Moda

Pastelowe płaszcze – nie sposób ich nie kochać, gdy wszystko budzi się do życia

Redakcja
Redakcja
28 lutego 2021
Fot. Screen Reserved / Marc o'Polo
 

Wszyscy jesteśmy spragnieni koloru. Samo patrzenie na pastelowe płaszcze dodaje energii! Pastele przepięknie komponują się z bielą, szarością, brązem i karmelem.  Zobaczcie koniecznie, co w polskich sklepach znalazła dla was Marta Pożarlik – Pani od wizerunku.

Pastelowe płaszcze

Długie, krótkie, dopasowane lub oversize, niebieskie, pistacjowe lub w kolorze bladego różu. Co je łączy? Wszystkie są boskie i dodają mnóstwo energii!

Kopertowy płaszcz z wełną

Płaszcz z domieszką wełny

Wełniany płaszcz handmade

PŁASZCZ Z TKANINY Z DOMIESZKĄ WEŁNY LIMITED EDITION

Pastelowy płaszcz

Dwurzędowy płaszcz

Płaszcz z gotowanej wełny

Marta Pożarlik

O autorce:

Marta Pożarlik, czyli Pani od Wizerunku. Od trzech lat współpracuje ze złotymi tarasami. Gościnnie udziela porad modowych w Dzień Dobry TVN. Stylizuje sesje zdjęciowe. Pracuję nad wizerunkiem celebrytów i aktorów. Jest osobistą stylistką Małgorzaty Ohme. Prowadzi liczne szkolenia wizerunkowe dla firm, doradza klientom biznesowym i indywidualnym. Napisała darmowego e-booka „Jak nie zdziadzieć w domu”. Martę znajdziecie na Facebooku i Instagramie. 


Moda

Tajemnice ptasiego seksu

Redakcja
Redakcja
28 lutego 2021

Zdrada, gwałt ale i miłość na całe życie. Świat ptaków aż kipi od emocji i miłosnych uniesień. Jak TO robią ptaki? Czy robią TO tylko dla przekazania genów? 

Luty to miesiąc zakochanych, dlatego walentynkowe wydanie podcastu Naturalnie z WWF poświecimy im.

Dlaczego? Bo my, ludzie i ptaki w zaskakująco wielu przypadkach jesteśmy do siebie podobni. Zaczynając od chodzenia na dwóch nogach, kończąc na… damsko-męskich relacjach. Także dlatego, że uosabiają nasze marzenia o czułej miłości i wolności jaką daje latanie w przestworzach. W końcu powiedzenia: „gruchać jak dwa gołąbki” czy „wolny jak ptak”, wreszcie tradycja łabędzi na weselnym torcie nie wzięły się znikąd.

Świat ptaków jest niezwykle różnorodny i złożony. Ciągle też mało o nim wiemy. 

Czy domyślasz się chociażby jaki procent gatunków ptaków ma penisy? 

W sumie tylko 3%!  

Jak radzą sobie zatem z uprawianiem seksu? Tę i inne tajemnice ptasiej alkowy zdradzi dziś Jacek Karczewski (Jestem na pTak), obserwator ptaków i autor książek im poświęconych.  

Zapraszamy na część 1 podcastu o ptasich amorach. Część 2 już za dwa tygodnie!

Odcinka słuchaj na: 

1.png

2.jpg

 

3.png


Zobacz także

Torebki Groove to prawdziwy HIT! Są zrobione z… drewna!

Płaszcze Wiosenne Lavard

Trendy 2020: przegląd najmodniejszych modeli butów. Łap okazję!