Seks Związek

Ten cudowny anal… O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Seksualnie
Seksualnie
19 lutego 2018
1 z 1

Ten cudowny anal... O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Fot. iStock/Casarsa

Przełamanie kolejnego tabu

Jeszcze jakiś czas temu seks oralny był tematem tabu, a dziś jest powszechny. To samo dotyczy analu – już za jakiś czas nikt nie będzie się czuł zawstydzony, rozmawiając o nim. Dla większości facetowi nakłanianie partnerki do spróbowania jest po prostu formą przełamaniu tabu i urozmaicenia życia seksualnego.

Godzić się czy nie? Nikt za ciebie nie odpowie na to pytanie. Żyj w zgodzie ze sobą i nie rób nic tylko po to, żeby zadowolić faceta. Chcesz? Spróbuj. Nie chcesz? Spuść go na drzewo.


 

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

5 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteś kiepska w łóżku

Seksualnie
Seksualnie
20 lutego 2018
1 z 1

5 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteś kiepska w łóżku

Fot. iStock/S-S-S

Męcząca cisza

Kochanie się z kimś, kto nie wydaje z siebie żadnych słów i dźwięków, jest jak kochanie się z lalką. Wrażenia może trochę inne, ale reszta ta sama. Można odhaczyć, ale z całą pewnością nie da się tego zaliczyć do kategorii „Udany Seks”.

Brak komunikacji

No dobrze. Ustaliłyśmy już, że nie jęczysz, nie stękasz, nie mruczysz. Ale może chociaż mówisz mu, co ma robić, albo sama pytasz, na co ma ochotę? Też nie? Kiepsko.

Zero inicjatywy

Naprawdę masz takie niskie libido? A może wydaje ci się, że damie nie wypada inicjować seksu i tylko EWENTUALNIE, jak zasłuży, zgodzisz się na seks (z głośnym westchnięciem)?

Masa kompleksów

Jeśli już zgodzisz się na seks, to tylko przy zgaszonym świetle, bo przecież twoje uda/brzuch/piersi/broda/mały palec u lewej nogi… Brak pewności siebie i masa kompleksów blokują cię do tego stopnia, że starasz się być niewidzialna? Ba! Sama masz non stop zamknięte oczy…

Udawanie orgazmu

To dopiero kaszana. Masz go za kretyna? Myślisz, że się nie zorientuje? A nawet jeśli, to co z tego? Facetom naprawdę zależy, żeby było nam dobrze. Jeśli ty sama wolisz udawać, zamiast naprawdę czerpać z seksu, to świadczy jedynie o tym, że seks nie jest dla ciebie ważny.

Co mogłabym tu jeszcze dodać? Na pewno infantylne zdrabnianie i nazywanie narządów płciowych „pampusiami”/”brzoskwinkami” czy innymi ptaszkami. Ale także irytujący, nerwowy śmiech czy unikanie męczących pozycji. Najpierw jednak skup się na tych elementach, wymienionych wyżej. To absolutna podstawa. Potem dopiero wejdź na wyższy poziom.

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Seksualnie
Seksualnie
16 lutego 2018
1 z 1

Seks oralny. 10 rzeczy, o których faceci powinni się w końcu dowiedzieć

Fot. iStock/kieferpix

Nie gapcie się jak seryjni mordercy

My też lubimy kontakt wzrokowy, ale wy to już czasem przesadzacie. To oczywiście podniecające, gdy rozbieracie nas wzrokiem, ale nie możecie gapić się na nas non stop z takim dziwnym i przerażającym wyrazem twarzy. Czasem aż strach podnieść wzrok.

Nie odpuszczajcie, gdy już dojdziemy

Rach, ciach i pozamiatane? Tak, to duży sukces, że udało wam się za pomocą języka wywołać orgazm, ale to nie powód, żeby szybko przechodzić do kolejnego punktu programu. To idealny moment, żeby nieco zmienić technikę i spowodować kolejny, jeszcze mocniejszy orgazm.

Całujcie nas

To cholernie upokarzające, gdy po zrobieniu loda odwracacie głowy, żebyśmy tylko was nie pocałowały. Musicie liczyć się z tym, że będziemy zachowywały się podobnie. Mało tego! Z niechęcią będziemy później uprawiały seks oralny. I to wasz wina.

Szanujcie to, co mówimy

Jeżeli nie połykamy, to nie połykamy – nie zmuszajcie nas. Jeżeli chcemy, żebyście zakładali prezerwatywy – zakładajcie je. Jeżeli nie lubimy, gdy wkładacie nam palce – nie wkładajcie. Proste? Proste.


 

Na podstawie: Cosmopolitan

PoprzedniNastępny