Go to content

„Może kiedyś, gdzieś tam daleko spotkamy się i wtedy przytulę się mocno, bardzo mocno i powiem – Kocham Cię Mamo️”. Akcja #BeMumSelf

Akcja #BeMumSelf
Fot. iStock

Siedzę na balkonie i spoglądam na dzieci bawiące się na  placu  zabaw. Słyszę ich śmiech, nawoływania, widzę radość w ich oczach. Kiedyś też taka byłam. Miałam mnóstwo koleżanek, kolegów. Potrafiliśmy bawić  się do późnego wieczoru zwłaszcza w wakacje.

Chodziliśmy na pobliską plażę i zawsze mieliśmy wiele pomysłów na zabawę. Mama szykowała mi kanapki, napoje, nieraz dawała parę groszy, bym coś sobie kupiła. Zawsze pilnowała bym nie zapomniała zabrać koca,ręcznika,rożnych innych drobiazgów. Kiedy się przeziębiłam biegała do apteki po lekarstwa, siedziała przy mnie i dbała, by mi niczego nie brakowało.

Zawsze,w każdej chwili gdy tego potrzebowałam była przy mnie. Dorastałam, dojrzewałam, a mama wciąż przy mnie trwała nie żądając nic w zamian. A przecież mogłam jej dać dużo miłości i wdzięczności. Mogłam przytulić,pocałować,powiedzieć – Kocham Cię Mamo! Nie umiałam. Czy byłam bez uczuć? Nie! Po prostu nie umiałam uzewnętrznić swoich uczuć.

Nie potrafiłam. Nie umiem kochać? Umiem, bo moją mamę kochałam nad życie. Ale już nie powiem jej tych słów. Odeszła zbyt szybko i teraz gdy stoję nad jej grobem żałuję, że nie zdążyłam jej pokazać jak bardzo ją kochałam.

Na szczęście ja słyszę bardzo często słowo kocham,czuję dłonie na swojej szyi ,pocałunek na policzku. I wtedy to wszystko oddaję mojej zmarłej mamie. To ona zasługuje na te czułości. Może kiedyś, gdzieś tam daleko spotkamy się i wtedy przytulę się mocno, bardzo mocno i powiem – Kocham Cię Mamo️.

Póki co zamykam oczy i widzę siebie małą dziewczynką, nastolatką, dorosłą kobietą.

A przy mnie uśmiechniętą i szczęśliwą mamę. To My! Matka i córka️ Objęte, przytulone, uśmiechnięte idziemy wspólnie przez życie. Nasze matczyne życie.

Zawsze Matka

List nadesłany w ramach akcji #BeMumSelf

#BeMumSelf – zostań najpierw mamą dla samej siebie – O AKCJI

Wyobraź sobie, że ty jesteś za siebie odpowiedzialna, co byś dla siebie zrobiła, jak zaopiekowałabyś się tą małą dziewczynką, która jest w tobie. Co byś jej chciała powiedzieć, co dla niej zrobić? Poczujmy się mamami, spójrzmy na nasze macierzyństwo całkowicie od środka i dajmy sobie przestrzeń na to, by nazwać to, czego w głębi duszy pragniemy, o jakiej mamie marzymy i w efekcie – jaką same byśmy chciały być.

A gdy już o tym pomyślisz – napisz do nas!

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wybrane listy opublikujemy, a niektóre z nich nagrodzimy, dzięki naszym wspaniałym Partnerom.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „#BeMumSelf ” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw kosmetyków Lumissima Dr Irena Eris składający się z:

1 x Brightening & Anti-Aging Day Cream SPF 20

Krem do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, ceramidy zapobiegające utracie wilgoci oraz filtr SPF 20 chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV, które są jednym z głównych czynników powodujących przebarwienia. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Idealny pod makijaż.

Cena: 185 PLN / 50 ml

1 x Whitening & Regenerating Night Cream

Krem do codziennej wieczornej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, emolienty i ceramidy zapobiegające utracie wilgoci. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Intensywnie regeneruje skórę nocą, zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd po przebudzeniu.

Cena: 195,00 PLN / 50 ml

1 x Luminizing Age Correcting Day Serum

Intensywne serum na dzień rozjaśniające przebarwienia i dodające skórze blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex oraz peptydy pobudzające produkcję kolagenu. Intensyfikuje działanie kremu na dzień, natychmiastowo nadaje skórze promienny blask i zdrowy kolor. Regeneruje, nawilża, zapewnia skórze miękkość i gładkość. Do stosowania pod krem na dzień z gamy Lumissima, doskonale nadaje się pod makijaż.

Cena: 175 PLN / 30 ml

www.sklep.drirenaeris.com

drirenaeriscosmetics

drirenaeris

 

3 x zestaw nagród ze sklepu eyes69.com, składający się z:

1 x voucher na zakup okularów w sklepie online eyes69.com  o wartości 500 zł

Fot. Materiały prasowe

Nagrody do realizacji online lub w stacjonarnym sklepie w Wola Park w Warszawie. Zarówno na okulary przeciwsłoneczne oraz na oprawy i szkła korekcyjne. 

1 x przyłbica ochronna  Mask69

Fot. Materiały prasowe

www.eyes69.com

eyes69official

eyes69com

1 x Komplet dwóch sztuk poszewek pikowanych z welwetu 

1 x Obraz na płótnie Peacock Eye

1 x komplet zasłon na taśmie marszczącej (2 szt.)

2 x Etui na tablet / kosmetyczka Velvet Green

 

www.dekoria.pl

Dekoriapl

dekoriapl

 

5 x bon podarunkowy na zakupy w sklepie vippidesign.com o wartości 200 zł

10 x zestaw 4 maseczek (do wyboru ze strony) 

vippidesign.com

VippiDesignPolska

vippidesign

Akcja trwa od 26.05 do 19.06.2020 roku. Wyniki zostaną opublikowane do 29.06.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


 

* Jedna z mam z naszego zespołu bardzo dziękuje swojej ukochanej córce za hasło tej akcji.