Zdrowie

Pomysły na piękne randki przez cały rok!

Agnieszka Żukowska
Agnieszka Żukowska
9 lutego 2018
2 z 8

💗

Fot. Materiały prasowe

Myślisz czasem, że Twoja druga połowa jest mało romantyczna? Nic nie szkodzi. Romantyzm przywróci mu kolejna nasza propozycja – Heron Live Hotel. Widok z każdego pokoju hotelowego, zapiera dech w piersiach. I nie jest to przesada. Położony w Małopolsce, w miejscowości Sienna,  Heron Live Hotel to miejsce pełne żywiołów, a swój niepowtarzalny klimat i energię czerpie wprost z natury – bliskości gór, spokój lasu i wody. Dobra wiadomość dla zakochanych: hotel ogłasza luty miesiącem romantycznych weekendów walentynkowych.

Szczegóły na: www.heron-hotel.com

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

PoprzedniNastępny
Zdrowie

7 miejsc i rzeczy, które przyciągają złe duchy. Lepiej ich unikać

Redakcja
Redakcja
9 lutego 2018
Fot. iStock/chainatp

Zła energia jest jednym z najczęściej wykorzystywanych tematów podczas tworzenia horrorów. Są one na tyle sugestywne, że niektórzy mają problemy, by spokojnie położyć się spać po takim seansie. Jedni wierzą w złe duchy, a inni nie zgadzają się z tym, że one istnieją. To chyba nie zostanie do końca rozstrzygnięte, bo ilu ludzi i indywidualnych doświadczeń, tyle różnych zdań.

Niech każdy wierzy w co chce, a tym, którzy uważają, że duchy nam towarzyszą dyskretnie na co dzień, polecamy wykaz rzeczy i miejsc, które mają szczególną moc przyciągania niespokojnych dusz. Te na wszelki wypadek lepiej omijać.

7 rzeczy, które przyciągają złe duchy

1. Miejsca z historią przemocy

Miejsca, które spływały krwią lub były świadkami ogólnie pojętej przemocy, zatrzymują w sobie złą energię. Co bardziej wrażliwe na nią osoby twierdzą, że odczuwają, gdy miejsce jest złe, choć nie wiedzą, jaka stoi za nim historia.

2. Zapiekły gniew

Złe emocje, gdy nie znajdują bezpiecznego ujścia kumulują się w człowieku, psując jego duszę. Nawarstwiają się w nim i sprawiają, że jest bardziej podatny na złą energię, która może zawładnąć w życiem tej osoby.

3. Głęboki smutek

Głęboki smutek, depresja, ciężkie myśli, które izolują człowieka przed światem, wg wielu osób wierzących w zjawiska paranormalne, przyciągają złe duchy. Brak postrzegania sensu życia sprawia, że są oni bardziej podatni na ich podszepty.

4. Miejsce samobójstwa

Miejsce, w którym samobójca odebrał sobie życie, postrzegane jest jako potępione, przepełnione złem. Wiele osób woli trzymać się z daleka, by nie mieć styczności z energią skumulowaną w jednym miejscu.

5. Miejsce, w którym popełniono zbrodnię

Tam, gdzie przelano krew niewinnej osoby, pozostanie niewidzialny ślad po nieszczęściu. Odebranie komuś życia wiąże się z potwornym złem, którym karmią się złe duchy.

6. Skrajna nienawiść

To kolejna z emocji, które zatruwają ludzką duszę i czynią ją bardziej podatną na działanie sił nieczystych. Duchy karmią się ludzkimi słabościami i przejawami zła.

7. Niepokój i negatywne myśli

Odczuwanie niepokoju, frustracji, złych myśli tworzy podatny grunt dla działalności demonów. Jedne negatywne myśli przyciągają kolejne i stają się pożywką dla złej energii.

źródło: popularne.net

 


Zobacz także

5 kroków do zdrowych zębów i świadomej pielęgnacji jamy ustnej

Dieta Hashimoto - zasady

Dieta Hashimoto. Co wolno jeść, a czego należy unikać, by zadbać o zdrowie?

mózg brzuszny

Mózg brzuszny. Twoje drugie, tajemnicze centrum dowodzenia