Seks Związek

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Seksualnie
Seksualnie
6 marca 2018
1 z 1

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Fot. iStock/praetorianphoto

Przygarnij zwierzaka

To może wydawać się bez sensu, ale naprawdę działa. Posiadanie zwierzaka sprawia, że twoja atrakcyjność seksualna znacznie rośnie. W oczach potencjalnych partnerów stajesz się kobietą idealną, która ma w sobie dużo empatii i potrafi zająć się żywą istotą. To właśnie są rzeczy, które przyciągają jak magnes, a nie wielkie dekolty i krótkie spódniczki. Zauważyłaś, że we wszystkich tych komediach romantycznych najseksowniejsze są właśnie „dziewczyny z sąsiedztwa”? To one roztaczają wokół siebie naturalny seksapil.

Spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi

To nie tylko okazja, żeby założyć coś fajnego i zaprezentować się światu w najlepszym wydaniu. To przede wszystkim dobry sposób, żeby poprawić sobie humor, dobrze się bawić i dużo śmiać. A właśnie szczery uśmiech jest najbardziej seksowny. Potencjalni partnerzy będą cię odbierać jako osobę towarzyską i otwartą, która lubi kontakt z innymi i ma pozytywne podejście do życia. Mówiąc w skrócie – jesteś dla nich atrakcyjna seksualnie.

Na podstawie: Power of positivity

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Trening… analny. Co zrobić, żeby mieć naprawdę niezapomniane wrażenia?

Seksualnie
Seksualnie
7 marca 2018
1 z 1

Trening... analny. Co zrobić, żeby mieć naprawdę niezapomniane wrażenia?

Fot. iStock/Raphli

Czystość!

Tutaj wiele zależy od twojej znajomości własnego ciała i układu trawiennego, a także od waszego podejścia do higieny. Nie ma co owijać w bawełnę. Chyba wszyscy wiemy, do czego służy odbyt. Kontakt z kupą nie powinien więc chyba być dla nikogo zaskoczeniem, prawda? Jeżeli bardzo się tego boicie, możesz wykonać wcześniej lewatywę. Mnie osobiście dziwi, że ktoś, kto decyduje się na tę formę seksu panicznie boi się „wpadki”. To fizjologia, hellooo! Czyścioszków zachęcam więc i do lewatywy i do stosowania prezerwatyw. Jedna zasada, której absolutnie nie wolno złamać – co raz zostanie włożone do odbytu, nie może bez umycia trafić w inne miejsce!

Na podstawie: Woman’s Health

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Jak próbowałam sama wykonać brazylijską depilację i dlaczego to był bardzo zły pomysł

Seksualnie
Seksualnie
5 marca 2018
1 z 1

Jak próbowałam sama wykonać brazylijską depilację i dlaczego to był bardzo zły pomysł

Fot. iStock/Paul Bradbury

Mówiąc w skrócie – przykleiłam „jak leciało”, a potem oderwałam „jak się dało”. Nie jestem w stanie opisać tego bólu. Miałam krwiaki i zaczerwienioną skórę. Włosy dalej były na swoim miejscu, z tą różnicą, że teraz obklejone woskiem. Najgorsze, że tego cholerstwa nie da się niczym zmyć. Dołączone chusteczki nie dały rady. Musiałam założyć majtki (sic!), ubrać się i iść do sklepu po oliwkę dla niemowląt. Gacie mi się przykleiły, włosy mnie ciągnęły. W kolejce do kasy stałam z wytrzeszczem oczu.

Jakoś to zmyłam. Sukces. Gorzej, że nie mogłam siedzieć. Ba! Skóra bolała mnie nawet wtedy, gdy zakładałam majtki. Nici z seksów przez dwa tygodnie. Ale teraz przynajmniej wiem, że takie zabiegi MUSI wykonywać specjalista.

Ja swojego wstydu jeszcze nie pokonałam i nie byłam. Ale za to przeprosiłam się z maszynką i zaprzyjaźniłam się ze swoim owłosieniem (w granicach rozsądku oczywiście), a i w końcu mam faceta, który pragnie kobiety, a nie dziewczynki…

PoprzedniNastępny