Seks Związek

Kulki analne – kupiłam, nie żałuję

Seksualnie
Seksualnie
27 kwietnia 2018
1 z 1

Kulki analne - kupiłam, nie żałuję

Fot. iStock/sakkmesterke

Dlaczego pokochałam koraliki analne, a później też i kulki? Ponieważ są idealne  do przygotowania się do właściwego seksu analnego. Pozwalają rozluźnić mięśnie i przygotować się na intensywną penetrację penisem, dzięki czemu seks nawet przez moment nie powoduje bólu.

Są też fajnym gadżetem erotycznym, który wnosi mnóstwo pikanterii do sypialni. Szczególnie, jeśli pozwoli się, by to facet nimi operował. Oni już tam mają, że lubią nam różne rzeczy wtykać (klasyczny seks od tyłu plus kulki? Rewelacja!).

Moja rada? Przy zakupie dokładnie obejrzyj produkt i wybierz taki, który daje się bardzo łatwo myć. Najlepiej więc sięgać po kulki/koraliki wykonane z silikonu, szkła lub stali. Żeby nie zrobić sobie krzywdy, trzeba pamiętać o nawilżeniu. To tyle.

Aaa! Oczywiście później szaleliśmy też z korkiem analnym z lisim ogonem. Ale był to niestety niewypał. Tę historię możesz przeczytać TUTAJ.

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Tak w łóżku zachowuje się kochanek, który szanuje kobietę

Seksualnie
Seksualnie
30 kwietnia 2018
1 z 1

Tak w łóżku zachowuje się kochanek, który szanuje kobietę

Fot. iStock/Alina555

Bierze pod uwagę uczucia partnerki

Rozumie, że czasem dzieje się coś, co nie pozwala się zrelaksować i odprężyć lub kompletnie zaburza libido. Idealny kochanek nie będzie miał o to pretensji, nie będzie wymuszał. Jeśli już, to zaproponuję taką formę bliskości i pieszczot, która pozwoli kobiecie odciąć się od problemów, zrelaksować, a jednocześnie poczuć się bezpiecznie.

Realizuje potrzeby partnerki

Kochanek, który szanuje kobietę, będzie liczył się z jej potrzebami i chętnie je realizował, a jeśli coś będzie ponad jego siły (i chęci), powie o tym. Będzie otwarty na fantazje partnerki i nigdy nie wyśmieje nawet najdziwniejszego pomysłu.

Potrafi „kochać się”

Widzi różnicę pomiędzy zwykłym „dymaniem”, a „kochaniem się”. W łóżku może uskuteczniać zarówno jedno, jak i drugie, ale potrafi odróżnić te dwie formy i odpowiednio je wyważyć.

Potrafi to powiedzieć

Facet, który naprawdę okazuje szacunek podczas seksu, nie będzie miał problemu z powiedzeniem, że tak jest. Będzie mówił przed, w trakcie lub po, że kocha lub że jesteś niesamowita. Zależy mu po prostu, żebyś o tym wiedziała.

Brzmi cudownie, prawda? A teraz odwróć role i zastanów się, czy ty okazujesz szacunek w sypialni swojemu partnerowi?

Na podstawie: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

7 kompleksów, które lepiej zostawić za drzwiami sypialni

Seksualnie
Seksualnie
26 kwietnia 2018
1 z 1

7 kompleksów, które lepiej zostawić za drzwiami sypialni

Fot. iStock/eclipse_images

Odgłosy, które wydajesz

Jęczysz? Krzyczysz? Mruczysz? Przeklinasz? Mówisz jego imię? Każda z nas jest inna i inaczej reaguje w sytuacjach intymnych. Najważniejsze jest to, żeby nie hamować swoich reakcji. Najprawdopodobniej każdy z tych odgłosów podnieca twojego partnera, uwierz.

Miny, które robisz

Seksie masz być sobą, rozumiesz? Tu nie chodzi o to, byś każdym swym gestem i słowem zadowalała swojego kochanka. Dojrzałe i doświadczone kobiety pozwalają sobie w łóżku na wszystko, bo wiedzą, że właśnie autentyczność jest najbardziej pociągająca.

Zapach, który wydzielasz

O ile nie przechodzisz żadnej infekcji i niedawno się myłaś, zapach i smak swoich soków nie powinien być powodem do wstydu. Tak jesteśmy zbudowane. Po coś to się wydobywa. Naprawdę, większość facetów szaleje za tym zapachem.

Technika, której się trzymasz

Nieustannie wydaje ci się, że robisz coś źle? Źe on jest niezadowolony, zawiedziony albo udaje? A może lepiej byłoby po prostu go o to zapytać, zamiast się zadręczać?

Rzeczy, których nie robisz

Wydaje ci się, że istnieje jakaś lista rzeczy, które każda dobra kochanka powinna robić w łóżku? Zmartwię cię – nie istnieje. Nie miej kompleksów z powodu tego, że niektórych rzeczy nie chcesz uskuteczniać w sypialni.

Proponuję trochę wrzucić na luz, a seks naprawdę stanie się dużo lepszy.

Na podstawie: Bustle

PoprzedniNastępny