Macierzyństwo

Pani Wodnik mimochodem, Pani Rak idealna. Co o tym, jaką jesteś lub będziesz mamą mówi twój znak zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
11 sierpnia 2021
1 z 12

Pani Baran kocha swoje dzieci miłością radosną

fot. art-skvortsova/iStock

Dzieci nie są dla niej balastem ani dom więzieniem. Umiejętnie dzieli czas między rodzinę, a samą siebie. Potrafi zadbać o własne potrzeby i nikt nawet tego nie zauważa, tak dobrze to obmyśla. Praca zawodowa jest dla niej ważna, dlatego niechętnie z niej rezygnuje na rzecz tej wyłącznie w domu.

Bywa impulsywna (znak zodiaku zobowiązuje), nie ma zbyt dużo cierpliwości. Od dzieci oczekuje bycia najlepszymi i dawania z siebie wszystkiego we wszystkim, co robią. Jednocześnie najbardziej jej zależy, żeby po prostu były sobą.

Jedno jest pewne, że dzięki twojemu podejściu do życia, twoim dzieciom nie zabraknie zaradności w przyszłości.

PoprzedniNastępny
Macierzyństwo

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

Magic Moments
Magic Moments
16 sierpnia 2021
1 z 1

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

fot. fotografixx/iStock

6. Są oszczędni

Marnowanie pieniędzy to coś, czego nienawidzą. Ich wysoka samoocena i szacunek do siebie sprawiają, że są całkiem samowystarczalni i nigdy nie proszą nikogo o pieniądze. Są zależni wyłącznie od siebie, co sprawia, że świetnie zarządzają budżetem.

7. Są perfekcjonistami

Każda rzecz ma swoje miejsce. Potrafią się rozgniewać, gdy coś jest zrobione nie po ich myśli lub nie spełnia wymogów ich perfekcjonizmu.

8. Niełatwo ich rozbawić

Dużo potrzeba, aby zapewnić im rozrywkę. Jeśli uznają kogoś za nudnego, nawet nie zapamiętują imienia tej osoby. Trudno przykuć ich uwagę, ale raz czymś zainteresowani, nigdy o tym nie zapominają.

9. Nie potrafią się zwierzać

Nie czują się dobrze, dzieląc się swoimi problemami z innymi. Zachowują swój ból i cierpienie dla siebie. Są bardzo „ograniczeni”, jeśli chodzi o wyrażanie emocji.

10. Łatwo się złoszczą

Naprawdę nie mogą nic na to poradzić. Mają tendencję do gniewania się o rzeczy, które zwykle nie są zależne od ludzi. Jeśli nie wiesz o czymś, co jest dla nich oczywiste, może ich rozzłościć. Cierpliwość zdecydowanie nie jest ich cnotą i naprawdę muszą nad nią pracować. Czasami mogą być naprawdę trudni i zrażają tym do siebie ludzi. Są wrażliwi i niestabilni, dlatego wskazane jest, aby nie wdawać się z nimi w żadne kłótnie.

PoprzedniNastępny
Macierzyństwo

„Ty mnie w ogóle nie kochasz!” Czyżby? Sprawdź, jak wg znaku zodiaku faceci okazują miłość

Magic Moments
Magic Moments
5 sierpnia 2021
fot. Capuski/iStock

Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona – mówi popularne powiedzonko. No i faktycznie, mamy tendencje do porównywania z innymi wszystkiego, włącznie z miłością i związkami. Ileż razy zdenerwowane i rozżalone wyrzucamy naszym mężczyznom, że a) Kamili mąż to wszystko w domu robi, b) partner Kaśki co chwilę staje w progu mieszkania z bukietem kwiatów, c) mąż Pauliny jest taki czuły… wprost nie można go od niej odkleić itp, itd. Znacie to?

A ten mój to ani kwiatka, ani buziaka przy znajomych, o ugotowaniu obiadu czy „kocham cię” to już nawet nie wspomnę… Noni oczywiście od razu mamy diagnozę: on mnie już nie kocha! Ale warto uświadomić sobie, że każdy okazuje miłość w inny sposób. Nawet jeśli na poczatku zwiazku było euforycznie, to że po latach nie jest, nie oznacza, że miłość się wpaliła.

Znak zodiaku, a sposób okazywania miłości. Sprawdź!

BARAN

Baran kocha tych, którzy go inspirują. Jeśli kocha ciebie uważa, że jesteś mądra, interesująca, ceni twoje podejście do życia. Musisz jednak pamiętać, że Barany uważają się za najmądrzejszych spośród ludzi, których znają, ale nie dlatego, że są próżni, wiedzą po prostu na ile ich stać.  W związku pragną, by druga osoba ich zainspirowała i zmotywowała. Jeśli zastanawiasz się, czy Baran cię kocha – weź to pod uwagę.

BYK

Byki kochają zaciekle i mocno. Traktują przyjaźnie bardzo poważnie i są bardzo lojalni, co wzmacnia się w przypadku romantycznej miłości. Jeśli Byk chce, żeby wszyscy wokół wiedzieli, że jesteście razem, to dlatego, że bardzo o ciebie dba.  Byk, których kocha jest niezwykle opiekuńczy, zwróć uwagę, czy jego miłość nie przejawia się w codziennych rzeczach – zakupach, zrobieniu obiadu, pamiętaniu o ważnych dla ciebie sprawach.

BLIŹNIĘTA

Zrobią wszystko, by móc się tobą zając. Bliźnięta to dający, kochający i bezinteresowni ludzie. Ich radość sprawia, że wszyscy znajdujący się blisko nich są szczęśliwi. On kocha, gdy chce ugotować ci obiad, urządzić przyjęcie niespodziankę, zadzwonić w ciągu dnia spytać, jak mija ci dzień. Jeśli kochają, są niezwykle dobrzy dla tych, na którymi im zależy.

RAK

Raki są pewnymi siebie ludźmi, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Okazuje się jednak, że miłość osłabia ich pewność, dlatego nim dadzą ci odczuć, że naprawdę kochają, będą robić wszystko, by nie dać tego po sobie poznać. Miłość to stan, którym czują się onieśmieleni, dlatego daj im czas i nie naciskaj, by dawali dowód swoje miłości.

LEW

Lwom bardzo trudno przychodzi powiedzieć: „Kocham”. Raczej są przyzwyczajeni do tego, że to ty wyznajesz im miłość. Muszą zbudować w sobie bardzo duże zaufanie do relacji, żeby się otworzyć. Dlatego nawet jeśli nie mówią wprost, że kochają, to przyjrzyj się ich zachowaniu. Nie zdziw się, jeśli pewnego dnia Lew zmienić swój status na Facebooku na „w związku” bez żadnych wyjaśnień.

PANNA

Panna na początku jest twoim najlepszym kumplem, przyjacielem, nie zamierza wyznawać swoich uczuć do czasu, kiedy nie będzie pewny, że może ci zaufać. Wtedy rozpada się cała fasada, a zza niej wyłania się kochający cię od dawna facet. Podobnie w związku z Panną – on z pewnością jest twoim najlepszym przyjacielem, co jest właśnie oznaką jego miłości.

WAGA

Waga boi się powiedzieć, że kocha. Jej strategia jest zupełnie inna. Facet spod znaku Wagi – jeśli mu na tobie zależy – dołoży wszelkich starań, by zauroczyć ciebie swoją osobą tak, byś to ty zrobiła pierwszy ruch. Poza tym Wagi lubią być podziwiane, dlatego wolą, jak to wy wyznajecie im swoją miłości, niż jakby oni mieli dowodzić swojej wrażliwości. Waga, która kocha, to ta, która zrobi wszystko, by dla ciebie pozostać atrakcyjnym.

SKORPION

Skorpion, który kocha, chce wiedzieć wszystko o twoim życiu – co robiłaś, co czujesz, jak się czujesz, gdzie byłaś. Jego wyznanie miłości, to pytania, które nieustannie ci zadaje. Nie mówią, że kochają, ponieważ boją się odrzucenia, zamiast tego wolą się kryć za pytaniami, które wydają ci się czasami męczące. Nic bardziej błędnego.

STRZELEC

Strzelcy miewają dość dziwne poczucie humoru. Zastanawiasz się, czemu z ciebie żartuje i dlaczego dokucza? Odpowiedź jest prosta – bo kocha i uwielbia się dobrze bawić w twoim towarzystwie. Im dłużej będziecie razem, tym częściej on będzie w stosunku do ciebie zabawnie sarkastyczny, w ten sposób także poznając cię coraz lepiej.

KOZIOROŻEC

Zdawałoby się się, że niepewność to ostatnia cecha związana z Koziorożcem. Jednak, gdy Koziorożce angażuje się uczuciowo, nie potrafi sobie poradzić z tą sytuacją. Stają się przestraszeni, zachowują się zupełnie nie jak oni. I nawet jeśli opanują niepokój i nieśmiałość często zostają wycofani. Są wymagający w stosunku do swoich partnerek, tak jak bywają wymagający w stosunku do siebie. To oznaka ich uczuć, który nie lubią okazywać na zewnątrz.

WODNIK

Wodniki znane są ze swojej powściągliwości. Robią wszystko, co w ich mocy, aby wydawać się tak obojętni i nieprzyjemni, jak to tylko możliwe. Są także znani ze swojego pracoholizmu, więc łatwo jest im  stworzyć obraz „chłodu i braku zainteresowania”.  Jednak, kiedy Wodnik kocha, to szczerze się o ciebie troszczy. Skupia się na tobie niemal jak piorun – jest ostry i nieoczekiwany, a czym ciebie zaskakuje, na nawet przytłacza. Wodniki są pogmatwanymi partnerami. Jeśli nie są zainteresowani, po prostu będziesz to wiedzieć. Jeśli są – na pewno to poczujesz.

RYBY

Prawdziwy sposób, w jaki Ryby okazują zainteresowanie, polega na skierowaniu w twoją stronę pełnej ekspresji uczuć. Jednak to, co zobaczysz na powierzchni, nie jest tym, co siedzi w ich środku. Ryba, która kocha lubi z tobą spędzać czas, kiedy tylko możesz. Często z tobą rozmawia, nawet o niczym. Wysyła wiadomości, filmiki, memy, by być z tobą w nieustannym kontakcie. W ten sposób Ryba mówi, że kocha.