Go to content

Konkurs „Kocham swoją skórę”

Fot. iStock / PeopleImages

Jestem piękna, bo tak się czuję – to połowa sukcesu! A druga połowa ukryta jest w zaciszu naszej łazienki. Kochacie swoją skórę – dbacie, dopieszczacie i nosicie ją z dumą? Co robicie dla swojej skóry, by była piękna i zdrowa? Macie swoje urodowe rytuały, sztuczki, a może…? No właśnie, podzielcie się z nimi i wygrajcie cudowne dermokosmetyki od Ziaja med. Razem z marką Ziaja serdecznie zapraszamy was do wspólnej zabawy.

    1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „Zdradź swój domowy sposób na piękną skórę” Opowiedz nam jak w domowym zaciszu dbasz o swoją skórę, a może masz swoje triki, świetny przepis na domowe spa albo swój rytuał?
    2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
    3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Zdradź swój domowy sposób na piękną skórę”. Opowiedz nam jak w domowym zaciszu dbasz o swoją skórę, a może masz swoje triki, świetny przepis na domowe spa albo swój rytuał?

Nagrody:

10 x  zestaw kosmetyków Ziaja med – Klinika zdrowej skóry, Dermokosmetyki Ziaja Med kuracja dermatologiczna z witaminą C +HA/P (seria obejmuje 4 produkty), składający się z:

– rewitalizujący krem pod oczy i na powieki wygładzająco-ochronny

– krem ujędrniający na dzień,

– krem głęboko regenerujący na noc,

– esencja rewitalizująca,

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dermokosmetyki Ziaja Med kuracja dermatologiczna z witaminą C +HA/P, polecane są w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry, a także do regenerującej pielęgnacji po zabiegach dermatologicznych i estetycznych. Linia charakteryzuje się szerokim spektrum działania uwarunkowanym aktywnością stabilnej witaminy C zastosowanej w formie naturalnego glukozydu. Jej skuteczność determinowana jest stopniowym uwalnianiem kwasu askorbinowego przez enzym zwany alfa-glukozydazą co w efekcie zapewnia długotrwałe oddziaływanie na skórę . Połączona z kwasem hialuronowym i aminokwasem – hydroksyproliną intensywnie wzmacnia i odnawia włókna kolagenu, spowalnia procesy starzeniowe oraz wyraźnie poprawia kondycję skóry zwiotczałej, z przebarwieniami, pozbawionej zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku. 

Konkurs trwa od 17.05.2016 do 31.05..2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 07.06.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj