Horoskop Macierzyństwo Magia

Chronisz przed „złym światem”, czy dużo wymagasz? Jaką jesteś (lub będziesz) mamą wg znaku zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
31 lipca 2022
1 z 2

Jaką jesteś (lub będziesz) mamą wg znaku zodiaku?

fot. Jonathan Borba/Unsplash

LEW

Od „chcenia” do „zrobienia” droga bywa daleka… Panie Lwice są z jednej strony troskliwe i wyrozumiałe, ale z drugiej łatwo je zirytować np. wolnym działaniem, a takie często są przecież dzieci. Tak jak ona sama, jej dzieci też muszą być idealne.

Jest wymagająca, ale potrafi też docenić to, że dziecko się stara. Swojego dziecka będzie bronić do upadłego, jak – nomen omen – lwica. Bez trudu rozprawi się z tym, kto jej dziecku uprzykrza życie – czy będzie to niesforny Krzyś z piaskownicy, czy niemiła nauczycielka matematyki.

Wkładasz wielki trud w wychowanie dzieci, ale możesz mieć pewność, że kiedy dorosną i odniosą sukces, z pewnością ci podziękują.

PANNA

Kontrolująca wszystko pani Panna ma życie ułożone, jak od linijki. I tyczy się to wszystkiego – pracy zawodowej, ale też dzieci. Uczy je więc do upadłego porządku i pracowitości. Problemem może być tutaj nie tylko jej perfekcjonizm, ale też to, że… uważa, że nikt nie zrobi tego lepiej niż ona. Bywa, że szuka dziury w całym.

Żywiołowość, a czasem nawet szaleństwo dzieci bywa dla ciebie problemem, ze względu na tendencje do pilnowania organizacji i układania planów.

WAGA

Dzieci często po prostu włażą jej na głowę i trudno jej je okiełznać. Pani Waga chce, żeby dom wyglądał wspaniale, a jej rodzina uważana była za idealną. Nie lubi mówić o problemach, zamiata je pod dywan.

Czerpie satysfakcję z opieki nad swoimi pociechami. Ma anielską cierpliwość do odpowiadania na 1000 pytań zadawanych przez dzieci. Mają przy niej sporo swobody – godzi się niemal na wszystko, nawet na kolczyk w nosie czy farbowanie włosów. Dzieci są zadbane, mają świetne ubrania i wymarzone zabawki.

SKORPION

Niezwykle ważne dla Pani Skorpion jest, by dziecko  było solidnie wykształcone i inteligentne. Chętnie poszukuje nowinek na temat wychowania, zapoznaje się z wszelkimi możliwymi teoriami specjalistów i jest gotowa je na swoim dziecku przetestować.

To kobieta intuicyjna, odporna psychicznie, posiadająca silną wolę, która czasem może przerodzić obsesyjność, czy nadmierną potrzebę kontroli.  Aby usunąć przeszkody i problemy z życia dziecka, jest gotowa na wiele. Bywa nadopiekuńcza. Musi znać znajomych dziecka, nie stroni też od grzebania w jego telefonie.

CIĄG DALSZY NA KOLEJNEJ STRONIE ->

PoprzedniNastępny
Horoskop Macierzyństwo Magia

Partner impulsywny czy bez ambicji? Jedna, jedyna rzecz, której nie tolerujesz w związku

Magic Moments
Magic Moments
2 sierpnia 2022
nie tolerujesz w związku
fot. simonapilolla/iStock
 

Jedne z nas zniosą wiele i naprawdę trudno je wyprowadzić z równowagi, inne natomiast są bardziej rygorystyczne w oczekiwaniach wobec związku i partnera. Jednak każda (i każdy) z nas może wymienić coś, czego po prostu absolutnie nie jest w stanie znieść i nie będzie tolerować. Oczywiście 😉 wszystko jest zapisane również w naszym znaku zodiaku. Sprawdź, czego wg horoskopu nie tolerujesz w związku. Na pewno się zgadza.

Czego nie tolerujesz w związku wg znaku zodiaku?

Baran

Absolutnie nie będziesz tolerować kogoś bez ambicji. Jesteś naturalnym zwycięzcą i lubisz otaczać się ludźmi, z którymi możesz się rozwijać. A jeśli nie mogą za tobą nadążyć, cóż, pozbywasz się ich.

Byk

Jako bardzo ostrożna osoba masz tendencję do unikania impulsywnych ludzi. W związku pierwsza oznaka impulsywności zapala u ciebie czerwoną lampkę i jest przyczynkiem do natychmiastowego zakończenia ryzykownej relacji.

Bliźnięta

Jako ktoś, kto naprawdę lubi życie towarzyskie, nie dogadasz się dobrze z kimś, kto jest introwertyczny.  Masz takich znajomych, ale szybko męczysz się towarzystwem kogoś, kto chce tylko siedzieć w domu. Może się okazać, że odpuścisz taki związek.

Rak

Raki są zwykle bardzo zorientowane na rodzinę i niezwykle lojalne wobec ludzi, których kochają. Jeśli ktoś, z kim się spotykasz, nie szanuje lub nie dogaduje się z twoją rodziną – nie zagrzeje miejsca w twoim życiu!

Lew

Potrzebujesz spontaniczności i dzikiej przyrody. Ktoś, kto jest zbyt spokojny, zdecydowanie do ciebie nie pasuje. Jako ekstrawertyka, z zamiłowaniem do przygód, nudzi cię osiadły tryb życia. Introwertyk nie znajdzie w tobie partnera.

Panna

Człowiek dwulicowy to ktoś, kogo nie będziesz w stanie znieść. Niełatwo zdobyć twoje zaufanie, więc tym bardziej dotyka cię, kiedy okazuje się, że osoba, którą do siebie dopuściłaś nie była tego warta.

Waga

Może i nie nosisz serca na dłoni, ale w głębi duszy potrzebujesz kogoś, kto jest czuły. Ktoś, kto nie jest tak romantyczny jak ty, naprawdę, nie będzie w stanie dać ci szczęścia.

Skorpion

Skorpiony z daleka rozpoznają kłamcę. Gdy ktoś jest nieuczciwy lub cię zdradza, nie możesz tego zapomnieć. Możesz chcieć wybaczyć i zapomnieć… Dobra, bądźmy szczere, byłabyś najszczęśliwsza, widząc, jak osoba, która cię zdradziła, opuszcza twoje życie i nigdy nie wraca.

Strzelec

Strzelce kochają przygodę i odkrywanie nowych miejsc. Domator – to osoba nie dla ciebie. Możesz spróbować, ale w końcu będziesz musiała pójść za głosem serca. Jeśli partner nie podąży za tobą, dasz mu wolność.

Koziorożec

Jesteś praktyczna i potrzebujesz kogoś, kto mocno stąpa po ziemi. Nie stworzysz związku z osobą, która nad sobą nie panuje, która jest niechlujna i dziecinna.

Wodnik

Ludzie, którzy są zamknięci w sobie i na świat, nie będą się z tobą dobrze dogadywać. Lubisz myśleć logicznie i jesteś bardzo głębokim myślicielem. Patrzysz na świat z otwartym umysłem pod każdym względem. I potrzebujesz kogoś, kto podziela twoje podejście.

Ryby

Nie tolerujesz ludzi, którzy są konfrontacyjni lub stale negatywni. Tego typu ludzie rujnują twoją dobrą energię i dlatego absolutnie nie będziesz tolerować randkowania z kimś takim.


Horoskop Macierzyństwo Magia

Czego potrzebujesz, żeby czuć się spełniona? Wiele o tym mówi twój znak zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
23 lipca 2022
fot. Unsplash

Baran potrzebuje przygód. Kiedy jego życie zaczyna (w jego mniemaniu) być zbyt przyziemne, banalne, powtarzalne i przewidywalne – nudzi się. Baran nie będzie szczęśliwy, jeśli nie będzie mógł wciąż próbować nowych rzeczy.

Byk potrzebuje stałości. Przewidywalność, powtarzalność, rutyna – to lubi. Nie znosi być zaskakiwany. Do szczęścia potrzebuje komfortu i ludzi, którzy są dla niego najważniejsi na świecie.

Bliźnięta są spełnione, jeśli spełnią się w przyjaźni. Są totalnie społecznymi istotami. Nie lubią zbyt wiele czasu spędzać samotnie. Do szczęścia potrzebni są im ludzie, z którymi mogą spędzać czas. Nie ma ludzi, nie ma dla Bliźniąt życia.

Rak spełnia się w miłości. I nie ma tu znaczenia, czy chodzi o tzw. drugą połówkę, czy o bliskość przyjaciół czy rodziny.

Lew potrzebuje uwagi. Kiedy jest centrum zainteresowania (non stop), czuje się spełniony. Nie znosi, kiedy ktoś próbuje go zepchnąć na dalszy plan.

Panna potrzebuje uznania. Nade wszystko chce być podziwiana za ciężką pracę, którą na co dzień wykonuje. Gratulacje i klepanie po plecach – tak, czeka na to.

fot. Zane Grunska/Unsplash

Waga do spełnienia potrzebuje pieniędzy. Pragnie wystawnego stylu życia, pięknych przedmiotów. Jakkolwiek to nie brzmi, to właśnie czysto materialne dobra sprawiają, że czuje się szczęśliwa.

Skorpion ponad wszystko pragnie bezpieczeństwa. Nie chce się zastanawiać, kiedy przyjdzie następna wyplata.

Strzelec chce wolności. Nie chce czuć się związany z niczym i z nikim, nie chce, żeby ktoś mu mówił, co ma robić i jak ma żyć. Niezależność zachowuje nawet w stałym związku.

Koziorożec spełnia się, kiedy odnosi sukcesy. Chce osiągać nawet najbardziej ambitne cele zawodowe, wciąż coś z siebie dawać. Kariera zawodowa jest dla niego ważniejsza niż ludzie.

Wodnik potrzebuje granic. Za nic nie dopuści do tego, by ktoś wlazł mu na głowę. Chce szacunku i życzliwości. Granice są mu potrzebne, żeby nie dać się skrzywdzić.

Ryby potrzebują akceptacji. Chcą, żeby otaczający je ludzie sprawiali, że same dla siebie będą łaskawsze, że poczują się dobrze we własnej skórze.