Seks Związek

Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Seksualnie
Seksualnie
16 lutego 2018
1 z 1

Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Fot. iStock/kieferpix

Nie gapcie się jak seryjni mordercy

My też lubimy kontakt wzrokowy, ale wy to już czasem przesadzacie. To oczywiście podniecające, gdy rozbieracie nas wzrokiem, ale nie możecie gapić się na nas non stop z takim dziwnym i przerażającym wyrazem twarzy. Czasem aż strach podnieść wzrok.

Nie odpuszczajcie, gdy już dojdziemy

Rach, ciach i pozamiatane? Tak, to duży sukces, że udało wam się za pomocą języka wywołać orgazm, ale to nie powód, żeby szybko przechodzić do kolejnego punktu programu. To idealny moment, żeby nieco zmienić technikę i spowodować kolejny, jeszcze mocniejszy orgazm.

Całujcie nas

To cholernie upokarzające, gdy po zrobieniu loda odwracacie głowy, żebyśmy tylko was nie pocałowały. Musicie liczyć się z tym, że będziemy zachowywały się podobnie. Mało tego! Z niechęcią będziemy później uprawiały seks oralny. I to wasz wina.

Szanujcie to, co mówimy

Jeżeli nie połykamy, to nie połykamy – nie zmuszajcie nas. Jeżeli chcemy, żebyście zakładali prezerwatywy – zakładajcie je. Jeżeli nie lubimy, gdy wkładacie nam palce – nie wkładajcie. Proste? Proste.


 

Na podstawie: Cosmopolitan

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Ten cudowny anal… O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Seksualnie
Seksualnie
19 lutego 2018
1 z 1

Ten cudowny anal... O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Fot. iStock/Casarsa

Przełamanie kolejnego tabu

Jeszcze jakiś czas temu seks oralny był tematem tabu, a dziś jest powszechny. To samo dotyczy analu – już za jakiś czas nikt nie będzie się czuł zawstydzony, rozmawiając o nim. Dla większości facetowi nakłanianie partnerki do spróbowania jest po prostu formą przełamaniu tabu i urozmaicenia życia seksualnego.

Godzić się czy nie? Nikt za ciebie nie odpowie na to pytanie. Żyj w zgodzie ze sobą i nie rób nic tylko po to, żeby zadowolić faceta. Chcesz? Spróbuj. Nie chcesz? Spuść go na drzewo.


 

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Seksualnie
Seksualnie
15 lutego 2018
1 z 1

Jak osiągnąć orgazm w trakcie seksu analnego?

Fot. iStock/stock_colors

Komunikujcie się

Jeżeli on robi coś, co ci nie odpowiada, powiedz o tym, zamiast zagryzać zęby, bo będzie tylko gorzej.

Nie spieszcie się

Na pornosach często pokazują ostrą jazdę, ale wy powinniście mieć wolniejsze tempo. Przynajmniej na początku. Kluczowe jest stymulowanie kilku punktów na twoim ciele. Jeśli on ma problem z podzielnością uwagi, sama zajmij się swoimi piersiami, łechtaczką i pochwą.

Nie zmuszaj się

Orgazm nadejdzie tylko wtedy, gdy będziesz rozluźniona i zadowolona z tego, co się dzieje. Dlatego, jeśli odczuwasz ból, nic z tego nie będzie. Sięgnij po lubrykant, bo najprawdopodobniej brakuje nawilżenia. Możesz też przejąć inicjatywę i usiąść na partnerze. Jemu natomiast powiedz, żeby pieścił palcami twoją łechtaczkę. To najlepszy sposób na osiągnięcie orgazmu. Nie rezygnuj zbyt szybko, bo im dłużej trwa penetracja, tym bardziej twoje ciało się przyzwyczaja, a seks staje się przyjemniejszy.

Dobrej zabawy!

Na podstawie: Your Tango

PoprzedniNastępny