Psychologia Związek

Jak przeforsować swoje zdanie w związku? Strategia dostosowana do jego znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
3 z 12

Bliźnięta

Fot. iStock/domoyega

Osoby spod znaku bliźniąt będą robić wszystko, żeby uniknąć bezpośredniej konfrontacji. Kiedy już do niej dojdzie, będą udawać, że problemu nie ma i spróbują wyjaśnić wszystko na swój, pokrętny sposób. Wszystko po to, żeby się wybielić i nie przyznać do winy. To dla nich absolutnie niedopuszczalne. Idealnie sprawdzają się w roli prawników, ponieważ mają zdolność do takiego tłumaczenia, by oczyścić kogoś z winy. W swoich sprawach będą więc walczyć jeszcze zacieklej. Jaka jest na nich metoda? Warto ich rozśmieszyć. Jeśli zaczną się śmiać sami z siebie, uda się przełamać ten mur, który tworzą wokół siebie.

PoprzedniNastępny
Psychologia Związek

Szampon i odżywka Buña – idealny duet dla słowiańskich włosów

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
Fot. Materiały prasowe

Słowianki to piękne kobiety, które niestety zmagają się z problemem cienkich, słabych i często także… wypadających włosów. Zima również nie sprzyja ich kosmykom, wzmagając wypadanie oraz pozostawiając je suchymi, płaskimi i wyglądającymi niezdrowo. W tej sytuacji Polkom z pomocą przychodzi marka Buña. Dzięki ekstraktowi z szałwii zawartemu w szamponie i odżywce marki szybko przywrócimy naszym pasmom piękny połysk i zdrowy wygląd, a dodatkowo zwiększymy ich objętość oraz ułatwimy ich układanie.

Szampon do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Głębokie odżywienie włosów i skóry głowy po zimowych chłodach to zasługa połączonego w tym szamponie ekstraktu z szałwii z nawilżającą gliceryną. Zawarte w produkcie składniki wygładzające i dodające objętości skutecznie zniwelują problem opadających włosów oraz nadadzą im zdrowy wygląd. Po umyciu kosmyki będą miękkie, lśniące i wygładzone, ich objętość będzie wyraźnie zwiększona, a do tego będą się doskonale układać.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Odżywka do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Odżywka dopełni efektu działania szamponu pozostawiając włosy mocniejszymi, odżywionymi i lśniącymi. Dodatkowo pomoże ona wyraźnie zwiększyć objętość fryzury. Taki efekt gwarantuje zastosowany w kosmetyku ekstrakt z szałwii, który głęboko odbudowuje włosy oraz kompleks dodający objętości, który poprawia ich wygląd bez obciążania.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Sugerowana cena szamponu: 8,99 zł

Sugerowana cena odżywki: 7,49 zł


Artykuł powstał we współpracy z marką Buña


Zobacz także

„Nie zazdrość szczęśliwym parom, pomyśl co możesz zrobić”. Mężatka do innych kobiet

Z kim nigdy nie powinnaś się wiązać? Jakie znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują

Jestem z nim na przeczekanie. Odejdę, gdy stanę na nogi