Psychologia Związek

To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
16 lutego 2018
1 z 1

To, w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele mówi o tym, jakiego partnera potrzebujesz

Fot. istock/Anchiy

Sierpień

Bywasz nieufna i bardzo wrażliwa. Najlepiej poczujesz się w związku z mężczyzną, co do którego uczciwości nie będziesz miała żadnych wątpliwości. To musi być ktoś taktowny i kulturalny.

Wrzesień

Potrzebujesz intelektualnego wyzwania, by być szczęśliwą w związku. Fascynuje cię nauka i logika. Zawsze chcesz poszerzać swoją wiedzę. A więc musisz znaleźć partnera, który ci dorówna i może podzielić się z tobą swoją pasją.

Październik

Musisz być z mężczyzną, który nigdy nie uzna cię za pewnik. Jesteś niesamowitą kobietą, miłą, dobrą, hojną. Właśnie dlatego często bywasz wykorzystywana. Potrzebujesz partnera, któremu daleka jest manipulacja ukochaną osobą.

Listopad

Miewasz kompleksy i swoje dziwactwa, bywasz niezrozumiana. Właśnie dlatego naprawdę musisz znaleźć sobie człowieka, który będzie ciebie ciekawy, który będzie chciał cię poznawać i zaakceptuje twoją „inność”.

Grudzień

Zabawa. Tego właśnie potrzebujesz. Jesteś głęboko emocjonalna i wrażliwa. Zbyt często bywasz smutna.  Potrzebujesz partnera, który sprawi, że naprawdę zrozumiesz, co znaczy żyć i wywoła uśmiech na twojej twarzy.


Na podstawie: relrules.com

PoprzedniNastępny
Psychologia Związek

6 chorób, których objawem jest zmęczenie

Redakcja
Redakcja
16 lutego 2018
1 z 6

Anemia

Fot. iStock / stock_colors

W przypadku anemii organizm nie produkuje wystarczającej ilości czerwonych ciałek krwi i hemoglobiny, która odpowiada za przenoszenie do komórek organizmu tlenu i składników odżywczych. Organizm jest niedożywiony, brakuje energii, mogą pojawić się problemy z wypadaniem włosów, bladość skóry, problemy z koncentracją, a następnie omdlenia. Anemia może pojawić się na skutek niedoborów żelaza, witaminy B12 lub kwasu foliowego.

PoprzedniNastępny
Psychologia Związek

6 produktów, które jesz niewłaściwie i przez to tyjesz

Redakcja
Redakcja
16 lutego 2018
1 z 6

Ryż

Fot. Pixabay / TRIXIE / CC0 Public Domain

Ryż wydaje się być lekkim, mało kalorycznym posiłkiem. Niestety, jeśli sięgamy po biały ryż, którego pozbawiono bogatej w mikroskładniki odżywcze łuski oraz zarodka, pozostawiając tylko bielmo bogate w skrobię, nie schudniemy. Co więcej, biały ryż ma wyższy indeks glikemiczny, więc sprzyja rozwojowi cukrzycy typu 2. Zamiast białego, wybieraj ryż brązowy, czyli pełnoziarnisty, który jest bardziej wartościowy i zdrowy, bo ma więcej błonnika i witamin.

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Ania Witowska

Dlaczego jesteśmy nieszczęśliwe w związkach? Bo za bardzo się im poświęcamy!

Co robić, gdy spotykasz faceta, który boi się zaangażowania

Zawalczę o nasz związek, o nas. Chcę, żeby było w końcu dobrze, dlatego obiecuję, że…