Seks

Jak podniecić faceta… słowem? 8 sprawdzonych sposobów

Seksualnie
Seksualnie
23 marca 2018
1 z 1

Jak podniecić faceta... słowem? 8 sprawdzonych sposobów

Fot. iStock/shorrocks

Planujcie

Leżąc w łóżku, opowiadajcie sobie, co zaraz zrobicie. Tak, jakbyście ten seks planowali. Już po kilku minutach oboje będziecie naprawdę mocno podnieceni.

Mów po imieniu

Daj spokój z tymi wszystkimi Kotkami, Misiami i Skarbami. Nic tak nie podkręca w łóżku, jak mówienie do siebie po imieniu. Wypróbuj, a nie pożałujesz.

Zapomnij o medycznych określeniach

Z całym szacunkiem, ale „pochwa”, „krocze”, „penis” brzmi mało erotycznie. Już lepiej powiedzieć „p*zda”, serio. Nie bój się być wulgarna, to jest naprawdę sexy.

Stwórz sobie alter ego

Wciel się w jakąś rolę w trakcie rozmowy. Możesz być jego szefową, podwładną, urzędniczką, pielęgniarką, która przypomina o terminie wizyty. Zadzwoń do niego i flirtuj. Niech będzie to wstęp do tego, co zamierzacie zrobić tej nocy. Daj się ponieść fantazji. Nawet, jeśli w trakcie wybuchniesz śmiechem, atmosfera między wami i tak będzie gorąca.

No dawaj, nie wstydź się 😉


 

Na podstawie: LovePanky

PoprzedniNastępny
Seks

Z sypialni do szpitala? 8 popularnych urazów, które mogą się zdarzyć

Seksualnie
Seksualnie
26 marca 2018
1 z 1

Z sypialni do szpitala? 8 popularnych urazów, które mogą się zdarzyć

Fot. iStock/1001nights

Otarcia naskórka

Nie chodzi tylko o te, które mogą pojawić się w okolicy krocza, jeśli nie jesteś wystarczająco mokra. Mowa także o otarciach, które są spowodowane seksem w różnych, dziwnych miejscach. Np. na dywanie. Odradzam pozycję na pieska, bo można wstać z zakrwawionymi kolanami. Takie zranione miejsca zawsze należy odkazić.

Złamanie penisa

Chodzi o pęknięcie naczyń i struktur, znajdujących się na całej długości penisa. Na pewno zorientujecie się w trakcie, a nie po, ponieważ facet zacznie wyć do księżyca. Podobno jest to wyjątkowo bolesny uraz i warto pojawić się u lekarza po takim zdarzeniu.

Złamania kości

Tak, tak, zdarzają się. Szczególnie chodzi o palce, które zdarza nam się wyginać w różne strony. Uwaga, pod wpływem adrenaliny można początkowo nie odczuwać silnego bólu.

Poślizgnięcia

Ach ten seks pod prysznicem! Wszystko fajnie, tylko ślisko. Zalecam ostrożność, a jeśli któreś z was fiknie, na spokojnie oceńcie obrażenia. Mogą to być stłuczenia, drobne rany, złamania, a nawet urazy głowy, wymagające przyjazdu pogotowia.

Urazy kręgosłupa

To nie jest najlepszy moment, żeby sobie przypominać, że jeszcze 20 lat temu potrafiłaś wygiąć się „w syrenkę”. Nie kombinuj, jeśli nie jesteś w najlepszej formie. To samo dotyczy też panów, którzy naoglądali się pornosów i teraz próbują uprawiać seks, trzymając partnerkę w górze lub wyginając się w dziwnych pozach. A co będzie, jak wypadnie dysk?

Uszkodzenia narządów płciowych

Wszyscy lubimy eksperymentować, ale dobrze zastanowić się dwa razy, zanim wsadzi się jakieś ciało obce w którykolwiek otwór ciała. Przemyślcie, czy aby na pewno się zmieści, nie powodując obrażeń. No i upewnijcie się, że dacie radę ten przedmiot później wyciągnąć…

Źródło: Bustle/PopSugar

PoprzedniNastępny
Seks

8 zaskakujących korzyści płynących z seksu analnego

Seksualnie
Seksualnie
22 marca 2018
1 z 1

8 zaskakujących korzyści płynących z seksu analnego

Fot. iStock/franckreporter

Brak strachu przed ciążą

Wiele kobiet jest totalnie zablokowanych w łóżku z powodu strachu przed ciążą. Seks analny, tak jak i eks oralny eliminuje te obawy. Nie należy go traktować jako metody antykoncepcji,  ale prawdą jest, że nie można w ten sposób zajść w ciążę (mam nadzieję, że wszyscy to wiedzą). Bez tego napięcia, spowodowanego strachem, łatwiej dać się ponieść i odczuć przyjemność w trakcie seksu.

Walka z rutyną

Jeżeli czujesz, że wasz seks zaczyna być nudny, bo wciąż powtarzacie te same schematy, pozycje i jęki, seks analny jest idealnym sposobem, by urozmaicić życie seksualne. Warto spróbować w trakcie okresu, zamiast skupiać się wyłącznie na seksie oralnym w te dni.

Wzrost libido

Jakkolwiek by to głupio nie zabrzmiało, seks analny powoduje, że kobieta czuje się bardziej sexy, że przełamała pewne tabu, lepiej poznała swoje ciało i potrzeby. Nawet jeśli okazało się, że nie jest to spełnienie twoich marzeń, masz na koncie jedno doświadczenie więcej i przynajmniej możesz powiedzieć, że to nie dla ciebie.

Źródło: LovePanky

PoprzedniNastępny