Seks Związek

10 rzeczy, o których myślą kobiety w trakcie seksu, gdy się nudzą

Seksualnie
Seksualnie
20 marca 2018
1 z 1

10 rzeczy, o których myślą kobiety w trakcie seksu, gdy się nudzą

Fot. iStock/101dalmatians

„Co będziemy robić w weekend?”

Pogoda ma być lepsza. Może wycieczka rowerowa? Albo pojedźmy na działkę do Anety, dzieciaki się wybiegają. Genialne! Nim się zorientujesz, już zaplanowałaś wszystkie kolejne weekendy z wakacjami włącznie.

„On tu wcześniej miał ten pieprzyk?”

Ta brodawka też jest jakaś dziwna. Dam sobie głowę uciąć, że wcześniej jej nie miał. Muszę do umówić do dermatologa, to niepokojące.

„Wydaje mi się, czy dzwoni telefon?”

Tak, na pewno dzwoni. Pewnie to coś ważnego. Kto by dzwonił o tej porze? Może to mama, bo ojciec miał zawał? Albo Teresa miała wypadek. Na pewno coś się stało. Zwariuję, jak nie odbiorę.

„Matko kochana, zaraz zasnę”

Ale to będzie wstyd… Nie dam rady, naprawdę. Robi się tak błogo, jestem tak zrelaksowana… On też chyba zaraz zaśnie, bo jakoś niemrawo tymi biodrami porusza.

„Ostatni raz się na coś takiego zgodziłam”

Co za bezsens. Mogłam w tym czasie zrobić tyle rzeczy, a teraz będę musiała siedzieć po nocy, bo temu się seksu zachciało. Dosyć, następnym razem powiem mu, żeby sobie to wybił z głowy.

Inspiracja: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

Seks nie sprawia ci przyjemności? 7 możliwych przyczyn (niektóre dość zaskakujące)

Seksualnie
Seksualnie
21 marca 2018
1 z 1

Seks nie sprawia ci przyjemności? 7 możliwych przyczyn (niektóre dość zaskakujące)

Fot. iStock/kicsiicsi

Niedobór witamin

Poziom testosteronu i estrogenów w dużej mierze zależy od naszej diety. Jeżeli jest niewłaściwa, twój popęd płciowy na pewno na tym ucierpi. Nam się wydaje, że niedobór witamin sprzyja głównie infekcjom, wypadaniu włosów czy problemom z cerą, a to nieprawda. Witamina B, cynk, selen i witamina D są niezbędne do prawidłowej produkcji hormonów, więc upewnij się, że nie brakuje ich w twojej codziennej diecie.

Błahe podejście do seksu

Możesz sabotować swoje libido poprzez traktowanie seksu po macoszemu. Niektóre kobiety potrafią zaplanować dzień co do minuty, ale nigdy w ich rozpisce nie ma seksu. Dlaczego? Ponieważ wydaje im się, że w związku ważniejsze są inne sprawy. Co za bzdura! Nic tak nie pomaga pielęgnować relacji, jak seks. Prawdą jest, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie ma się więc co dziwić, że popęd seksualny słabnie, gdy wasze życie erotyczne właściwie nie istnieje.

Porównywanie się z innymi

Bo tamta jest ładniejsza, zgrabniejsza… Bo na pewno w łóżku potrafi robić cuda i nie ma żadnych uprzedzeń… My, kobiety uwielbiamy porównywać się z innymi babkami. Gorzej, że zawsze na ich tle wypadamy słabo. To prostu sposób, żeby wpaść w depresję. Zacznij lubić siebie, a będziesz zaskoczona, co się stanie z twoim libido.

Źródło: Your Tango

PoprzedniNastępny
Seks Związek

„Wystarczy skupić się na penisie”. Bzdura! Poznaj inne strefy erogenne na ciele faceta

Seksualnie
Seksualnie
19 marca 2018
1 z 1

"Wystarczy skupić się na penisie". Bzdura! Poznaj inne strefy erogenne na ciele faceta

Fot. iStock/Deagreez

Wewnętrzna strona ud

To idealny wstęp do seksu oralnego. Niektórzy faceci lubią subtelny dotyk w tym miejscu, połączony z całowaniem, lizaniem i chuchaniem. Inni natomiast wolą intensywne doznania – wbijanie paznokcie, gryzienie, mocny uścisk. Musisz wyczuć, co lubi twój partner

Moszna i krocze

Faceci marzą o tym, żebyśmy poza robieniem loda, zajęły się też jądrami i miejscem, między nimi a odbytem. Moszna jest niezwykle wrażliwa na dotyk. Trzeba jednak wszystko robić z wyczuciem. Ugniatanie miejsca między jądrami a odbytem pozwala stymulować męski punkt G. Jeśli wszystkie te sztuczki połączysz z seksem oralnym, intensywny orgazm gwarantowany.

Umysł

Tak, tak, drogie panie. Faceci uwielbiają, gdy otwarcie z nimi rozmawiamy i opowiadamy o swoich fantazjach. Możesz być zaskoczona, jak bardzo potrafią się podniecić, bez jakiejkolwiek, fizycznej stymulacji. Mój niezawodny sposób? Usiądź okrakiem na jego kolanach, zapleć ręce za jego głową i patrząc mu głęboko w oczy opowiedz o swoim śnie. Szybko poczujesz, że jest już gotowy…

Na podstawie: Krok do zdrowia

PoprzedniNastępny