Kariera Zdrowie

Jak się uwolnić emocjonalnie od pracy, kiedy czujesz, że nie możesz już przestać o niej myśleć

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
9 lutego 2018
Fot. iStock/millann
Następny
Kariera Zdrowie

7 miejsc i rzeczy, które przyciągają złe duchy. Lepiej ich unikać

Redakcja
Redakcja
9 lutego 2018
Fot. iStock/chainatp
 

Zła energia jest jednym z najczęściej wykorzystywanych tematów podczas tworzenia horrorów. Są one na tyle sugestywne, że niektórzy mają problemy, by spokojnie położyć się spać po takim seansie. Jedni wierzą w złe duchy, a inni nie zgadzają się z tym, że one istnieją. To chyba nie zostanie do końca rozstrzygnięte, bo ilu ludzi i indywidualnych doświadczeń, tyle różnych zdań.

Niech każdy wierzy w co chce, a tym, którzy uważają, że duchy nam towarzyszą dyskretnie na co dzień, polecamy wykaz rzeczy i miejsc, które mają szczególną moc przyciągania niespokojnych dusz. Te na wszelki wypadek lepiej omijać.

7 rzeczy, które przyciągają złe duchy

1. Miejsca z historią przemocy

Miejsca, które spływały krwią lub były świadkami ogólnie pojętej przemocy, zatrzymują w sobie złą energię. Co bardziej wrażliwe na nią osoby twierdzą, że odczuwają, gdy miejsce jest złe, choć nie wiedzą, jaka stoi za nim historia.

2. Zapiekły gniew

Złe emocje, gdy nie znajdują bezpiecznego ujścia kumulują się w człowieku, psując jego duszę. Nawarstwiają się w nim i sprawiają, że jest bardziej podatny na złą energię, która może zawładnąć w życiem tej osoby.

3. Głęboki smutek

Głęboki smutek, depresja, ciężkie myśli, które izolują człowieka przed światem, wg wielu osób wierzących w zjawiska paranormalne, przyciągają złe duchy. Brak postrzegania sensu życia sprawia, że są oni bardziej podatni na ich podszepty.

4. Miejsce samobójstwa

Miejsce, w którym samobójca odebrał sobie życie, postrzegane jest jako potępione, przepełnione złem. Wiele osób woli trzymać się z daleka, by nie mieć styczności z energią skumulowaną w jednym miejscu.

5. Miejsce, w którym popełniono zbrodnię

Tam, gdzie przelano krew niewinnej osoby, pozostanie niewidzialny ślad po nieszczęściu. Odebranie komuś życia wiąże się z potwornym złem, którym karmią się złe duchy.

6. Skrajna nienawiść

To kolejna z emocji, które zatruwają ludzką duszę i czynią ją bardziej podatną na działanie sił nieczystych. Duchy karmią się ludzkimi słabościami i przejawami zła.

7. Niepokój i negatywne myśli

Odczuwanie niepokoju, frustracji, złych myśli tworzy podatny grunt dla działalności demonów. Jedne negatywne myśli przyciągają kolejne i stają się pożywką dla złej energii.

źródło: popularne.net

 


Kariera Zdrowie

Jesteś psem, szczurem, a może świnią? Sprawdź, co mówi o tobie chiński horoskop

Redakcja
Redakcja
9 lutego 2018
3 z 12

Tygrys

Fot. iStock/Baksiabat

Tygrys jest wulkanem energii i pewności siebie, chętnie bierze udział w trudnych zadaniach i uwielbia wygrywać w konkursach. Osoba urodzona w roku Tygrysa jest bardzo odważna i nie obawia się trudności, to typ buntownika lub ambitnego przywódcy, nie poprzestaje na małych celach. Nie znosi nudy i chętnie angażuje się w różne  przedsięwzięcia, nawet, jeśli niosą ze sobą pewne ryzyko. Tygrys jest gwałtowny, szybko wybucha i zawsze mówi to, co myśli. Jeżeli ktoś zajdzie mu za skórę, Tygrys zrobi wszystko, by przeciwnika zniszczyć, ale wobec przyjaciół zawsze jest lojalny. Jednak brakuje mu wytrwałości, cierpi z powodu słomianego zapału. Bywa nerwowy, niecierpliwy, nieodporny na krytykę, której względem siebie nie uznaje.

Kobieta Tygrys kocha namiętnie i jest niezwykle oddana rodzinie, ale czasem cierpi z powodu rozchwiania uczuć.

PoprzedniNastępny

Zobacz także

przekąski

Jak pohamować nadmierny apetyt? Znajdź przyczynę podjadania

Normobaric room – hit dla zdrowia i urody

Normobaric room – hit dla zdrowia i urody

Piękna cera na talerzu. Co jeść, by cieszyć się jej dobrą kondycją?