Lifestyle

Trening… analny. Co zrobić, żeby mieć naprawdę niezapomniane wrażenia?

Seksualnie
Seksualnie
7 marca 2018
1 z 1

Trening... analny. Co zrobić, żeby mieć naprawdę niezapomniane wrażenia?

Fot. iStock/Raphli

Czystość!

Tutaj wiele zależy od twojej znajomości własnego ciała i układu trawiennego, a także od waszego podejścia do higieny. Nie ma co owijać w bawełnę. Chyba wszyscy wiemy, do czego służy odbyt. Kontakt z kupą nie powinien więc chyba być dla nikogo zaskoczeniem, prawda? Jeżeli bardzo się tego boicie, możesz wykonać wcześniej lewatywę. Mnie osobiście dziwi, że ktoś, kto decyduje się na tę formę seksu panicznie boi się „wpadki”. To fizjologia, hellooo! Czyścioszków zachęcam więc i do lewatywy i do stosowania prezerwatyw. Jedna zasada, której absolutnie nie wolno złamać – co raz zostanie włożone do odbytu, nie może bez umycia trafić w inne miejsce!

Na podstawie: Woman’s Health

PoprzedniNastępny
Lifestyle

5 rzeczy, które robi w łóżku idealny kochanek. Twój spełnia kryteria?

Seksualnie
Seksualnie
8 marca 2018
1 z 1

5 rzeczy, które robi w łóżku idealny kochanek. Twój spełnia kryteria?

Fot. iStock/KatarzynaBialasiewicz

Rozumie, co znaczy „nie”

Idealny Kochanek nigdy nie zrobi niczego wbrew w twojej woli. Oczywiście, może cię namawiać do eksperymentów, tak jak i ty namawiasz go do spróbowania czegoś, co cię podnieca. Jeśli jednak wyraźnie zaprotestujesz, nie będzie cię nagabywał, a już na pewno nie zrobi nic na siłę.

Mówi o swoich potrzebach

Idealny Kochanek nie będzie w tajemnicy oglądał pornosów ze strachu, by powiedzieć ci o swoich fantazjach. On chętnie się nimi z tobą podzieli. Opowie ci o tym, co kłębi się w jego głowie. Nawet, jeśli mielibyście nigdy nie wcielić tego w życie…

Te wszystkie cechy i umiejętności musi posiadać Idealny Kochanek. Rozmiar penisa i znajomość Kamasutry to naprawdę sprawy drugorzędne…

Dorzucisz coś jeszcze od siebie?

PoprzedniNastępny
Lifestyle

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Seksualnie
Seksualnie
6 marca 2018
1 z 1

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Fot. iStock/praetorianphoto

Przygarnij zwierzaka

To może wydawać się bez sensu, ale naprawdę działa. Posiadanie zwierzaka sprawia, że twoja atrakcyjność seksualna znacznie rośnie. W oczach potencjalnych partnerów stajesz się kobietą idealną, która ma w sobie dużo empatii i potrafi zająć się żywą istotą. To właśnie są rzeczy, które przyciągają jak magnes, a nie wielkie dekolty i krótkie spódniczki. Zauważyłaś, że we wszystkich tych komediach romantycznych najseksowniejsze są właśnie „dziewczyny z sąsiedztwa”? To one roztaczają wokół siebie naturalny seksapil.

Spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi

To nie tylko okazja, żeby założyć coś fajnego i zaprezentować się światu w najlepszym wydaniu. To przede wszystkim dobry sposób, żeby poprawić sobie humor, dobrze się bawić i dużo śmiać. A właśnie szczery uśmiech jest najbardziej seksowny. Potencjalni partnerzy będą cię odbierać jako osobę towarzyską i otwartą, która lubi kontakt z innymi i ma pozytywne podejście do życia. Mówiąc w skrócie – jesteś dla nich atrakcyjna seksualnie.

Na podstawie: Power of positivity

PoprzedniNastępny