Go to content

Niestabilność, odrzucenie, brak kontroli – co cię najbardziej przeraża?

fot. Kemter/iStock

Każdy z nas może wskazać sytuację,  która potencjalnie jest w stanie wywołać w nim przerażenie, o której sama myśl  sprawia, że wpada panikę. Niektóre sytuacje przerażają nas, bo je  przeżyliśmy i nie chcemy tego nigdy więcej, inne przerażają samą możliwością wydarzenia się. Jakie to sytuacje wg znaku zodiaku? Sprawdź, czy się  zgadza!

Baran: utrata ludzi

Jesteś upartą osobą – wiesz to Ty i wiedzą wszyscy, którzy cię znają. Chociaż z zewnątrz wydajesz się być beztroską, twardą osobą, pod spodem kryje się przerażająca myśl, że twoja zuchwała postawa i bezwzględność odstraszą ludzi, na których ci naprawdę zależy.

Byk: zmiana/niestabilność

Nie boisz się wszystkich zmian, ale wystarczy ich zbyt duża ilość na raz, aby wywołać u ciebie poczucie paniki i ogromnego dyskomfortu. Niezależnie od tego, czy jest to relacyjne, finansowe, czy zawodowe, na pewno doznasz wewnętrznego załamania, jeśli rzeczy wokół ciebie będą niestabilne lub zmienią się zbytnio w krótkim czasie. Z tego właśnie zbudowane są twoje koszmary.

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

Bliźnięta: brak możliwości wyrażania swojego prawdziwego ja

Jesteś tak ekspresyjny, jak się wydaje, i uwielbiasz olśniewać ludzi swoją wiedzą i umiejętnościami na każdej możliwej arenie. Jeśli jednak znajdujesz się w środowisku, które ogranicza cię w byciu sobą w maksymalnym stopniu lub, co gorsza, w środowisku, które sprawia, że ​​wierzysz, że nie jesteś tak imponujący, jak myślałeś, nic nie może przerazić cię bardziej.

Rak: odrzucenie i samotność

Nikt nie lubi być zakochany tak bardzo jak ty, a twój niepoprawny romantyczny duch jest czymś, co warto pielęgnować. Jednak wszyscy wiemy, że tak bardzo, jak bardzo chcielibyśmy mieć nasze szczęśliwe zakończenie, spacerując w zachodzie słońca z naszą jedyną prawdziwą miłością, nie zawsze jest to rzeczywistość, której doświadczamy. Czasami pozwalasz swoim myślom wędrować i  wyobrażać sobie, że osoba, w której jesteś zauroczony, odrzuci cię i że ostatecznie skończysz sam do końca życia. Nawet sam pomysł wystarczy, aby złamać ci serce i przestraszyć cię śmiertelnie.

Lew: bycie ignorowanym

Wszyscy cię kochają, a ty kochasz to, że cię kochają. Jesteś tak nieustraszony i piękny, więc dlaczego ludzie mieliby cię nie zauważyć? Jednak przerażająca myśl, która czasami czai się w twojej głowie, polega na tym, że twoje talenty i próby zabawienia innych pozostaną całkowicie niezauważone. Martwisz się, że nawet gdybyś zniknął, nikt by się tym nie przejął ani nawet nie zauważył.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

Panna: brak kontroli nad swoim życiem/myślami

Większość ludzi powiedziałaby, że realistycznie rzecz biorąc, nie możesz mieć kontroli nad wszystkim w swoim życiu. Czasami wszystko w twoim życiu wydaje się iść dokładnie tak, jak planujesz. Jednak rzeczą, która regularnie cię przeraża, jest strach przed brakiem kontroli lub jej całkowitą utratą. Lubisz porządek i wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, więc brak możliwości kontrolowania swoich myśli, uczuć lub ogólnie życia jest naprawdę tym, z czego zbudowane są twoje koszmary.

Waga: że nóż w plecy wbije ci ktoś, na kim ci zależy

Nie jesteś tym, który cofa swoje słowo, gdy już się do czegoś zobowiążesz. Od swoich przyjaciół i partnerów oczekujesz tego samego. Jest więc zrozumiałe, że jedną rzeczą, która absolutnie cię przeraża, jest to, że ktoś cię całkowicie zdradza. Nie śniłbyś o zrobieniu czegoś takiego komuś, na kim ci zależy, a możliwość, że ktokolwiek zrobi tobie, wystarczy, aby wywołać w twoim umyśle panikę.

Skorpion: własne słabe punkty

Na pozór jesteś bardzo spokojny i opanowany. Lubisz sprawiać wrażenie, że tak naprawdę nikogo nie potrzebujesz, ale dobrze wiesz, że to tylko pozory. Pod tą skorupą kryje się źródło miłości i współczucia, chociaż bardzo niewielu ludzi będzie miało okazję je kiedykolwiek zobaczyć. W momencie, gdy ludzie zaczynają się zbytnio zbliżać i sprawiają, że chcesz się otworzyć, wystarczy, że poczujesz się nieswojo, a twój odruch to biec tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym kierunku. Wrażliwość nie tylko sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, ale także powoduje dreszcze przebiegające wzdłuż kręgosłupa.

Strzelec: bycie ograniczonym/kontrolowanym

Wygląda na to, że świat nieustannie woła twoje imię, abyś odkrywał i zobaczył wszystko, co ma do zaoferowania, coś, z czego jesteś bardziej niż szczęśliwy. Rzeczą, która absolutnie cię przeraża, jest ograniczenie i brak swobody odkrywania i robienia rzeczy, które chcesz robić, na własnych warunkach. Myśl o tym, że jesteś w takiej sytuacji, szczerze sprawia, że ​​twoja skóra cierpnie.

Jak tam u ciebie z wiernością? Wiele o tym powie twój znak zodiaku

Koziorożec: doświadczanie porażki

Trudno sobie wyobrazić, że nie odnosisz sukcesów w tym, co robisz, biorąc pod uwagę to, jak ciężko pracujesz. A jednak to jest dokładnie to, co stale cię martwi – że poniesiesz porażkę, niezależnie od twoich najlepszych wysiłków w kierunku sukcesu. Pomysł, że możesz pracować ciężej niż ktokolwiek inny, zainwestować więcej czasu i zasobów, a mimo to zakończyć się porażką? To cud, że w ogóle śpisz w nocy.

Wodnik: konieczność prowadzenia konwencjonalnego życia

Podczas gdy niektórzy mogą się martwić, że ich życie zostanie zburzone przez zmiany i nienormalne sytuacje, ty martwisz się czymś wręcz przeciwnym. Z pewnością maszerujesz w rytm innej muzyki niż reszta świata, i po prostu to lubisz. Ale jeśli kiedykolwiek zostałbyś zmuszony do życia, które większość uznałaby za „normalne” lub „konwencjonalne” życie… ta myśl sprawia, że się naprawdę zamartwiasz.

Ryby: ostra krytyka i konfrontacja

Jesteś wrażliwą duszą i wielu ludzi właśnie to w tobie docenia. Zrobiłbyś wszystko, aby pomóc każdemu, kto o to poprosił, niezależnie od tego, czy jest to pomocna dłoń, ucho do słuchania, czy ramię do płaczu. Jednak to, co cię przeraża, to ktoś, kto nie tylko krytykuje twoje wysiłki, ale robi to wprost lub surowo, nie oszczędzając twoich uczuć. Wolałbyś za wszelką cenę uniknąć konfrontacji, ponieważ nawet teoretyczne scenariusze, które pojawiają się w twoim umyśle, wystarczą, aby cię przestraszyć.