Go to content

Kino Lifetime – emocje latem, niezależnie od pogody!

W lipcu i sierpniu polecamy pełne emocji Kino Lifetime od poniedziałku do czwartku o 22:00. W planach thrillery oparte na prawdziwych historiach, zbrodnie rodzinne i kryminały z namiętnością w tle.

Zbrodnie rodzinne

W letnim Kinie Lifetime nie zabraknie hollywoodzkich produkcji, w których głównym wątkiem są perypetie rodzinne. Nie chodzi jednak o zerwane więzi, a nieco bardziej mroczne sprawki, jak w thrillerze „Mój szwagier morderca”(2 sierpnia o 22:00). Mąż Kate jest pochłonięty pracą i w domu spędza niewiele czasu, dlatego kobieta jest zachwycona, że jego brat wprowadza się do nich. Szybko okazuje się, że mężczyzna za wszelką cenę chce zostać nową głową rodziny.

„Mój szwagier morderca”

W paśmie prezentowany będzie także dramat kryminalny „Koszmarny rejs” (28 lipca o 22:00), czyli historia matki i jej nastoletniej córki, które chcąc zacieśnić łączącą je więź, udają się w podróż statkiem wycieczkowym. Na pokładzie ulegają urokowi dwóch przystojnych współpasażerów, którzy wikłają je w niebezpieczną grę. Udaje im się uciec, ale są w obcym kraju –zdane na własne siły i ścigane przez niebezpiecznych mężczyzn.

„Koszmarny rejs”

Mroczne oblicze namiętności ukazuje poznamy także w dramacie „Niebezpieczne związki” (18 sierpnia o 22:00), który ukazuje historię zaniedbywanej przez męża Brooke. Kobieta poznaje młodszego od siebie Jake’a, agenta ubezpieczeń i nawiązuje z nim płomienny romans. Niespodziewanie kobieta zostaje wplątana w morderczą intrygę.

„Niebezpieczne związki”

Z kolei dramat kryminalny „Morderczy trening” (31 sierpnia o 22:00) to historia zdolnej pływaczki, Samanthy Morgan, która trenuje pod okiem swojej matki. Dziewczyna stale ściera się z rodzicielką i jest na skraju wytrzymałości. Kiedy w treningach zaczyna jej pomagać nowy asystent trenera, Bryce, Samantha od razu znajduje z nim wspólny język. Wkrótce Bryce przekracza granicę między relacją profesjonalną, a osobistą i uwodzi dziewczynę.

„Morderczy trening”

Morderstwa z tabloidów

Letni cykl filmów w telewizji Lifetime to także spora dawka filmów inspirowanych zbrodniami, które wstrząsnęły amerykańską i międzynarodową opinią publiczną, tak jak inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z lat 80. thriller „Mordercza wyspa” (19 sierpnia o 22:00). To historia Meg (China Anne McClain), która otrzymuje zaproszenie na imprezę. Spotkanie z dawną miłością i grupą fałszywych przyjaciół budzi jej wątpliwości, ale postanawia stawić czoło przeszłości. Film oparty na powieści Gretchen McNeil opowiada o weekendowym wypadzie dziesięciorga młodych ludzi, który zamienia się w horror.

„Mordercza wyspa”

Historię prawdziwej zbrodni ukazuje także thriller kryminalny „Śmierć cheerleaderki” (15 lipca o 22:00). Remake filmu powstałego w oparciu o artykuł Randalla Sullivana, który opublikowany pod tym samym tytułem opisywał przypadek faktycznego morderstwa lubianej, zamożnej i urodziwej nastolatki z północnej Kalifornii, która zginęła z ręki szkolnej koleżanki. Film produkcji Lifetime przedstawia wydarzenia poprzedzające to szokujące morderstwo i śledzi rozwój wypadków po jego odkryciu.

„Śmierć cheerleaderki”

Zabójcza miłość

W Kinie Lifetime nie może zabraknąć opowieści, w których namiętność staje się tłem dla zbrodni – w końcu m.in. za to miliony kobiet pokochały tę stację. Wielbicielki kryminalnych romansów z pewnością powinny zobaczyć thriller „Przypadkowy kochanek” (26 lipca o 22:00) – historię nauczycielki i autorki książek, Charlotte Hansen, która spędza upojną noc z młodym mężczyzną, Chrisem Williamsem. Jak się okazuje jej przypadkowy kochanek ma zaledwie 18 lat i jest nowym uczniem liceum, w którym Charlotte pracuje. Kobieta chce jak najszybciej zapomnieć o incydencie, ale chłopak nie daje za wygraną. Zauroczony Charlotte nie cofa się przed niczym, by ją zdobyć. Do czego jest zdolny się posunąć?

„Przypadkowy kochanek”

Dla tych, którzy uwielbiają historie detektywistyczne polecamy film „Prywatne dochodzenie” (12 sierpnia o 22:00). Obca sobie para młodych ludzi budzi się złączona kajdankami w hotelowym pokoju. Żadne z nich nie pamięta, jak się w nim znalazło. Jedynym tropem są SMS-y, które wysłali do siebie poprzedniej nocy. Te jednak nie wróżą nic dobrego. Wzajemne zauroczenie i podejrzenie grożącego im niebezpieczeństwa zmuszą parę do poszukiwania odpowiedzi na dręczące ich pytania. Film oparty na serii The Wrong Bed wydawnictwa Harlequin.

„Prywatne dochodzenie”

O tym jak cienka jest granica między zauroczeniem, a obsesją, opowiada thriller „Kochanek z Hollywood”. Siedemnastoletnia Kelley Winters wymyka się z domu, by w gronie przyjaciół spędzić wieczór w klubie. Nie ma pojęcia, że pozna w nim najseksowniejszego hollywoodzkiego aktora, Christiana Bootha. Po całej nocy spędzonej na rozmowie z mężczyzną daje mu swój numer telefonu. Para zaczyna się spotykać, ale ojciec (w tej roli James Franco) dziewczyny nie akceptuje ich różnicy wieku. Kiedy jednak zainteresowanie aktora przeradza się w obsesję, dziewczyna uzmysławia sobie, że naraża swoją rodzinę na niebezpieczeństwo.

„Kochanek z Hollywood”

Dla ochłody…Święta!

Mamy dodatkową propozycję dla tych, którzy latem szukają oryginalnej rozrywki filmowej. Telewizja Lifetime przygotowała coś wyjątkowego. W każdą niedzielę o 18:10, niezależnie od tego czy nawiedzą nas upały, będzie można powspominać zimową aurę z serią świątecznych filmów Kinie Lifetime, a wśród nich takie hity jak „Święta na słodko”, „Córka Świętego Mikołaja” i Święta w śnieżnej kuli”.

Więcej informacji o Kinie Lifetime: https://www.facebook.com/LifetimePolska