Zdrowie

Jak na pierwszej randce stwierdzić, że to właśnie ten facet? Zrób „test barowy” i wszystko będzie jasne!

Redakcja
Redakcja
27 lutego 2018
Fot. iStock/Milan_Jovic
 

Randkowanie wcale nie jest proste, prawda? Wie to każdy, kto na pierwszą randkę się umawia. Tę kwestię utrudnia ostatnio także fakt randkowania online. Możemy przegadać długie wieczory z jakimś facetem w sieci, znaleźć wspólny język, zachwycić się, ale czy spotkanie w realu nie rozczaruje? Skąd wiedzieć, że to jest właśnie ta osoba i że warto tę znajomość kontynuować?

Założycielka jednego z portali randkowych Erika Ettin uważa, że jest jeden bardzo prosty sposób na to, by sprawdzić, czy facet, z którym umówiłaś się na randkę w knajpie może być tym właściwym. Otóż, jej zdaniem, należy zwrócić uwagę na nasze zachowanie. Czy rozglądasz się wokół, by sprawdzić, kto jeszcze jest w restauracji czy kawiarni? W jakim celu to robisz, z obawy, żeby nikt was nie zobaczył, czy może wręcz przeciwnie – chcesz by was razem zobaczono. Jeśli z tego drugiego powodu – test barowy zdany. Można kontynuować znajomość. Pamiętajcie, że działa to też w drugą stronę, wasz partner też może się rozglądać.

Hmm, czy to wiarygodny test? Może przecież być tak, że wodząc wzrokiem po gościach kawiarni szukamy kogoś atrakcyjnego, kto nas zaciekawi, bo znudzone jesteśmy randką?


źródło: The Sun

 

 


Zdrowie

8 przyczyn powstawania nowotworów. Sprawdź, na które jesteś szczególnie narażona

Redakcja
Redakcja
27 lutego 2018
Fot. iStock/FatCamera
Następny

Zobacz także

Slow jogging - idealna forma ruchu dla tych, którzy ruszać się nie lubią

Slow jogging – idealna forma ruchu dla tych, którzy ruszać się nie lubią

Dieta z paluszkami surimi VICI? Możesz schudnąć w kilka dni nawet pięć kilogramów

Masz ochotę na Energy Drinka? Twoja wątroba i serce na pewno nie, uwierz