Magia Miłość

W tym rankingu Panna jest na pierwszym miejscu. A jak z twoją lojalnością w związku?

Magic Moments
Magic Moments
6 kwietnia 2022
1 z 1

W tym rankingu Panna jest na pierwszym miejscu. A jak z twoją lojalnością w związku?

fot. PeopleImages/iStock

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Jeśli chodzi o randkowanie ze Skorpionem, jego natura może być bardzo interesująca. Skorpion nie uznaje ani nie szanuje słabego lub sceptycznego kochanka, raczej woli kogoś, kto zna jego umysł i serce. Skorpiony uwielbiają intensywnie kochać i intensywne rozmawiać. Są tradycjonalistami, angażują się na całego. W 135 procentach są oddani swojemu partnerowi.

Dobrym partnerem dla Skorpiona są Ryby.

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Wodnik pragnie bardziej mentalnego niż fizycznego połączenia ze swoim romantycznym partnerem. Wodniki są z natury intelektualne i logiczne, więc potrzebują partnera, z którym czują się komfortowo podczas rozmowy i dzielenia się swoimi najgłębszymi pomysłami.

Najbardziej kompatybilnym dopasowaniem dla Wodnika jest Waga.

Ryby (19 lutego-20 marca)

Emocjonalny poziom randkowania z Rybami jest nieco wyższy niż w większości przypadków. Ryby potrzebują bardziej bezpośredniego partnera, aby związek płynął. Bycie w związku z Rybami może być bardzo piękne, ponieważ ich głęboka miłość i empatia tworzą bardzo duchową więź.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Ryb jest Rak.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Randkowanie z Bliźniętami jest najłatwiejsze. Bliźnięta są bardzo kreatywnymi i dramatycznymi typami i można je łatwo uznać za jeden z najłatwiejszych znaków do poszukiwania przygód lub zmiany życia. Pokochają cię za kreatywność i dobrą wyobraźnię, a także za wsparcie. Można powiedzieć, że w każdej zabawnej parze zazwyczaj jednym z nich jest Bliźnięta.

Najbardziej kompatybilnym kompanem Bliźniąt jest Waga lub Wodnik.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

W związku Rak może wydawać się kimś, kto pielęgnuje i szuka bezpiecznego środowiska, aby być zestrojonym z miłością i fizycznymi doznaniami. Ale to wszystko pod warunkiem, że trafi na osobę, której może zaufać.

Najbardziej kompatybilnym śpiewem Raka jest Panna.

PoprzedniNastępny
Magia Miłość

Słowa wsparcia, które musisz usłyszeć w tej chwili

Magic Moments
Magic Moments
12 kwietnia 2022
słowa wsparcia
fot. FilippoBacci/iStock
 

Gorszy czas? Trudne dni, bezsenne noce? Stres, niepokój, być może załamanie czy dołek psychiczny… Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego. Oto słowa wsparcia dla każdego z nas. Zapamiętaj je sobie, zanotuj, może nawet wstaw je sobie w ramkę. Przydadzą się na pewno jeszcze nie raz.

Baran:  Przejdziesz przez to. Ten stres nie będzie trwał wiecznie. To tylko tymczasowa sytuacja. Za kilka miesięcy ten ból będzie już tylko wspomnieniem.

Byk: W tej chwili wszystko może być do d**y, ale zaskoczysz siebie. Osiągniesz wielkie rzeczy. Będziesz dalej iść w kierunku swojego wymarzonego życia. Jest całkowicie w Twoim zasięgu.

Bliźnięta:  Nie mścij się, próbując zaimponować komuś tym, jak daleko zaszłaś bez niego. Zemścij się, ucząc się kochać siebie. Zemścij się, żyjąc jak najlepszym życiem i nie przejmuj się, czy on to zauważy, czy nie.

Rak: Zasługujesz na szczęście. Nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć Ci, że jest inaczej. Masz miękkie serce i rzadko spotykaną życzliwość. Spędzić z tobą wieczór to wielki dar dla drugiej osoby, a co dopiero całe życie z tobą.

Lew: W końcu cały twój wysiłek się opłaci. Nie robisz nic na darmo. Coś wyjdzie z twojej ciężkiej pracy. Musisz tylko trochę poczekać. Cierpliwości.

Panna: Nie pozwól, aby raz złamane serce sprawiło, że na zawsze zrezygnujesz z miłości. Nie pozwól, aby jedna porażka przekonała Cię do rezygnacji ze swoich marzeń. Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego.

Waga: Jesteś godna miłości. Jesteś godna dobrego związku. Zasługujesz na zainteresowanie. Każdy, kto sprawia, że ​​wątpisz, nie jest wart kolejnej sekundy twojego czasu.

Skorpion: Nie jesteś już tą samą osobą, którą kiedyś byłaś. Zmieniłaś się. Urosłaś. Rozkwitłaś. Przestań więc martwić się o to, co zrobiłaś źle w przeszłości i skup się na przyszłości, którą dla siebie budujesz.

Strzelec: Przestań być dla siebie taka surowa. Zacznij się cenić. Przestań patrzeć na swoje wady, ponieważ nikt inny nie widzi cię w ten sposób. Twój pogląd na siebie jest stronniczy, niesprawiedliwy i niezdrowy.

Koziorożec: Powinnaś być z siebie dumna. Ze wszystkiego, co zarobiłaś, a nie sfrustrowana sobą z powodu kilku rzeczy, których jeszcze nie udało ci się osiągnąć. Przestań oczekiwać od siebie zbyt wiele. Świetnie sobie radzisz.

Wodnik: Jesteś silniejsza niż myślisz. Jesteś bardziej zdolna, niż ci się wydawało. Możesz zrobić więcej, niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

Ryby: Nie zawsze będziesz czuć się zagubiona. Nie zawsze będziesz czuła się samotnie. Dowiedz się, czego chcesz od tego świata, a wtedy to dostaniesz.


Magia Miłość

Sekshoroskop: cechy seksualne i mocne strony kochanków

Magic Moments
Magic Moments
4 kwietnia 2022
1 z 1

Sekshoroskop: cechy seksualne i mocne strony kochanków

fot. miodrag ignjatovic/iStock

Sekshoroskop dla Wagi

Wenusjańska i kokieteryjna, Waga jest zodiakalną esencją miłości i namiętności. Oznacza, że ​​ten znak żywiołu powietrza jest nieodparcie uroczy i stworzony do miłości.

Rządzony przez Boginię Afrodyt znak Wagi czuje się najlepiej, gdy jest otoczony pięknem, a znalezienie idealnej równowagi jest jego ostatecznym celem. Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Zakochanie się w Wadze nie jest problemem – ale sprawienie, by Waga zakochała się w tobie, to wyzwanie.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Wagi, są obdarzeni sztuką uwodzenia, więc ich włączenie nie będzie tak łatwe, jak myślisz. Jeśli interesuje cię Waga, pozwól jej cię zdobywać. Dla niej seks nie jest tak ważny, jak uczucie szczęścia i spełnienia w związku. Zrób wrażenie i wykąp się w swoich najdroższych perfumach.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Byk

Skorpion

Rządzony przez karmicznego Plutona, planetę transformacji i Boga podziemi, Skorpion jest drapieżnym znakiem. Skorpiony  mogą ukrywać swoją surowość pod płaszczem lęków i głębokiej tajemnicy. Lubią podgrzewać atmosferę za pomocą intryg.

To zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo, Skorpiony rodzą się z hipnotyczną aurą i intensywnymi zdolnościami psychicznymi. Ich życie jest doświadczeniem pod znakiem „wszystko lub nic”, a ich życie miłosne jest jak scena z Draculi Brama Stokeraa.

Łącząc umysł, ciało i duszę, zakochany Skorpion pulsuje pożądaniem i krwistoczerwoną namiętnością, a w sypialni jest bardzo to ucieleśnia. Biegnij do biblioteki po Gray’a.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Lew i Panna

Strzelec

Rządzony przez Jowisza Strzelec jest najbardziej odważnym znakiem zodiaku. Brzmi fajnie, prawda? Optymistyczni i entuzjastyczni, urodzeni pod znakiem łucznika tęsknią za podróżami i nowymi doświadczeniami.

I wiesz co? Uwiedzenie tego znaku żywiołu ognia nie będzie trudne.

Zakochany Strzelec jest przejrzysty i otwarty. To, co widzisz, jest tym, co dostajesz, a gry są po prostu wykluczone. (Chyba że są to zabawne sex games). To naturalni poszukiwacze dreszczyku emocji. Kochają spontaniczny seks. I nie bój się poprosić Strzelca, aby wypróbował kilka nowych ruchów. Ten znak ognia jest zawsze w nastroju do eksperymentowania i chce, aby sypialnia była jak nowa przygoda.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Bliźnięta

Sekshoroskop Koziorożca

Mądrzy i zdeterminowani. Ci, którzy urodzili się pod znakiem Koziorożca, dokonują wyborów, jakby dokonywali inwestycji. Ciekawe… Zanim zabierzemy Koziorożca do łóżka, musi on lepiej cię poznać i rozwinąć intymny związek.

Rządzeni przez poważnego Saturna, są naturalnie ostrożni i powściągliwi. Ten znak ziemi musi dokładnie wiedzieć, gdzie się znajduje, kiedy jest w związku, inaczej nie ma miejsca na bliskość.

Tradycyjnie i konserwatywnie Koziorożce mają seksualne tendencje klasycznego, hollywoodzkiego filmu. Więc czego się spodziewać? Przed dotarciem do sypialni Koziorożec może włączyć Mozarta i otworzyć butelkę dobrego wina, ale gdy zacznie, łatwo może zmienić się w zupełnie zaskakującego partnera. Wytrzymałość Koziorożca jest zaskakująca…

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Panna i Skorpion

Wodnik

Wodnik jest geniuszem zodiaku. Rządzeni przez rewolucyjnego Urana, ci, którzy urodzili się pod znakiem nosiciela wody, są urodzonymi wizjonerami i intelektualistami. Podobnie jak ich siostrzany znak Bliźniąt, ten znak powietrza wymaga dużo rozmowy i stymulacji umysłowej, zanim relacja stanie się intymna. Ale, kiedy już to załatwisz… czeka cię bardzo miła niespodzianka.

Nie zawsze jednak zaangażowanie nie musi być przyjazne Wodnikowi, ponieważ ceni sobie niezależność i wolność.

Uwielbiają eksperymentować i działać. Seks może być trochę bałaganiarski – im bardziej niekonwencjonalny, tym lepiej.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Skorpion i Bliźnięta

Sekshoroskop dla Ryb

Rządzeni przez nieuchwytny Neptun, urodzeni pod znakiem Ryb, są duchowi i nieziemscy. Ryby mogą wydawać się bardzo tajemnicze. Ryby są empatiami, czują się najlepiej, kiedy emocjonalnie uzdrawiają swoje otoczenie.

Ich neptuńskie sny są kolorowe, ponieważ zrodziły się z wyjątkowo żywą wyobraźnią. Tak więc, gdy są zakochane, są romantyczne i uwodzicielskie. Potrzeby partnera stawiają na pierwszym miejscu i pragną połączyć się fizycznie i duchowo. Nie zdziw się, jeśli Ryby są niesamowicie uwodzicielskie. „Ich seks jest erotyczny i hipnotyczny, prawie jak sen. Woda jest ich kryptonitem, a półsenny poranny seks to ich ulubiona aktywność w łóżku.

  • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Skorpion
PoprzedniNastępny