Seks Związek

Zła wiadomość: rozmiar penisa może się z czasem zmniejszyć

Seksualnie
Seksualnie
14 lutego 2018
1 z 1

Zła wiadomość: rozmiar penisa może się z czasem zmniejszyć

Fot. iStock/igor_kell

Przyrost masy ciała

Zasada jest prosta – gdy brzuch staje się większy, wszystko inne wizualnie staje się mniejsze. Nadmiar tkanki tłuszczowej znajduje się przecież także wokół penisa, a to oznacza, że wygląda on na mniejszego i faktycznie, penetruje płycej. Chociaż przy nadwadze penis nie kurczy się, to i tak sprawia takie wrażenie. Ten efekt można odwrócić, zrzucając zbędne kilogramy.

Operacja prostaty

Szacuje się, że aż 70 procent mężczyzn po operacji prostaty ma problem z erekcją. Nie jest w pełni wiadome, dlaczego tak się dzieje. Jedna z teorii mówi, że mężczyzna może doświadczyć skurczu mięśni po operacji, który nie pozwala na pełną erekcję. Inną teorią jest to, że problem tkwi w przepłynięciu krwi do prącia.

Choroba Peyroniego

Niektórzy mężczyźni doświadczają schorzenia zwanego chorobą Peyroniego, które powoduje, że penis staje się zakrzywiony, gdy jest wyprostowany. Delikatne wygięcia w wzwodzie są naturalne. W tym przypadku mowa jednak o wykrzywieniu, które powoduje ból. Mężczyźni, którzy zauważą u siebie ten problem, powinni pójść po pomoc do specjalisty, ponieważ chorobę tę można leczyć.

Źródło: The Sun

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Seksualnie
Seksualnie
15 lutego 2018
1 z 1

Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Fot. iStock/stock_colors

Komunikujcie się

Jeżeli on robi coś, co ci nie odpowiada, powiedz o tym, zamiast zagryzać zęby, bo będzie tylko gorzej.

Nie spieszcie się

Na pornosach często pokazują ostrą jazdę, ale wy powinniście mieć wolniejsze tempo. Przynajmniej na początku. Kluczowe jest stymulowanie kilku punktów na twoim ciele. Jeśli on ma problem z podzielnością uwagi, sama zajmij się swoimi piersiami, łechtaczką i pochwą.

Nie zmuszaj się

Orgazm nadejdzie tylko wtedy, gdy będziesz rozluźniona i zadowolona z tego, co się dzieje. Dlatego, jeśli odczuwasz ból, nic z tego nie będzie. Sięgnij po lubrykant, bo najprawdopodobniej brakuje nawilżenia. Możesz też przejąć inicjatywę i usiąść na partnerze. Jemu natomiast powiedz, żeby pieścił palcami twoją łechtaczkę. To najlepszy sposób na osiągnięcie orgazmu. Nie rezygnuj zbyt szybko, bo im dłużej trwa penetracja, tym bardziej twoje ciało się przyzwyczaja, a seks staje się przyjemniejszy.

Dobrej zabawy!

Na podstawie: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Dlaczego zajęci faceci korzystają z pań do towarzystwa? Powody mogą szokować

Seksualnie
Seksualnie
13 lutego 2018
1 z 1

Dlaczego zajęci faceci korzystają z usług pań do towarzystwa? Powody mogą szokować

Fot. iStock/piranka

Bo TY potrzebujesz pomocy

Masz jakieś swoje traumy, złe doświadczenia i problemy, których nie przepracowałaś. Oczekujesz od faceta, że on nagle odmieni wszystko i sprawi, że będziesz szczęśliwą, zadowoloną z życia kobietą. Ale on ma dość tego i naprawdę wolałby, żebyś poszła do jakiegoś specjalisty, który ci pomoże ułożyć sobie wszystko w głowie.

(W każdym związku pojawiają się problemy i warto wspólnie nad nimi pracować. To nie jest tak, że tylko ta osoba, która sobie nie radzi powinna iść do specjalisty. Problem jednostki, jest problemem całej rodziny. No ale po co się nad tym zastanawiać… Lepiej spędzić czas z laską, która za pieniądze będzie się uśmiechać i wdzięczyć.)

Bo ON czuje się niedoceniany

Kiedy ostatni raz powiedziałaś mu, że jest wspaniałym facetem, twoim bohaterem? Kiedy ostatni raz doceniłaś go za coś więcej, niż tylko za to, że przynosi pieniądze do domu? A ile razy go skrytykowałaś? Facet chce się przeglądać w oczach kobiety. Chce, żeby ona była dumna. On musi być komplementowany. Skoro ty tego nie robisz, to pójdzie do innej, która będzie to robić.

(Faktycznie, rzadko tych naszych panów doceniamy. Coraz częściej próbujemy być głową rodziny i pomniejszamy ich zasługi… Ale może lepiej o tym porozmawiać między sobą?)

Bo ON cię kocha

Kocha cię, dlatego zamiast odejść i cię zostawić, woli skorzystać z usług pani do towarzystwa, by spełnić swoje potrzeby. Ty ich przecież nie spełniasz.

(Ach tak! Czyli w sumie powinnyśmy się cieszyć, bo lepsze to niż odejście? Ja dziękuję za takie podejście.)

Niestety, żadna argumentacja mnie nie przekona. Panowie jednak zawsze znajdą argumenty, żeby zrobić z siebie ofiarę i uciec od problemów. Zamiast je rozwiązać lub po prostu rozstać się z partnerką, wolą zjeść ciastko i mieć ciastko. Wstyd!


 

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny