Go to content

Wakacje bez nudy w Białce Tatrzańskiej

Marzą Ci się wakacje, które będziesz wspominać przez wiele lat? To możliwe także w Polsce. Po pierwsze – zsynchronizuj urlopy z najlepszymi ludźmi – tymi, bez których nie wyobrażasz sobie letniego wypoczynku. Po drugie – postaw na miejsce, które oferuje moc różnorodnych atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest jeden hotel w polskich górach, w którym latem stworzysz wyjątkowe wspomnienia i nie zaznasz nudy.

Gdzie na wakacje?

Położony w Białce Tatrzańskiej Hotel Bania to czterogwiazdkowy obiekt, który łączy góralską atmosferę z wysokim standardem obsługi i oferowanych usług. To zdanie, brzmiące jak z katalogu wycieczkowego z lat 90, musiało się tutaj znaleźć, ponieważ mówi samą prawdę. W wakacje Hotel Bania tętni życiem – Goście zmierzają na śniadania, wychodzą na deptak, gdzie słychać już próby zespołów przed wieczornymi koncertami, udają się na stok w kierunku Ogniska na Bani, planują seans kina letniego, przebierają się w stroje i idą na termy, lub schładzają się lodami lub ulubionym gazowanym napojem. Hotel Bania odpowiada na potrzeby swoich Gości. Jakie?

„W wakacje potrzebuję wody”

Letni urlop utożsamiamy często z wypoczynkiem nad morzem – potrzeba wody, słońca, opalonej skóry jest silnym schematem, wdrukowanym nam zarówno przez własne wspomnienia, jak i przez biura podróży. Góry nie są kojarzone z plażowaniem, a akurat w Białce jest to możliwe. Goście Hotelu Bania mają nielimitowany dostęp do Termy Bania, która latem otwiera imponującą strefę kąpieli słonecznych i prawdziwe wodne miasteczko pod gołym niebem. Gigantyczny wodny plac zabaw ze zjeżdżalniami dla dzieci w każdym wieku to nowość, która zapewni pociechom godziny wodnej rozrywki.

Część Termy Bania na wyłączność

W odpowiedzi na postulaty Gości, w te wakacje jedną część Termy Bania wydzielono jako wyłączną dla Gości Hotelu, nie będzie do niej dostępu dla osób z zewnątrz. Zapewni to możliwość wypoczynku w kameralnym gronie, a co za tym idzie zwiększy komfort pobytu.

„Chciałbym, żeby moje dzieci dobrze się bawiły”

Bania Kids to nazwa projektu, który łączy wszystkie aspekty Hotelu Bania dedykowane dzieciom. W wakacje są to m.in.:

  • codzienne animacje o różnorodnej tematyce;
  • dostęp do Ogrodu Zabaw, czyli parku rozrywki na świeżym powietrzu z karuzelą oponkową, tyrolką, piaskownicą odkrywców i innymi ulubionymi przez dzieci atrakcjami;
  • Górska Kraina, czyli wewnętrzny plac zabaw z m.in. mini ścianką wspinaczkową, basenem wypełnionym piłeczkami, czy salą rysunkową;
  • seanse bajkowe z popcornem;
  • plac zabaw w lobby dla najmłodszych;
  • sala VR z odkrywaniem wirtualnej rzeczywistości i najpopularniejszymi grami video;
  • cała Strefa Zabawy i Strefa Letnia w Termie Bania.

„Brakuje mi muzyki i imprez”

Spodziewamy się, że tegoroczna edycja Kultury na Bani będzie prawdziwym hitem. Co roku latem organizujemy cykl koncertów na scenie Kultury na Bani, położonej przy deptaku przed budynkiem Termy Bania. Gościły u nas takie gwiazdy jak Big Cyc, LemOn, Tulia, Elektryczne Gitary czy Majka Jeżowska. Łącznie latem gramy ponad 50 koncertów, a dodatkowo w Białce w wakacje dołączamy się do takich eventów jak Festyn Białcański na Kotelnicy, Festival Sport & Fun, czy też inne wydarzenia np. biegi przełajowe, czy imprezy rowerowe.

„Macie może jakieś lokalne, góralskie atrakcje?”

Hotel Bania ma góralski charakter. Widać to nie tylko w architekturze i wystroju wnętrz, ale także w potrawach oraz atrakcjach, które przygotowujemy dla Gości. Na stoku Bania znajduje się specjalne miejsce, z którego rozpościera się przepiękny widok na Litwinkę, całą okolicę oraz panoramę Tatr. W tym miejscu co najmniej raz w tygodniu rozpalamy Ognisko na Bani, któremu towarzyszy pieczenie kiełbasek. Przy ognisku nie może zabraknąć kapeli góralskiej, a czasem zjawia się także Harnaś Jędrek, który serwuje Gościom tzw. śpasy, czyli góralskie próby charakteru (i nie tylko). Kapeli można posłuchać także w Restauracji Góralskiej, w której nasi kucharze łączą kulinarne tradycje Podhala z najwyższej jakości produktem, aby stworzyć na talerzu prawdziwe arcydzieła.

„Marzę o masażu i wyciszeniu”

Dla osób ceniących spokojny wypoczynek, połączony z troską o skórę ciała i twarzy, polecamy wizyty w SPA Hotelu Bania – Sielsko Anielsko Wellness & Spa – wielokrotnie nagradzanym w ogólnopolskich plebiscytach. Strefa Sielsko, sprzyjająca relaksowi, z basenem, saunami oraz wypoczywalnią, jest dostępna dla każdego Gościa Hotelu powyżej 15 roku życia. W Strefie Anielsko możesz umówić się na autorskie rytuały i ceremonie pielęgnujące twarz lub ciało. To tutaj znajduje się także wyjątkowa biblioteczka oraz salon fryzjerski.

Jak zarezerwować?

Aby dokonać rezerwacji wakacyjnych w Hotelu Bania, wystarczy odwiedzić stronę www.hotelbania.pl i wybrać termin – system poprowadzi krok po kroku przez proces. Oczywiście można skontaktować się z nami także mailowo: [email protected] lub telefonicznie: +48 18 534 43 70