi czy pasjonatów sportu. Marka ma na uwadze zdrowie każdej osoby, niezależnie od jej stylu życia. Poszczególne programy żywieniowe są opracowane przez wysoko wykwalifikowanych dietetyków. Dlatego w żadnej z diet SuperMenu nie znajdziemy białego cukru, pszenicy, surowego mleka krowiego, produktów wysokoprzetworzonych, barwników czy konserwantów.

SuperMenu by Anna Lewandowska – jeden z wiodących cateringów dietetycznych w Polsce z siedzibą w Warszawie. Marka oparta na filozofii żywienia Anny Lewandowskiej – która od lat promuje zdrowy styl życia. Jako pierwszy catering dietetyczny w Polsce, nie używa we wszystkich swoich dietach białego cukru, pszenicy i surowego mleka. Catering SuperMenu dostarcza wysokiej jakości diety w 17 wariantach do ponad 4000 miast i miejscowości w Polsce oraz okolicznych miejscowości. Jako jedyny catering w Polsce SuperMenu posiada własne ekoszklarnie, oraz Certyfikat ISO 22000- dający gwarancję, że każdy posiłek jest w pełni bezpieczny.

[1] Badanie wykonane w maju 2023 roku przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie SuperMenu by Anna Lewandowska. Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI na próbie N=826 osób w wieku 25-49 lat, mieszkańców miast powyżej 100 tyś.