Seks Związek

5 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteś kiepska w łóżku

Seksualnie
Seksualnie
20 lutego 2018
1 z 1

5 rzeczy, które świadczą o tym, że jesteś kiepska w łóżku

Fot. iStock/S-S-S

Męcząca cisza

Kochanie się z kimś, kto nie wydaje z siebie żadnych słów i dźwięków, jest jak kochanie się z lalką. Wrażenia może trochę inne, ale reszta ta sama. Można odhaczyć, ale z całą pewnością nie da się tego zaliczyć do kategorii „Udany Seks”.

Brak komunikacji

No dobrze. Ustaliłyśmy już, że nie jęczysz, nie stękasz, nie mruczysz. Ale może chociaż mówisz mu, co ma robić, albo sama pytasz, na co ma ochotę? Też nie? Kiepsko.

Zero inicjatywy

Naprawdę masz takie niskie libido? A może wydaje ci się, że damie nie wypada inicjować seksu i tylko EWENTUALNIE, jak zasłuży, zgodzisz się na seks (z głośnym westchnięciem)?

Masa kompleksów

Jeśli już zgodzisz się na seks, to tylko przy zgaszonym świetle, bo przecież twoje uda/brzuch/piersi/broda/mały palec u lewej nogi… Brak pewności siebie i masa kompleksów blokują cię do tego stopnia, że starasz się być niewidzialna? Ba! Sama masz non stop zamknięte oczy…

Udawanie orgazmu

To dopiero kaszana. Masz go za kretyna? Myślisz, że się nie zorientuje? A nawet jeśli, to co z tego? Facetom naprawdę zależy, żeby było nam dobrze. Jeśli ty sama wolisz udawać, zamiast naprawdę czerpać z seksu, to świadczy jedynie o tym, że seks nie jest dla ciebie ważny.

Co mogłabym tu jeszcze dodać? Na pewno infantylne zdrabnianie i nazywanie narządów płciowych „pampusiami”/”brzoskwinkami” czy innymi ptaszkami. Ale także irytujący, nerwowy śmiech czy unikanie męczących pozycji. Najpierw jednak skup się na tych elementach, wymienionych wyżej. To absolutna podstawa. Potem dopiero wejdź na wyższy poziom.

PoprzedniNastępny
Seks Związek

A jeśli jest z tobą tylko dla dobrego seksu?

Seksualnie
Seksualnie
21 lutego 2018
1 z 1

A jeśli jest z tobą tylko dla dobrego seksu?

Fot. iStock/Alina555

Seks na zawołanie

Zauważyłaś może, że godzisz się na seks zawsze, nawet wtedy, gdy kompletnie nie masz na niego ochoty? Zastanów się, dlaczego? Być może boisz się, że on odejdzie? Albo jesteś przekonana, że wtedy w ogóle się nie zobaczycie i nie spędzicie razem czasu? Na początku znajomości na ogół nie chce się wychodzić z łóżka. Gorzej, jeśli nie do końca tego właśnie chcesz, a zgadzasz się.

Brak innych planów

Wspólny obiad? On nie ma czasu. Wypad do kina? Innym razem. Wizyta u twoich znajomych? Nie dzisiaj. On ma wiecznie inne plany, w których ty nie jesteś uwzględniona. Nie ma się co łudzić – nie zależy mu.

Ciągły flirt

Zauważyłaś, że większość z waszym rozmów kręci się wokół seksu? Nawet jeśli zaczynasz jakiś poważny temat, on i tak zaczyna z tobą flirtować? Zapewne powie, że w ten sposób chce cię rozluźnić, rozbawić czy poprawić humor. Coś tu jednak nie gra.

Jeśli poza udanym seksem szukasz także miłości, odpuść sobie takiego gościa. Niech poszuka innej.

Na podstawie: Power of positivity

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Ten cudowny anal… O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Seksualnie
Seksualnie
19 lutego 2018
1 z 1

Ten cudowny anal... O co tym facetom tak naprawdę chodzi?

Fot. iStock/Casarsa

Przełamanie kolejnego tabu

Jeszcze jakiś czas temu seks oralny był tematem tabu, a dziś jest powszechny. To samo dotyczy analu – już za jakiś czas nikt nie będzie się czuł zawstydzony, rozmawiając o nim. Dla większości facetowi nakłanianie partnerki do spróbowania jest po prostu formą przełamaniu tabu i urozmaicenia życia seksualnego.

Godzić się czy nie? Nikt za ciebie nie odpowie na to pytanie. Żyj w zgodzie ze sobą i nie rób nic tylko po to, żeby zadowolić faceta. Chcesz? Spróbuj. Nie chcesz? Spuść go na drzewo.


 

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny