Seks Związek

5 kroków do lepszego seksu. Zasługujesz na to

Seksualnie
Seksualnie
12 lutego 2018
1 z 1

5 kroków do lepszego seksu. Zasługujesz na to

Fot. iStock/nd3000

Ćwicz codziennie

Teraz, kolejnym krokiem jest zabawa, ponieważ świadomie zmieniasz swój mózg poprzez naturalne zjawisko zwane autohipnozą, które można zidentyfikować jako aktywność fal mózgowych alfa. Za każdym razem, gdy zasypiasz i budzisz się rano, twój mózg przechodzi w stan hipnozy, gdy przechodzi od świadomości do nieświadomości i na odwrót. To idealny moment, by powtarzać w swojej głowie zdania, które wypisałaś w poprzednim punkcie. Ten stan podobny do transu jest bardzo silny, ponieważ krytyczna część umysłu wciąż jest senna. Pozwala na instalację nowych stwierdzeń (tych, które napisałaś na kartce) głęboko w swoim podświadomym oprogramowaniu, bez przeszkód.

Bądź konsekwentna

Każdego dnia, rano i wieczorem powtarzaj w myślach to, co napisałaś.  Wypróbuj to przez dwa tygodnie lub do momentu całkowitego wcielenia się w swoje nowe JA i stań się osobą, która jest pewna siebie, kompetentna, potężna, odnosząca sukcesy i głęboko zadowolona, ​​nie tylko w łóżku, ale w życiu.

Powodzenia!


 

Źródło: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Dlaczego zajęci faceci korzystają z usług pań do towarzystwa? Powody mogą szokować

Seksualnie
Seksualnie
13 lutego 2018
1 z 1

Dlaczego zajęci faceci korzystają z usług pań do towarzystwa? Powody mogą szokować

Fot. iStock/piranka

Bo TY potrzebujesz pomocy

Masz jakieś swoje traumy, złe doświadczenia i problemy, których nie przepracowałaś. Oczekujesz od faceta, że on nagle odmieni wszystko i sprawi, że będziesz szczęśliwą, zadowoloną z życia kobietą. Ale on ma dość tego i naprawdę wolałby, żebyś poszła do jakiegoś specjalisty, który ci pomoże ułożyć sobie wszystko w głowie.

(W każdym związku pojawiają się problemy i warto wspólnie nad nimi pracować. To nie jest tak, że tylko ta osoba, która sobie nie radzi powinna iść do specjalisty. Problem jednostki, jest problemem całej rodziny. No ale po co się nad tym zastanawiać… Lepiej spędzić czas z laską, która za pieniądze będzie się uśmiechać i wdzięczyć.)

Bo ON czuje się niedoceniany

Kiedy ostatni raz powiedziałaś mu, że jest wspaniałym facetem, twoim bohaterem? Kiedy ostatni raz doceniłaś go za coś więcej, niż tylko za to, że przynosi pieniądze do domu? A ile razy go skrytykowałaś? Facet chce się przeglądać w oczach kobiety. Chce, żeby ona była dumna. On musi być komplementowany. Skoro ty tego nie robisz, to pójdzie do innej, która będzie to robić.

(Faktycznie, rzadko tych naszych panów doceniamy. Coraz częściej próbujemy być głową rodziny i pomniejszamy ich zasługi… Ale może lepiej o tym porozmawiać między sobą?)

Bo ON cię kocha

Kocha cię, dlatego zamiast odejść i cię zostawić, woli skorzystać z usług pani do towarzystwa, by spełnić swoje potrzeby. Ty ich przecież nie spełniasz.

(Ach tak! Czyli w sumie powinnyśmy się cieszyć, bo lepsze to niż odejście? Ja dziękuję za takie podejście.)

Niestety, żadna argumentacja mnie nie przekona. Panowie jednak zawsze znajdą argumenty, żeby zrobić z siebie ofiarę i uciec od problemów. Zamiast je rozwiązać lub po prostu rozstać się z partnerką, wolą zjeść ciastko i mieć ciastko. Wstyd!


 

Na podstawie: YourTango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Seksualnie
Seksualnie
9 lutego 2018
1 z 1

Kiedy kobiety udają orgazm? Długość związku ma ogromne znaczenie

Fot. iStock/ferrantraite

A teraz czas spojrzeć prawdzie w oczy… Drogie Panie, naprawdę nie ma co udawać orgazmu, ponieważ same szkodzicie swojemu związkowi. Raz, że okłamujecie faceta i mylnie pozwalacie mu sądzić, że jest fantastycznym kochankiem, który doskonale odczytuje sygnały, jakie wysyłacie. A dwa, że znacznie ograniczacie swoje szanse na osiągnięcie orgazmu w trakcie zbliżeń w przyszłości.

Bo czego on ma szukać? Jak ma udoskonalać technikę? Jak ma poznawać, skoro dostaje jasny sygnał, że wszystko jest super?


 

Źródło: Men’s Health

PoprzedniNastępny