Go to content

Bądź dobra dla siebie, w niedzielę też! Tydzień pierwszy, dzień #6

Fot. Flickr / Wonderlane / CC BY

Dziś niedziela i kolejny dzień naszej akcji #Bądźdobradlasiebie. Pewnie spędzacie ten czas z najbliższymi. Znajdźcie jednak chwilę lub dwie, dobrze? W spokoju usiądźcie wygodnie w ulubionym miejscu z kubkiem aromatycznej kawy lub herbaty z cytryną. Weźcie kartkę lub notebook i… zaplanujcie!

Co takiego? Coś, co będzie dotyczyło waszego rozwoju. Założę się, że wiele z was tę sferę trochę zaniedbuje… Przecież na pewno jest coś, czego chciałybyście się dowiedzieć, nauczyć. Więc do dzieła! Codziennie kilka nowych słówek z języka angielskiego? Pierwszy tom historii sztuki, który choć przejrzany, nigdy nie został przeczytany? A może jakiś kurs, o którym myślicie już od dłuższego czasu?… Pomysłów na pewno nie zabraknie. Pozostaje to teraz tylko odpowiednio rozplanować!

Pamiętajcie, koniecznie napiszcie, co takiego przyszło wam do głowy, o czym (skrycie lub nie) marzycie. Powodzenia!


Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Pierwszy tydzień: 10-16.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień pierwszy:
    2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed
    4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień pierwszy – zobacz wszystkie zadania