Seks Związek

Seks w trójkącie? Ok, ale musicie przestrzegać tych 7 zasad

Seksualnie
Seksualnie
9 kwietnia 2018
1 z 1

Seks w trójkącie? Ok, ale musicie przestrzegać tych 7 zasad

Fot. iStock/GeorgeRudy

Troska o zaufanie

Jeśli któreś z was obawia się, że drugie może „dać się ponieść”, taki trójkąt nie ma sensu. Kluczowe tutaj jest zaufanie. Musicie mieć pewność, że żadne z was nie złamie wcześniejszych obietnic. Nie może być tak, że ktoś „dał się ponieść chwili”. To prosta droga do utraty zaufania, co będzie miało tragiczne konsekwencje dla waszej relacji. Jeśli sobie nie ufacie na tyle, by mieć spokojną głowę, odpuśćcie dla własnego dobra.

Świadomość potrzeb innych

Skoro już omówiliście, jakie zachowania nie wchodzą w grę, czas uświadomić sobie, co może się wydarzyć. Nie wykluczyliście seksu oralnego? Musisz liczyć się z tym, że nie tylko ty będziesz zaspokajana ustami przez inną osobę, ale i ona może oczekiwać tego od ciebie. Warto mieć świadomość, co może się wydarzyć w trakcie i pamiętać, że istnieje „bezpieczne słowo”.

Ostrożnie a alkoholem

Możecie chcieć się napić, żeby trochę się rozluźnić. O ile jedna lampa wina czy jeden drink trochę pomogą, alkohol w dużych ilościach raczej zaszkodzi. Po pierwsze, nie będzie potrafili dobrze ocenić sytuacji. Po drugie, łatwiej zgodzicie się na coś, czego później będziecie żałować.

Wnioski

Po takim seksie trzeba ze sobą porozmawiać. Może się okazać, że to doświadczenie bardzo niekorzystnie wpłynęło na wasze relacje. Tych uczuć i emocji nie wolno pozostawić samych sobie. Każdy ma prawo powiedzieć, co było fajne, a co nie. I najważniejsze – zastanówcie się, czy w ogóle chcecie to jeszcze powtórzyć i dlaczego. Ogromne znaczenie ma tutaj szczerość – pamiętajcie o tym.

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

„Zaraz coś mi się stanie ze szczęką”. O czym kobiety myślą w trakcie seksu oralnego?

Seksualnie
Seksualnie
10 kwietnia 2018
1 z 1

O czym kobiety myślą w trakcie seksu oralnego?

Fot. iStock/GizemBDR

Ale zdarzają się też takie dni, kiedy czujemy się boginiami seksu. O tak, wtedy nasze myśli są zupełnie inne. Gdy facet zaczyna coś mamrotać pod nosem o fellatio (chociaż w takich momentach to my same wychodzimy z inicjatywą i wcale nie dlatego, żeby było szybciej), myśli my sobie: „Ooooo no to teraz zobaczysz, złociutki, co potrafię” i jazda bez trzymanki (gdzieś tam znikają myśli o wymiotowaniu). Oczywiście wtedy też pojawia się nadzieja na rewanż. Doskonale wiemy, że jak my się przyłożymy, to i wy dacie z siebie wszystko.

Aaaa i orgazm. Można mówić, że ble, że się nie połyka, że mógł dać znać, że coś tam. Niby racja. Ale czas powiedzieć wprost – kiedy on dochodzi w trakcie seksu oralnego, nam przez myśl przebiega wyłącznie: „Wow, ale jestem zajebista” – jakkolwiek głupie by to nie było…

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Zabawa sutkami, czyli jak (dosłownie) podkręcić atmosferę w sypialni

Seksualnie
Seksualnie
6 kwietnia 2018
1 z 1

Zabawa sutkami, czyli jak (dosłownie) podkręcić atmosferę w sypialni

Fot. iStock/kopitinphoto

Zaciski

Stosowanie klamerek na sutki może wydawać się przerażające. W rzeczywistości jest jednak bardzo przyjemne. Osoby początkujące powinny kupić takie, które można regulować.

Wibratory

Tak, wibrator to cudowne urządzenie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Także do stymulacji sutków. Wystarczy pocierać nim brodawki. Niektóre klamerki na sutki posiadają funkcję wibracji. To jest dopiero szaleństwo!

Nie tylko kobiece sutki są wrażliwe. Podobno mężczyźni reagują na pieszczoty sutków jeszcze lepiej. Niestety, nie wszyscy chcą się do tego przyznać lub wstydzą się poprosić o to partnerkę. Może dziś wieczorem warto odwrócić role?

Na podstawie: Metro

PoprzedniNastępny