Lifestyle

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Magic Moments
Magic Moments
17 sierpnia 2021
1 z 1

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

fot. LumiNola/iStock

3. Byk

Byka uznajemy za zwierzę nieco niezdarne, zachowujące się, jak przysłowiowy słoń w składzie porcelany. Zodiakalny Byk faktycznie coś ma z tego zwierzęcia. Czasami niezdarny i chamski, ale wiedzący, czego chce, choć osiąganie tego nie przychodzi mu z łatwością.

Byk ma silną, upartą i nachalną osobowość, która zawsze daje mu to, czego chce, a jeśli cały sklep z porcelaną zostanie po drodze zrujnowany, trudno!

4. Bliźnięta

Nie pomyślałabyś automatycznie właśnie o Bliźniętach w kontekście silnej osobowości, prawda? Tymczasem natykasz się na kogoś takiego jak Donald Trump, czy Jarosław Kaczyński… no właśnie.

Ponieważ Bliźnięta widzą dwie strony wszystkiego, w końcu wybierają tę, w którą wierzą. Człowiek spod znaku Bliźniąt to tyran. Jedni nazywają to „silną osobowością”, a inni zwykłym zastraszaniem.

5. Skorpion

Silny w tym przypadku oznacza apodyktyczny. Tak, Skorpion jest bez wątpienia najbardziej apodyktycznym, nachalnym, analitycznym i osądzającym znakiem.

Prawie niemożliwe jest, aby wygrać ze Skorpionem.

6. Baran

Bez wątpienia Baran jest znakiem, który ma najsilniejsze cechy osobowości. Pod tym znakiem rodzą się przywódcy i autorytety.

Baran jest wojownikiem zodiaku, jest niezawodny jeśli chodzi o ochronę idei, ludzi i tego, co uważa za słuszne. Nie boi się wyrażać swoich poglądów i często robi to z wielkim urokiem i łatwością. Naturalny lider, naturalnie silna osobowość.

 

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
1 z 2

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Fot. iStock/proud_natalia

Lew

Lwy są niesamowicie namiętne i hojne w sypialni – są gotowe dać z siebie wszystko. Są urocze i polegają na swojej charyzmie, aby przyciągnąć kochanka. Lwy mają silny i konsekwentny popęd seksualny, ale z powodu ich kruchego ego trzeba im powtarzać, że wykonują dobrą robotę. Co je najbardziej podnieca? Głaskanie po plecach lub podziwianie ciała na pewno wprawi je w dobry nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Strzelec, Lew

Panna

Urodzeni pod znakiem Panny są niesamowicie seksualni i zmysłowi. Jednak wolą nawiązać godną zaufania więź, zanim wskoczą do łóżka. Mają tendencję do analizowania wszystkiego w życiu i w sypialni, więc zawsze dążą do perfekcji. Panny podniecają masaże, więc jeśli zrobisz im miły masaż, sprawią, że nie zapomnisz tego zbliżenia bardzo długo.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Ryby, Koziorożec

Waga

Wagi to miłośnicy rzeczy pięknych i luksusowych – zazwyczaj mają doskonały smak i należą do najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. To otwarci i nienasyceni kochankowie, którzy pragną komunikacji. Wagi są dość towarzyskie, więc podniecają się seksualnie poprzez werbalną grę wstępną i stymulację umysłową. Gra wstępna, która obejmuje świece i powolne dotykanie, z pewnością zaskoczy ich umysł i zapewni Ci świetną zabawę w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Bliźnięta, Lew

Skorpion

Skorpiony są niezwykle namiętne i bardzo sensualne, ale mogą też być bardzo zaborcze. Osoby te delektują się wszystkimi aspektami seksu, ale spędzają więcej czasu na grze wstępnej niż na samym akcie. Są świetni w zwalaniu innych z nóg, ale muszą poczuć emocjonalny związek z kimś, zanim wylądują razem w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Skorpion, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

PoprzedniNastępny
Lifestyle

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

Magic Moments
Magic Moments
16 sierpnia 2021
1 z 1

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

fot. fotografixx/iStock

6. Są oszczędni

Marnowanie pieniędzy to coś, czego nienawidzą. Ich wysoka samoocena i szacunek do siebie sprawiają, że są całkiem samowystarczalni i nigdy nie proszą nikogo o pieniądze. Są zależni wyłącznie od siebie, co sprawia, że świetnie zarządzają budżetem.

7. Są perfekcjonistami

Każda rzecz ma swoje miejsce. Potrafią się rozgniewać, gdy coś jest zrobione nie po ich myśli lub nie spełnia wymogów ich perfekcjonizmu.

8. Niełatwo ich rozbawić

Dużo potrzeba, aby zapewnić im rozrywkę. Jeśli uznają kogoś za nudnego, nawet nie zapamiętują imienia tej osoby. Trudno przykuć ich uwagę, ale raz czymś zainteresowani, nigdy o tym nie zapominają.

9. Nie potrafią się zwierzać

Nie czują się dobrze, dzieląc się swoimi problemami z innymi. Zachowują swój ból i cierpienie dla siebie. Są bardzo „ograniczeni”, jeśli chodzi o wyrażanie emocji.

10. Łatwo się złoszczą

Naprawdę nie mogą nic na to poradzić. Mają tendencję do gniewania się o rzeczy, które zwykle nie są zależne od ludzi. Jeśli nie wiesz o czymś, co jest dla nich oczywiste, może ich rozzłościć. Cierpliwość zdecydowanie nie jest ich cnotą i naprawdę muszą nad nią pracować. Czasami mogą być naprawdę trudni i zrażają tym do siebie ludzi. Są wrażliwi i niestabilni, dlatego wskazane jest, aby nie wdawać się z nimi w żadne kłótnie.

PoprzedniNastępny