Seks Związek

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Seksualnie
Seksualnie
9 lutego 2018
1 z 1

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Fot. iStock/ferrantraite

A teraz czas spojrzeć prawdzie w oczy… Drogie Panie, naprawdę nie ma co udawać orgazmu, ponieważ same szkodzicie swojemu związkowi. Raz, że okłamujecie faceta i mylnie pozwalacie mu sądzić, że jest fantastycznym kochankiem, który doskonale odczytuje sygnały, jakie wysyłacie. A dwa, że znacznie ograniczacie swoje szanse na osiągnięcie orgazmu w trakcie zbliżeń w przyszłości.

Bo czego on ma szukać? Jak ma udoskonalać technikę? Jak ma poznawać, skoro dostaje jasny sygnał, że wszystko jest super?


 

Źródło: Men’s Health

PoprzedniNastępny
Seks Związek

5 kroków do lepszego seksu. Zasługujesz na to

Seksualnie
Seksualnie
12 lutego 2018
1 z 1

5 kroków do lepszego seksu. Zasługujesz na to

Fot. iStock/nd3000

Ćwicz codziennie

Teraz, kolejnym krokiem jest zabawa, ponieważ świadomie zmieniasz swój mózg poprzez naturalne zjawisko zwane autohipnozą, które można zidentyfikować jako aktywność fal mózgowych alfa. Za każdym razem, gdy zasypiasz i budzisz się rano, twój mózg przechodzi w stan hipnozy, gdy przechodzi od świadomości do nieświadomości i na odwrót. To idealny moment, by powtarzać w swojej głowie zdania, które wypisałaś w poprzednim punkcie. Ten stan podobny do transu jest bardzo silny, ponieważ krytyczna część umysłu wciąż jest senna. Pozwala na instalację nowych stwierdzeń (tych, które napisałaś na kartce) głęboko w swoim podświadomym oprogramowaniu, bez przeszkód.

Bądź konsekwentna

Każdego dnia, rano i wieczorem powtarzaj w myślach to, co napisałaś.  Wypróbuj to przez dwa tygodnie lub do momentu całkowitego wcielenia się w swoje nowe JA i stań się osobą, która jest pewna siebie, kompetentna, potężna, odnosząca sukcesy i głęboko zadowolona, ​​nie tylko w łóżku, ale w życiu.

Powodzenia!


 

Źródło: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kinky seks – czy jesteś gotowa na perwersję?

Seksualnie
Seksualnie
8 lutego 2018
1 z 1

Kinky seks - czy jesteś gotowa na perwersję?

Fot. iStock/stock_colors

Najważniejsze są granice

Musisz jasno określić, na co się nie zgadzasz. Gdy już podniecenie sięgnie zenitu i udzieli wam się magiczna atmosfera, któreś z was może dać się ponieść chwili. Ustalenie podstawowych zasad i granic (takich jak uzgodnienie bezpiecznego słowa) to podstawa.

Rozeznanie w temacie

Poczytaj trochę o perwersjach, obejrzyj kilka filmów erotycznych i analizuj, co się z tobą dzieje. Tak najłatwiej odkryć, co nas podnieca. Porozmawiaj ze swoim partnerem, puśćcie wodze fantazji i zaplanujcie, co będziecie robić. Jeśli nie masz pomysłu, spróbujcie odtworzyć którąś ze scen z „Greya”.

Najpierw małe kroczki

Zacznij od zakupu wibratora (jeśli jeszcze go nie posiadasz). Porozmawiaj ze swoim partnerem na temat wspólnego korzystania z zabawek erotycznych. Odkryj własne fantazje. Czy lubisz odgrywać role? Jeśli tak, jakie? Czy lubisz być związana? Czy lubisz związać swojego partnera? Ostre sado-maso zostaw sobie na później. Jeżeli zaczniecie z grubej rury, tylko się zrazicie.

Zabawki erotyczne są pod ręką

Nie musisz biec do sex-shopu. Możesz skorzystać z drewnianej łyżki, krawata, apaszki, skakanki… Na początek wystarczy. Cała sztuka nie polega na tym, by mieć odpowiednie gadżety, ale by wiedzieć, jak z nich korzystać i czy druga osoby aby na pewno tego chce. Dlatego na inwestycje w gadżety jeszcze przyjdzie czas.

Perwersja to nic złego

Wypróbowywanie nowych rzeczy jest integralną częścią zdrowego i przyjemnego życia seksualnego. Nie musisz z dnia na dzień stać się dominą, ale wychodzenie ze strefy komfortu jest naprawdę bardzo ważne. Nie wiesz, jakie drzwi otworzysz, gdy spróbujesz czegoś nowego. Możesz zamknąć je z rozmachem albo powrócić w to miejsce. Wszystko zależy od ciebie…

Na podstawie: Zwierciadło/Huffington Post

PoprzedniNastępny