Seks Związek

8 zaskakujących korzyści płynących z seksu analnego

Seksualnie
Seksualnie
22 marca 2018
1 z 1

8 zaskakujących korzyści płynących z seksu analnego

Fot. iStock/franckreporter

Brak strachu przed ciążą

Wiele kobiet jest totalnie zablokowanych w łóżku z powodu strachu przed ciążą. Seks analny, tak jak i eks oralny eliminuje te obawy. Nie należy go traktować jako metody antykoncepcji,  ale prawdą jest, że nie można w ten sposób zajść w ciążę (mam nadzieję, że wszyscy to wiedzą). Bez tego napięcia, spowodowanego strachem, łatwiej dać się ponieść i odczuć przyjemność w trakcie seksu.

Walka z rutyną

Jeżeli czujesz, że wasz seks zaczyna być nudny, bo wciąż powtarzacie te same schematy, pozycje i jęki, seks analny jest idealnym sposobem, by urozmaicić życie seksualne. Warto spróbować w trakcie okresu, zamiast skupiać się wyłącznie na seksie oralnym w te dni.

Wzrost libido

Jakkolwiek by to głupio nie zabrzmiało, seks analny powoduje, że kobieta czuje się bardziej sexy, że przełamała pewne tabu, lepiej poznała swoje ciało i potrzeby. Nawet jeśli okazało się, że nie jest to spełnienie twoich marzeń, masz na koncie jedno doświadczenie więcej i przynajmniej możesz powiedzieć, że to nie dla ciebie.

Źródło: LovePanky

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak podniecić faceta… słowem? 8 sprawdzonych sposobów

Seksualnie
Seksualnie
23 marca 2018
1 z 1

Jak podniecić faceta... słowem? 8 sprawdzonych sposobów

Fot. iStock/shorrocks

Planujcie

Leżąc w łóżku, opowiadajcie sobie, co zaraz zrobicie. Tak, jakbyście ten seks planowali. Już po kilku minutach oboje będziecie naprawdę mocno podnieceni.

Mów po imieniu

Daj spokój z tymi wszystkimi Kotkami, Misiami i Skarbami. Nic tak nie podkręca w łóżku, jak mówienie do siebie po imieniu. Wypróbuj, a nie pożałujesz.

Zapomnij o medycznych określeniach

Z całym szacunkiem, ale „pochwa”, „krocze”, „penis” brzmi mało erotycznie. Już lepiej powiedzieć „p*zda”, serio. Nie bój się być wulgarna, to jest naprawdę sexy.

Stwórz sobie alter ego

Wciel się w jakąś rolę w trakcie rozmowy. Możesz być jego szefową, podwładną, urzędniczką, pielęgniarką, która przypomina o terminie wizyty. Zadzwoń do niego i flirtuj. Niech będzie to wstęp do tego, co zamierzacie zrobić tej nocy. Daj się ponieść fantazji. Nawet, jeśli w trakcie wybuchniesz śmiechem, atmosfera między wami i tak będzie gorąca.

No dawaj, nie wstydź się 😉


 

Na podstawie: LovePanky

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Seks nie sprawia ci przyjemności? 7 możliwych przyczyn (niektóre dość zaskakujące)

Seksualnie
Seksualnie
21 marca 2018
1 z 1

Seks nie sprawia ci przyjemności? 7 możliwych przyczyn (niektóre dość zaskakujące)

Fot. iStock/kicsiicsi

Niedobór witamin

Poziom testosteronu i estrogenów w dużej mierze zależy od naszej diety. Jeżeli jest niewłaściwa, twój popęd płciowy na pewno na tym ucierpi. Nam się wydaje, że niedobór witamin sprzyja głównie infekcjom, wypadaniu włosów czy problemom z cerą, a to nieprawda. Witamina B, cynk, selen i witamina D są niezbędne do prawidłowej produkcji hormonów, więc upewnij się, że nie brakuje ich w twojej codziennej diecie.

Błahe podejście do seksu

Możesz sabotować swoje libido poprzez traktowanie seksu po macoszemu. Niektóre kobiety potrafią zaplanować dzień co do minuty, ale nigdy w ich rozpisce nie ma seksu. Dlaczego? Ponieważ wydaje im się, że w związku ważniejsze są inne sprawy. Co za bzdura! Nic tak nie pomaga pielęgnować relacji, jak seks. Prawdą jest, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie ma się więc co dziwić, że popęd seksualny słabnie, gdy wasze życie erotyczne właściwie nie istnieje.

Porównywanie się z innymi

Bo tamta jest ładniejsza, zgrabniejsza… Bo na pewno w łóżku potrafi robić cuda i nie ma żadnych uprzedzeń… My, kobiety uwielbiamy porównywać się z innymi babkami. Gorzej, że zawsze na ich tle wypadamy słabo. To prostu sposób, żeby wpaść w depresję. Zacznij lubić siebie, a będziesz zaskoczona, co się stanie z twoim libido.

Źródło: Your Tango

PoprzedniNastępny