Lifestyle Związek

Rozstanie nigdy nie jest proste. Jest kilka trudnych rzeczy, z którymi musimy sobie poradzić

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
20 maja 2018
1 z 1

Rozstanie nigdy nie jest proste. Jest kilka trudnych rzeczy, z którymi musimy sobie poradzić

fot. iStock / laflor

Po czwarte:

zmierz się z przetasowaniem znajomych i uczuciem pewnego dyskomfortu, zwłaszcza gdy ze swoim ex mieliście wielu tych samych przyjaciół i spędzaliście wspólnie czas w tych samych miejscach. Weryfikacja znajomych jest naturalnym procesem, choć dla ciebie może być bardzo bolesna i rozczarowująca. Niektórzy z twoich „bliskich przyjaciół” mogą wybrać twojego ex, a nie ciebie. To naprawdę boli, ale to nie oznacza, że jesteś złą osobą. Pomyśl, że oni mogą być tak samo zagubieni jak wy.

Po piąte:

bycie singlem to naprawdę dobry czas. Warto go wykorzystać nim zdecydujesz się na kolejny związek. Naprawdę – poczekaj, nie pakuj się w ramiona kolejnego faceta. Pomyśl, jak wiele razy widziałaś znajome, przyjaciółki, koleżanki, które jeszcze tkwiąc w pewnym bólu rozstania podejmowały mało przemyślane decyzje związania się z kimś innym. Czy to się udawało? Czasami warto uczyć się na błędach innych, dać sobie czas na przemyślenia, na poczucie się dobrze samej ze sobą, a nie na kolejne poszukiwania. Miłość przyjdzie na pewno, prędzej lub później.

Na początek bądź całkowicie dla siebie, poczuj wolność, nawet gdy obok biegają twoje dzieci. Zaakceptuj fakt, że bycie samą nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie, pozwala ci się odbudować, odnaleźć swoją wartość i pewność siebie, a przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie: „Czego szukam w miłości, jakiej miłości chcę”.

PoprzedniNastępny
Lifestyle Związek

Meghan Merkle – baśń o nowoczesnej księżniczce

Redakcja
Redakcja
20 maja 2018
Fot. Materiały prasowe
 

Royal Wedding 2018

Ślub roku już za nami. Książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne ,,tak”. Uroczystość zaślubin odbyła się w katedrze św. Jerzego na Zamku Windsor. A oczy całego świata skierowane były na młodą parę, choć najwięcej emocji – jak zawsze, wywołała kreacja panny młodej.

Stylizacja ślubna Meghan Markle

Efektowna suknia od duetu Ralph&Russo, którą Meghan Markle wybrała na sesję zaręczynową, zwiastowała, że kreacja ślubna będzie w podobnym stylu. Wybór jednak okazał się zgoła odmienny.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Minimalistyczny projekt wykonany przez Clare Waight Keller z domu mody Givenchy okazał się strzałem w dziesiątkę. Prosta suknia z gładkiej tkaniny, dekolt w łódkę i tren zostały uzupełnione długim welonem haftowanym kwiatami, które symbolizują wszystkie kraje należące do Zjednoczonego Królestwa oraz tiarą, należącą niegdyś do królowej Marii.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Agata Wojtkiewicz o sukni ślubnej Meghan Markle „Doskonale przełamała styl klasycznej księżniczki. Pokazała, że minimalizm i elegancja mogą zrobić większe wrażenie niż pełne przepychu tradycyjne suknie ślubne” – kreację Meghan Markle, oceniła projektantka Agata Wojtkiewicz, słynąca z minimalistycznych projektów. Kolekcje polskiej kreatorki dedykowane są nowoczesnym, świadomym pannom młodym, dla których suknia jest niczym ,,druga skóra’’.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chcesz wyglądać w dniu ślubu podobnie jak Meghan Markle? Zainspiruj się nowoczesnymi sukniami ślubnymi projektu Agaty Wojtkiewicz!

Be true

 


Lifestyle Związek

6 zachowań toksycznych ludzi

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
20 maja 2018
1 z 6

Toksyczni łowcy wytropią każdą twoją niepewność i kompleks

Fot. iStock / frentusha

Są doskonałymi łowcami.  Odnajdą każdy twój kompleks,niepewność, powód do zawahania i… wykorzystają przeciwko tobie. Toksyczni ludzie bardzo dobrze cię znają, uważniej zgłębiają twoje cechy i słabości, jednak nie po to, by pracować na waszą relacją, mają tylko jeden cel – łatwiejsza manipulacja.

Lubią poprawiać sobie humor twoim kosztem, twoimi problemami podnoszą mniemanie o sobie. Nie znajdziesz w nich wsparcia, możesz tylko poczuć się jeszcze „mniejszy” i słabszy. Nie przyznają się do tego, że sami mieli podobne kłopoty, byli w podobnej sytuacji – jeżeli w ogóle coś takiego im się przydarzyło, z pewnością podkreślą, że poradzili sobie ze zmartwieniem szybciej i łatwiej od ciebie.

Lubią wykorzystywać twoje kompleksy, zwłaszcza te dotyczące wyglądu.Komplement z ich ust? Oczywiście, nieszczery, doprawiony odpowiednio głęboko wbitą szpileczką.

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Jak „wyleczyć się” z toksycznego związku. Relacja z partnerem nie powinna być źródłem dramatu i złych emocji

Zadbaj o swoją skórę najlepszymi kosmetykami. Niech twoje ciało będzie dla ciebie, a ty dla niego. Akcja „7 dni dla siebie”, wyzwanie #5

Rozstania i powroty. Co musi się zadziać, by związek z „eks” wypalił?