Seks Związek

7 erotycznych sekretów naszych panów, o których nie chcą nam mówić

Seksualnie
Seksualnie
24 kwietnia 2018
1 z 1

Kilka erotycznych sekretów naszych panów, o których nie chcą nam mówić

Fot. iStock/nd3000

Dowiedziałam się też, że faceci często analizują w trakcie seksu, co się stanie, jeśli zdecydują się na małą ekstrawagancję i trochę odejdą od wstępnych założeń. My też doskonale znamy tę gonitwę myśli. Jedni mają na tyle odwagi, by niespodziewanie dać klapsa lub napomknąć o seksie analnym (którego do tej pory nie uprawiali), a inni rezygnują i nie wprowadzają innowacji.

Zdarza im się też inicjować seks oralny tylko po to, żebyśmy później czuły się w obowiązku odwdzięczyć tym samym. Punktem wyjścia nie jest więc sprawienie nam przyjemności, a własna korzyść.

Często w czasie seksu boją się, że stanie się coś złego. Na przykład wtedy, gdy zaproponowali niebezpieczną pozycję (patrz – 69 na stojąco, a więc mężczyzna trzyma kobietę w powietrzu), gdy zaczynacie uprawiać ostry seks, oraz wtedy, gdy oboje się spociliście i on ma problem z utrzymaniem partnerki.

Czy to nie zabawne, że my wszyscy ciągle gramy, udajemy i kręcimy? Nawet w sypialni?

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kiepski seks? Nigdy więcej! Krótki poradnik dla kobiet wyzwolonych

Seksualnie
Seksualnie
25 kwietnia 2018
1 z 1

Kiepski seks? Nigdy więcej! Krótki poradnik dla kobiet wyzwolonych

Fot. iStock/proud_natalia

Skoncentruj się na łechtaczce

Doskonale wiesz, że jej pieszczenie często bywa niezbędne, żeby w ogóle osiągnąć silne podniecenie, nie mówiąc już o orgazmie. Porzuć nadzieje, że tym razem może uda się orgazm pochwowy. Seks ma sprawiać ci radość, a nie wywoływać na tobie presję. Mamy tę cudowną łechtaczkę po to, żeby ją stymulować, więc do dzieła.

Porzuć wstyd

Seks nie jest haniebny, brudny czy śmieszny. Seks jest piękny i pozwala zbliżyć się do partnera. Musisz odrzucić swoje lęki i niepokoje, jeśli chcesz odczuwać w łóżku przyjemność. A przede wszystkim musisz wylądować w nim z człowiekiem, który cię podnieca. Takim, który daje ci też bezpieczeństwo i dba o twoje seksualne potrzeby.

Zacznij mówić

Rozmawiajcie przed, w trakcie i po seksie. Bądźcie otwarci na swoje potrzeby i dawajcie sygnały – co jest fajne, a co niekoniecznie. Co trzeba powtórzyć, a o czym lepiej zapomnieć. Nigdy do niczego się nie zmuszajcie!

Dobry seks nie powinien być anomalią. To powinien być złoty standard, jakiego wszyscy oczekujemy za każdym razem. Możesz to osiągnąć, tylko musisz zrozumieć, że wszystko tak naprawdę zależy od ciebie.

Na podstawie: Health Line

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat łechtaczki

Seksualnie
Seksualnie
23 kwietnia 2018
1 z 1

Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat łechtaczki

Fot. iStock/stock_colors

Przyjemność

Może się wydawać, że wielkość łechtaczki jest związana z siłą orgazmu. Niestety nie – jej rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Co ciekawe, w wyniku silnego podniecenia on również się powiększa – to za sprawą krwi, która gromadzi się w niej w czasie seksu (ten sam mechanizm powoduje u facetów erekcję). Trzeba jednak przyznać, że osiągnięcie podniecenia jest łatwiejsze w przypadku większych łechtaczek – po prostu łatwiej ją wówczas zlokalizować. A u panów bywa z tym różniej. Czasem dotykają/liżą wszystko wokół, ale nie ją 😉

Nie ma też jedynej, słusznej metody stymulacji. Każda z nas lubi co innego. Jedne preferują silne pieszczoty, innym wystarczy dosłownie muśnięcie. Wiele też zależy od stopnia podniecenia. Zdarza się też (i to bardzo często), że im dłużej trwa stymulacja, tym trudniej osiągnąć orgazm – po prostu dotyk staje się bolesny. Dlatego też same, intensywne pieszczoty łechtaczki nie gwarantują orgazmu. I’m sorry…

Źródło: Daily Mail/Cosmopolitan

 

PoprzedniNastępny