Go to content

Partner karmiczny, czyli ten, który jest z tobą „na chwilę”

Fot. iStock / kieferpix

Miłość karmiczna doprowadza nas do łez, ale jednocześnie wzbogaca w doświadczenia, której nie da nam żaden inny związek.  Natura związku karmicznego może się różnić, tak jak uczucia, które wywołuje: zaufanie, miłość, namiętność lub cierpienie. Jednak za każdym razem spotkanie to jest jak objawienie, uderzenie, świadomość, że zdarza się nam coś wyjątkowego.

Jest to niezwykła moc, która łączy nas przeświadczeniem, że jesteśmy sobie przeznaczeni, że spotkaliśmy się w poprzednich wcieleniach. Natura związku karmicznego może się różnić, tak jak uczucia, które wywołuje: zaufanie, miłość, namiętność lub cierpienie. Jednak za każdym razem spotkanie to jest jak objawienie, uderzenie. Oto odnosisz wrażenie, że spotykasz na swojej drodze osobę, z którą przeżyłeś wielką miłość w innym życiu. Wszystko się „zgadza”.

Dopiero z czasem okazuje się, że to spotkanie było nieuniknione, byście mogli rozwiązać swoje osobiste problemy, dojrzeć, rozwinąć się, zrozumieć siebie, swoje decyzje, swoją historię i swoje błędy. Oraz to, czego naprawdę chcemy w miłości. Zazwyczaj takie związki nie przetrwają, o ile nie zmienią swojego charakteru na nieco bardziej „przyziemny”. W takiej formie – w formie karmicznej relacja zakończy się, gdy jej zadanie zostanie „wykonane”.

Jak rozpoznać związek lub karmiczną miłość?

Oto kilka możliwych manifestacji karmicznego spotkania:

  • Spotkanie z tą osobą budzi niezwykle silne emocje: niekoniecznie natychmiast pozytywne
  • Szybkość i gwałtowność, z jaką te bardzo silne uczucia występują, może być również symptomatyczna dla karmicznej miłości
  • Współodczuwanie, niezwykłe i natychmiastowe porozumienie, które pozwala odczuwać uczucia drugiej osoby tworzy poczucie wyjątkowości

Czy miłość karmiczna skazana jest na rozstanie? Niekoniecznie, tak naprawdę wszystko zależy od was – jeśli takie uczucie przejdzie transformację, zmieni się w nieco bardziej przyziemne „realne” uczucie, jeśli oboje pokonacie swoje lęki i wewnętrzne blokady – jest na to szansa.