Go to content

5 rzeczy, które nigdy nie robią wrażenia na kobietach

Mężczyźni potrafią wykazać się niebywałą fantazją, by zrobić wrażenie na kobiecie. Próba zaimponowania może kończyć się różnie, także tym najgorszym scenariuszem niepowodzenia. Kwiaty i czekoladki, randka w uroczym miejscu ta klasyka, która zawsze się sprawdza. Czasem jednak panowie przejawiają zachowania, które sprawiają, że mamy ochotę uciekać jak najdalej.

Według znawców tematu istnieje co najmniej pięć takich rzeczy, które zastosowane w kierunku kobiety zawsze odpychają ją od faceta.

5 rzeczy, których nie powinno się robić, chcąc zaimponować kobiecie

1. Brak autentyczności

No cóż, każdemu na początku znajomości zdarza się podkoloryzować lub przeinaczyć kilka faktów tak, aby zaciekawić drugą osobę. Jednak nadmierna fantazja, wręcz posługiwanie się kłamstwami odnosi zupełnie innym rezultat. Im mniej pewny siebie mężczyzna, tym więcej przekłamań na jego korzyść, nawet w tak banalnych kwestiach, jak waga, wiek czy miejsce pracy.

2. Ukrywanie emocji

Mężczyźni są zazwyczaj mniej emocjonalni i uczuciowi niż kobiety. To przede wszystkim my odnosiły się do innych poprzez komunikację oraz wyrażanie uczuć i myśli, więc nie cieszy nas zimna postawa faceta. Niektórzy panowie błędnie uważają, że zachowanie kamiennej twarzy i powstrzymywanie się od wyrażania emocji będzie źle widziane. Owszem, żadna nie marzy o randce z histerykiem, ale przecież interesuje nas przede wszystkim ciekawe to, co się dzieje we wnętrzu faceta. Zimni faceci nas nie pociągają.

3. Brak ambicji

Jeżeli facet pozbawiony jest ambicji i żyje z dnia na dzień, trudno, aby robił wielkie wrażenie na kobietach. My cenimy sobie możliwość stabilizacji życiowej, a im jesteśmy starsze, tym bardziej jest dla nas ta kwestia istotna. Umiejętność planowania przyszłości, podejmowanie decyzji oraz ponoszenie konsekwencji to ważne cechy. Brak ambicji i zwyczajne życiowe lenistwo nie jest czymś pociągającym.

4. Chwalenie się statusem materialnym

Fajnie, jeżeli facet jest zaradny i potrafi ogarnąć swoje życie. Jednak kobiety doskonale sobie radzą w tej materii i same potrafią zabezpieczyć swoją przyszłość. Stały dochód może kobiecie imponować, ale otwarte chwalenie się zarobkami jest naprawdę kiepskie. Nie od dziś wiadomo, że ilość pieniędzy na koncie nie równa się ilości szczęścia, które facet jest w stanie zapewnić.

5. Bardzo intymne zdjęcia

Niektórzy mężczyźni bywają bardzo zakochani w swoim odbiciu w lustrze. Niejeden próbował zachęcić kobietę do bliższej znajomości, wysyłając mniej lub bardziej nagie selfie. To fajnie, że facet dba o swoją fizyczność, ale chwalenie się ciałem lub możliwościami seksualnymi, nie zawsze jest imponujące. Kobietę można zachwycić na wiele innych sposobów, niekoniecznie odwołując się do własnego ego.

źródło:  www.powerofpositivity.com