Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
2 z 2

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Fot. iStock/AleksandarNakic

Strzelec

Strzelce to osoby żądne przygód, zalotne i kochające zabawę, które żyją dla dreszczyku emocji. W sypialni bawią się i nie boją próbować nowych rzeczy. Są niezwykle uczciwe i porozmawiają ze swoim partnerem o swoich potrzebach i pragnieniach. Z drugiej strony, ci wędrowcy łatwo się nudzą, więc potrzebują różnorodności, zabawy i spontaniczności w swoim życiu seksualnym.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Baran, Bliźnięta

Koziorożec

Koziorożce są powściągliwe i konserwatywne, ale mają reputację jednego z najbardziej seksualnych znaków zodiaku. Publicznie zazwyczaj są bardzo opanowane, ale to dlatego, że swoją spontaniczność zachowują na czas spędzany w sypialni. Koziorożce są zmysłowe i mają wyjątkowo silny popęd seksualny, dzięki czemu możesz spodziewać się namiętnego seksu przez całą noc.

Znaki zgodne seksualnie: Rak, Byk, Panna

Wodnik

Wodniki uwielbiają seks i jeśli ich partner wie, jak je pobudzić zarówno psychicznie, jak i fizycznie, będą w niebie. Są entuzjastyczne, niekonwencjonalne i bardzo pomysłowe w sypialni, co oznacza, że lubią próbować nowych rzeczy, aby ich życie seksualne było ekscytujące. Są lojalnymi partnerami, ale w związku mogą być nieco emocjonalnie oderwane.

Znaki zgodne seksualnie: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec

Ryby

Ryby to marzyciele, którzy są bardziej skupieni na przyjemności partnera niż na własnej. Są hojne, empatyczne, zmysłowe, intuicyjne i doceniają romantyczne gesty. W łóżku są zabawne, dzikie i pomysłowe. Ryby muszą rozwinąć emocjonalną intymność zanim dojdzie do seksu.

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna

 

PoprzedniNastępny