Go to content

Konkurs „Wspomnienia mają swoje zapachy”

Fot. iStock / svetikd

Jak pachną twoje święta? Pomarańczami, piernikiem i indykiem. Świeżą choinką i cynamonem? A może pachną, jak te perfumy, których używałaś, gdy po raz pierwszy zakochałaś się tak naprawdę i pakowałaś prezent dla niego? Nasze wspomnienia mają swoje zapachy, głębokie, pełne emocji i związanych z ważnymi chwilami obrazów. Napisz, jaki jest Twój ulubiony świąteczny zapach i weź udział w naszej pachnącej zabawie.

Zaczarujmy te święta zapachami, niech będą magiczne, jak wtedy kiedy czekaliśmy z zapartym tchem, aż pod choinką pojawią się prezenty!

Razem z Optima PLUS zapraszamy was do wspólnej zabawy!

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu: „Napisz, jaki jest Twój ulubiony świąteczny zapach i dlaczego”.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Napisz, jaki jest Twój ulubiony świąteczny zapach i dlaczego”.

Nagrody:

3 x zestaw wybranych przez Laureata 7 naturalnych olejków eterycznych Optima PLUS ze sklepu internetowego www.optima-plus.eu.

 Optima PLUS_naturalne olejki eteryczne (2) Optima PLUS_naturalne olejki eteryczne (1)

Konkurs trwa od 09.12.2016 do 23.12.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 30.12.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.