Zdrowie

6 produktów, które jesz niewłaściwie i przez to tyjesz

Redakcja
Redakcja
16 lutego 2018
1 z 6

Ryż

Fot. Pixabay / TRIXIE / CC0 Public Domain

Ryż wydaje się być lekkim, mało kalorycznym posiłkiem. Niestety, jeśli sięgamy po biały ryż, którego pozbawiono bogatej w mikroskładniki odżywcze łuski oraz zarodka, pozostawiając tylko bielmo bogate w skrobię, nie schudniemy. Co więcej, biały ryż ma wyższy indeks glikemiczny, więc sprzyja rozwojowi cukrzycy typu 2. Zamiast białego, wybieraj ryż brązowy, czyli pełnoziarnisty, który jest bardziej wartościowy i zdrowy, bo ma więcej błonnika i witamin.

PoprzedniNastępny
Zdrowie

To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
16 lutego 2018
1 z 1

To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Fot. istock/Anchiy

Sierpień

Bywasz nieufna i bardzo wrażliwa. Najlepiej poczujesz się w związku z mężczyzną, co do którego uczciwości nie będziesz miała żadnych wątpliwości. To musi być ktoś taktowny i kulturalny.

Wrzesień

Potrzebujesz intelektualnego wyzwania, by być szczęśliwą w związku. Fascynuje cię nauka i logika. Zawsze chcesz poszerzać swoją wiedzę. A więc musisz znaleźć partnera, który ci dorówna i może podzielić się z tobą swoją pasją.

Październik

Musisz być z mężczyzną, który nigdy nie uzna cię za pewnik. Jesteś niesamowitą kobietą, miłą, dobrą, hojną. Właśnie dlatego często bywasz wykorzystywana. Potrzebujesz partnera, któremu daleka jest manipulacja ukochaną osobą.

Listopad

Miewasz kompleksy i swoje dziwactwa, bywasz niezrozumiana. Właśnie dlatego naprawdę musisz znaleźć sobie człowieka, który będzie ciebie ciekawy, który będzie chciał cię poznawać i zaakceptuje twoją „inność”.

Grudzień

Zabawa. Tego właśnie potrzebujesz. Jesteś głęboko emocjonalna i wrażliwa. Zbyt często bywasz smutna.  Potrzebujesz partnera, który sprawi, że naprawdę zrozumiesz, co znaczy żyć i wywoła uśmiech na twojej twarzy.


Na podstawie: relrules.com

PoprzedniNastępny
Zdrowie

Neuronica – intensywny lifting ciała przed wiosennym sezonem

Redakcja
Redakcja
16 lutego 2018
Neuronica - intensywny lifting ciała przed wiosennym sezonem
Fot. iStock / CherriesJD

Pozbawiona jędrności, wiotka i odwodniona skóra to efekt działania mroźnego zimowego powietrza. Nasilają go niestety procesy starzenia ciała oraz jego nieodpowiednia pielęgnacja. By w pierwszych promieniach wiosennego słońca wyeksponować jędrną, zdrowo wyglądającą skórę już teraz sięgnijmy po unikalne serum do ciała Neuronica. Zawiera ono stężenie składników spotykane dotąd jedynie w kremach do twarzy. Sukces kuracji kosmetykiem gwarantuje Matrixyl Sythe’6 wsparty działaniem oleju monoi, kokosowego, abisyńskiego oraz macadamia, a także wyjątkowe oddziaływanie ich unikatowego połączenia.

Mroźne i suche zimowe powietrze w widoczny sposób intensyfikuje proces starzenia się skóry. Jeśli w trakcie zimy nie zadbamy o nią w odpowiedni sposób efekt może zniechęcić nas przed odsłonięciem ciała wiosną. Marka Neuronica znalazła rozwiązanie tego problemu proponując nam preparaty o charakterze specjalistycznej kuracji, które pozwalają na uzyskanie efektów porównywalnych z tymi jakie  osiągamy podczas zabiegów medycyny estetycznej. Dla zintensyfikowania efektu marka przenosi intensywność pielęgnacji typową dla cery na ciało, nasycając swoje serum składnikami aktywnymi w bardzo wysokim stężeniu.

Serum do ciała Neuronica zapewni naszej skórze odbudowę kolagenu oraz elastyny dzięki zawartości MATRIXYL SYNTHE’6. Ten wyjątkowy prokolagen znany jest bowiem z działania naprawczego i restrukturyzacyjnego. Dzięki temu naprawia w skórze szkody związane z jej starzeniem się. Cechują go silne właściwości przeciwzmarszczkowe i ujędrniające dlatego niweluje wypukłości skóry i wygładza zmarszczki od wewnątrz poprzez odbudowywanie skóry tam, gdzie jest to potrzebne.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

„Marixyl Synthe’6 jest silnym naturalnym  peptydem wzmacniającym syntezę sześciu głównych składników macierzy skóry i połączenia skórno-naskórkowego. Są to Kolagen I, Kolagen III, Kolagen IV, Laminina, Fibronektyna i Kwas hialuronowy. Synteza ta poprawia architekturę tkanki, daje widoczny efekt gładszej i lepiej napiętej skóry, której drobne zmarszczki zostają wypełniane od środka. Ten szlachetny składnik preparatu został skrupulatnie przebadany we francuskim specjalistycznym laboratorium badawczym, które potwierdziło jego wyjątkową skuteczność. Stosowany jest on przez renomowane firmy w preparatach przeciwzmarszczkowych do twarzy. W serii NEURONICA zastosowano go również w liftingu do ciała, aby w szczególny sposób zadbać o wygląd skóry  widocznych partii ciała”. – mówi Barbara Zapisek, główny technolog marki.

Efektów zastosowania Matrixylu dopełnia Calmosensine, który zadziała na mięśnie odprężająco, a także zapobiega dalszemu wiotczeniu skóry. Jednocześnie kosmetyk nawilża, wygładza i zmiękcza skórę dzięki zawartości olejku monoi. Efekt nawilżenia dopełnia mocznik oraz olej kokosowy. Z kolei olej makadamia silnie napnie i ujędrni zwiotczałą skórę, a także poprzez stymulacje mikrokrążenia, zregeneruje i odżywi ciało oraz spowolni proces dalszego jej starzenia. W serum znajdziemy również niezwykle cenny olej abisyński idealny nawet dla skóry atopowej. Posiada on niezwykłe właściwości odbudowujące tkanki. Efekty – jędrna i elastyczna skóra całego ciała gotowa na pierwsze promienie wiosennego słońca.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Sugerowana cena serum do ciała: 45 pln

Produkty do nabycia w aptekach.


Zobacz także

hashimoto

Hashimoto. Nietypowe objawy, które powinny wzbudzić naszą czujność

Jaskra - przyczyny, objawy, badanie, leczenie

Jaskra – złodziej wzroku, którego zauważamy zbyt późno

Dieta whole30. W 30 dni do schudnięcia i zmiany nawyków żywieniowych?