Seks Związek

7 rzeczy, które powinniście robić po seksie, żeby zachować dobre zdrowie i… mieć udany związek

Seksualnie
Seksualnie
3 kwietnia 2018
1 z 1

7 rzeczy, które powinniście robić po seksie, żeby zachować dobre zdrowie i... mieć udany związek

Fot. iStock/eclipse_images

Coś na ząb

Wiem, wiem. Nie po to spalałaś przed chwilą miliony kalorii, żeby teraz się nażreć. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyście zjedli coś lekkiego, co nie obciąża żołądka. Poza tym wspólne gotowanie po seksie ma w sobie coś magiczne. Szczególnie, jeśli on jest w samych bokserkach, a ty w jego koszuli…

Miłe słowo

Kiedy wasze oddechy powoli wracają do normy, to idealny moment, żeby powiedzieć sobie kilka komplementów. Właśnie teraz, gdy w sypialni jeszcze unosi się zapach seksu. Powiedz, jak było ci z nim dobrze, co takiego niezwykłego zrobił. Doceń zaangażowanie, pomysły. jedna istotna sprawa – nie wymyślaj i nie ściemniaj! Wszystko ma być szczere!

I najważniejsze…

Śmiejcie się! Seks to dobra zabawa, a nie obowiązek do odhaczenia. Może w trakcie zadziało się coś zabawnego? Może teraz coś ci się przypomniało i masz tak wyśmienity humor, że musisz podzielić się tym ze swoim partnerem? Siłą rzeczy ogarnia was teraz euforia, problemy gdzieś zniknęły, życie wydaje się lepsze. Wykorzystajcie ten stan do maksimum.

Na podstawie: HuffingtonPost

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Chcesz wcielić się w dominę? 5 skutecznych sposobów, by ten seks został mu w pamięci

Seksualnie
Seksualnie
4 kwietnia 2018
1 z 1

Chcesz wcielić się w dominę? 5 skutecznych sposobów, by ten seks został mu w pamięci

Fot. iStock/sakkmesterke

Mów o seksie…

…ale poza sypialnią! Przy kolacji, w supermarkecie, w drodze do pracy. Im częściej rozmawiacie (a mogą to być wulgarne zwroty, wspominki, fantazje), tym lepiej działa to na wasze relacje. Kobieta, która potrafi zainicjować rozmowę o seksie w sposób zmysłowy, przyciąga facetów jak magnes. Ty przyciągnij swojego. Od czego zacząć? Przede wszystkim od swoich fantazji. Przejmij inicjatywę, puść wodze fantazji i mów, co chcesz mu zrobić, co on ma zrobić tobie, gdzie to zrobicie, czego potrzebujecie do realizacji planu.

Baw się nową rolą

Pewnie naoglądaliście się różnych filmów dla dorosłych i wydaje wam się, że domina to kobieta w lateksowym wdzianku, z biczem, na wysokich obcasach i z czerwoną szminką na ustach. Klasycznie – obok niej na podłodze leży nagi, związany kochanek z obrożą na szyi i kneblem w ustach, mamroczący coś o litości. No właśnie – litości! Nie rób z siebie kogoś, kim nie jesteś. Porozmawiajcie o tym, co dla was oznacza dominacja, jak rozwiązać pewne aspekty, byście oboje czuli się dobrze. Może wasze wyobrażenia odbiegają od tego, co widać na filmach?

Patrzcie sobie w oczy

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego podczas seksu wymaga odwagi. To bardzo intymny moment. Jesteśmy bezbronni, targają nami emocje, nasze twarze się wykrzywiają, jęczymy, wzdychamy, całujemy się. Kobiety mają tendencję do zamykania oczu, panowie przeciwnie. Jeśli chcesz, by zapamiętał ten seks do końca życia, utrzymuj kontakt wzrokowy. Tylko, do jasnej cholery, nie wpatruj się w niego tak, jakbyś doznała wytrzeszczu 😉

Na podstawie: Huffington Post

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Pozycja 68. Tak, tak! Dobrze czytasz! Spróbowałam i polecam

Seksualnie
Seksualnie
30 marca 2018
1 z 1

Pozycja 68. Tak, tak! Dobrze czytasz! Spróbowałam i polecam

Fot. iStock/SaulHerrera

Jak wspomniałam – w tej pozycji na górze może znaleźć się również partner. Minus? Należy pamiętać, że będzie on całym swoim ciężarem spoczywał na ciele kobiety. Ja się nie podejmuję, bo chyba bym dostała wytrzeszczu oczu, gdyby mój facet o wadze 100 kg położył się na mnie, ale jeśli wy macie podobną wagę, dlaczego nie spróbować?

To dobra pozycja, żeby wprowadzić rimming (pieszczenie odbytu językiem i ustami). Faceci o tym marzą, choć nie każdy ma odwagę, żeby się do tego przyznać. Kobieta ma wolne dłonie, więc swobodnie może też bawić się penisem i jądrami.

Jeśli chcecie urozmaicić swoje życie seksualne, pozycja 68 sprawdzi się tutaj idealnie. Nudno nie będzie. Gwarantuję!

PoprzedniNastępny