Seks Związek

Kinky seks – czy jesteś gotowa na perwersję?

Seksualnie
Seksualnie
8 lutego 2018
1 z 1

Kinky seks - czy jesteś gotowa na perwersję?

Fot. iStock/stock_colors

Najważniejsze są granice

Musisz jasno określić, na co się nie zgadzasz. Gdy już podniecenie sięgnie zenitu i udzieli wam się magiczna atmosfera, któreś z was może dać się ponieść chwili. Ustalenie podstawowych zasad i granic (takich jak uzgodnienie bezpiecznego słowa) to podstawa.

Rozeznanie w temacie

Poczytaj trochę o perwersjach, obejrzyj kilka filmów erotycznych i analizuj, co się z tobą dzieje. Tak najłatwiej odkryć, co nas podnieca. Porozmawiaj ze swoim partnerem, puśćcie wodze fantazji i zaplanujcie, co będziecie robić. Jeśli nie masz pomysłu, spróbujcie odtworzyć którąś ze scen z „Greya”.

Najpierw małe kroczki

Zacznij od zakupu wibratora (jeśli jeszcze go nie posiadasz). Porozmawiaj ze swoim partnerem na temat wspólnego korzystania z zabawek erotycznych. Odkryj własne fantazje. Czy lubisz odgrywać role? Jeśli tak, jakie? Czy lubisz być związana? Czy lubisz związać swojego partnera? Ostre sado-maso zostaw sobie na później. Jeżeli zaczniecie z grubej rury, tylko się zrazicie.

Zabawki erotyczne są pod ręką

Nie musisz biec do sex-shopu. Możesz skorzystać z drewnianej łyżki, krawata, apaszki, skakanki… Na początek wystarczy. Cała sztuka nie polega na tym, by mieć odpowiednie gadżety, ale by wiedzieć, jak z nich korzystać i czy druga osoby aby na pewno tego chce. Dlatego na inwestycje w gadżety jeszcze przyjdzie czas.

Perwersja to nic złego

Wypróbowywanie nowych rzeczy jest integralną częścią zdrowego i przyjemnego życia seksualnego. Nie musisz z dnia na dzień stać się dominą, ale wychodzenie ze strefy komfortu jest naprawdę bardzo ważne. Nie wiesz, jakie drzwi otworzysz, gdy spróbujesz czegoś nowego. Możesz zamknąć je z rozmachem albo powrócić w to miejsce. Wszystko zależy od ciebie…

Na podstawie: Zwierciadło/Huffington Post

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Seksualnie
Seksualnie
9 lutego 2018
1 z 1

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Fot. iStock/ferrantraite

A teraz czas spojrzeć prawdzie w oczy… Drogie Panie, naprawdę nie ma co udawać orgazmu, ponieważ same szkodzicie swojemu związkowi. Raz, że okłamujecie faceta i mylnie pozwalacie mu sądzić, że jest fantastycznym kochankiem, który doskonale odczytuje sygnały, jakie wysyłacie. A dwa, że znacznie ograniczacie swoje szanse na osiągnięcie orgazmu w trakcie zbliżeń w przyszłości.

Bo czego on ma szukać? Jak ma udoskonalać technikę? Jak ma poznawać, skoro dostaje jasny sygnał, że wszystko jest super?


 

Źródło: Men’s Health

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Czego faceci chcą w łóżku? Punkt 9. może zaskoczyć

Seksualnie
Seksualnie
7 lutego 2018
1 z 1

Czego faceci chcą w łóżku? Punkt 9. może zaskoczyć

Fot. iStock/MilosStankovic

Bezpieczeństwo

Nie tylko my boimy się niechcianej ciąży. Oni również. Nie traktuj swojego faceta jak głupka i otwarcie rozmawiaj z nim o formach zabezpieczenia. Wybierzcie taką, w którą oboje wierzycie.

Otwartość

Nie krytykuj jego pomysłów i fantazji. To nie tylko tworzy pewną blokadę, ale także obniża samoocenę. Bądź otwarta na jego sugestie i propozycje. To działa w obie strony, pamiętaj!

Poczucie humoru

Tak, tak! Seks to nie jest śmiertelnie poważna sprawa, więc grobowa mina nie jest potrzebna. Nie ma nic lepszego niż radosny seks. A jak wszyscy wiemy, w trakcie igraszek nie brakuje zabawnych sytuacji…

Orgazm

I jego i twój – są równie ważne. Naprawdę, ma to dla niego ogromne znaczenie. Dlatego, jeśli widzisz, że chłopina już wykorzystał wszystkie sztuczki, a twój orgazm nie nadchodzi (bo masz „nie ten dzień”), powiedz to. Jeśli robisz coś źle, wyjaśnij. Jeśli potrzebujesz teraz innej pieszczoty, powiedz o tym. Tak, to jest takie proste.

Źródło: Women’s Health Mag

PoprzedniNastępny