Zdrowie

10 postaci bólu brzucha, które powinny skłonić cię do wizyty u lekarza

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
10 z 10

Ból w dołku sercowym

Fot. iStock

Ból brzucha — szczególnie u kobiet, może być objawem zawału serca i dolegliwości wcale nie muszą zawężać się do klatki piersiowej, typowego bólu zamostkowego, jak najczęściej dzieje się w przypadku mężczyzn. Ból brzucha lub nadbrzusza, objawy przypominające niestrawność są również charakterystyczne przy zawałach serca u kobiet. Mogą pojawić się bóle ramion i przedramion, karku, promieniujące do pleców lub żuchwy, problemy ze swobodnym oddechem, mdłości, ucisk w „dołku”.

Więcej o ataku serca u kobiet przeczytacie w artykule:

Atak serca u kobiet. 8 sygnałów ostrzegawczych, które wysyła twój organizm przed zawałem

PoprzedniNastępny
Zdrowie

Nie pozwól im ukraść całej twojej energii. Jak sobie radzić z pasywno – agresywnymi

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Następny
Zdrowie

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Zobacz także

10 wskazówek jak żyć zdrowo, szczęśliwie i w poczuciu spełnienia

Czy wiesz, że kleszcze atakują już cały rok?!

Dieta bananowa - 3,7 i 30-dniowa, zasady, zalety

Dieta bananowa 3,7 i 30-dniowa. Czy warto po nią sięgnąć?