Lifestyle Magia

Te teksty na nas działają. Po jednym dla każdego znaku zodiaku 😉

Magic Moments
Magic Moments
22 października 2021
fot. martin-dm/iStock
 

Ile razy śmiałaś z tekstów typu: „musiało boleć, jak spadałaś z nieba” albo „widzisz tę gwiazdę, to Wenus…”? No właśnie. To zawsze jest zabawne, ale prawda jest taka, że czasem łapiemy się na takie właśnie śmieszne zdania. Każdy z nas jest inny i dla każdego z nas coś innego będzie kuszące, interesujące, podniecające. Oczywiście i tutaj znaki zodiaku mają coś do powiedzenia. Oczywiście z przymrużeniem oka. 😉

Jedno zdanie, które uwodzi każdy znak zodiaku

Baran

„Chcę cię mocno przytulić i dać ci klapsa”

Byk

„Jestem w nastroju do przytulania, ale nie mogę obiecać, że na tym poprzestaniemy”

Bliźnięta

„Chcesz wpaść na kieliszek wina, masaż pleców i najdzikszy seks w twoim życiu?”

Rak

„Mam te perfumy, które tak kochasz”

Lew

„Ciągle wyobrażam sobie ciebie nago w moim łóżku”

Panna

„Najseksowniejszą rzeczą w tobie jest to, że tak na mnie patrzysz”

Waga

„Patrzenie, jak się uśmiechasz, bardzo mnie podnieca”

Skorpion

„Nie mogę przestać myśleć o dotknięciu kciukiem twoich miękkich ust”

Strzelec

„Miałem sen o tobie zeszłej nocy… Ale w prawdziwym życiu wyglądasz jeszcze goręcej”

Koziorożec

„Nigdy wcześniej nie byłem tak podniecony czyimś umysłem”

Wodnik

„Cokolwiek chcesz, sprawię, że to się stanie dziś wieczorem”

Ryby

„Nie chcę wyjść na niecierpliwego, ale nie mogę się doczekać kolejnej sekundy, żeby już zobaczyć, co jest pod tą sukienką”


Lifestyle Magia

4 sekretne sposoby, w jakie twój znak zodiaku wpływa na twoje życie seksualne

Magic Moments
Magic Moments
25 października 2021
fot. Diamond Dogs/iStock
 

Do tego, jak ważne jest dobre poznanie i zrozumienie własnej seksualności, nie musimy już chyba nikogo specjalnie przekonywać. To niezwykle ważna część naszego życia, więc serio warto o nią zadbać. Mamy od tego specjalistów, seksuologów i sekscoachów, ale możemy się też nieco wspomóc… astrologią. 🙂 Oczywiście z lekkim przymrużeniem oka, ale sprawdźmy, co ma do powiedzenia na temat naszego popędu seksualnego.

Twój znak zodiaku określa, jak interesująca jest Twoja seksualność

Niektórzy lubią seks w ciemności, inni w miejscach publicznych, jeszcze innych kręci lateksowa bielizna czy nastrojowa muzyka i świece. Twój znak zodiaku określa jak liberalny lub konserwatywna jesteś w sprawach łóżkowych. Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Określa również, kto jest twoim najlepszym partnerem seksualnym:

 • Najlepsi partnerzy seksualni dla Bliźniąt: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec.
 • Rak i jego najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Najlepsi partnerzy seksualni dla Lwa: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Panna i jej najlepsi partnerzy seksualni: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby
 • Najlepsi partnerzy seksualni Wagi: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec
 • Skorpion i jego najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Strzelec i jego najlepsi partnerzy seksualni: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Najlepsi partnerzy seksualni Koziorożca: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby
 • Najlepsi partnerzy seksualni Wodnika: Bliźnięta, Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec
 • Ryby i ich najlepsi partnerzy seksualni: Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec
 • Baran i jego najlepsi partnerzy seksualni: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga, Wodnik
 • Byk i jego najlepsi partnerzy seksualni: Byk, Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby

Pomaga zrozumieć swój charakter

Niektórzy z nas są introwertyczni, powściągliwi lub ekstrawertyczni, jeśli chodzi o seks. Teraz, w zależności od tego, pod jakim znakiem się urodziłaś, zrozumiesz swoje dziwactwa i sposób interakcji z innymi, którymi jesteś romantycznie zainteresowana.

Poprawia twoje umiejętności w łóżku

Czy kiedykolwiek słyszałaś, że poznanie swoich mocnych i słabych stron pomaga ci wiedzieć, na czym się skoncentrować i czego powinnaś unikać. Więc tak, znajomość swojego znaku zodiaku i jego wpływu na twoją osobowość może pomóc ci poprawić twoje umiejętności w łóżku. Tak, jeśli rozumiesz swoją osobowość, możesz wiedzieć, co Cię motywuje i jak lepiej zarządzać swoimi mocnymi stronami w łóżku.

Wpływa na twoją kompatybilność

W sypialni mogą się ze sobą zderzać wszystkie typy osobowości. Ale zderzenie się poza sypialnią to jedno, a zderzenie w sypialni i pod kołdrą to co innego. Twój znak zodiaku pomaga ci zidentyfikować typy osobowości, z którymi czujesz się komfortowo. Na przykład w przypadku znaku zodiaku Byk seks jest najbardziej satysfakcjonujący, gdy jest stymulowany przez muzykę, jedzenie lub sztukę. Potrzebują więc partnera, który podejmie wysiłek i pogoni za seksem.


Lifestyle Magia

Anielskie liczby – te sekwencje (111, 222, 777) mają znaczenie! Jakie?

Magic Moments
Magic Moments
18 października 2021
fot. Darylann Elmi/iStock

Czy widzisz powtarzające się liczby, bez względu na to, gdzie patrzysz? Powinnaś zwracać uwagę na to, co myślisz, robisz lub planujesz w najbliższym czasie – te liczby próbują Cię poprowadzić, coś ci podpowiedzieć.

Twój mózg widzi więcej niż tylko to, na czym świadomie się skupiasz. Dlaczego szuka i zwraca uwagę na powtarzające się liczby? Pierwszym powodem może być to, że podświadomie je wychwytujesz, ponieważ mają dla ciebie znaczenie. To jest twój własny sposób na afirmację. Nazywa się też je „liczbami aniołów”, ponieważ uważa się, że jako subtelne, niefizyczne energie mogą zwrócić twoją uwagę, gdy chcą wysłać ci jakąś wiadomość.

Oto, co uważa się, że każda seria liczb anielskich oznacza:

111

Jesteś na właściwej ścieżce.

Kiedy zobaczysz 111, potraktuj to jako okazję do powiedzenia sobie, że jeśli będziesz kontynuować to, co robisz, jak żyjesz, wkrótce zobaczysz tego korzyści. 111 jest często uważana za najwyższą i najbardziej boską ze wszystkich liczb, ponieważ jest najczystsza (na przykład, jeśli dualność jest reprezentowana przez 2, to jedność, ostateczna prawda wszechświata, wynosi 1).

222

Musisz wybierać mądrze.

Liczba 2 reprezentuje dualność (dzień i noc, dobro i zło itd.). Kiedy ciągle widzisz wyskakujący numer 2, oznacza to, że musisz uważać, aby skupić się bardziej na tym, czego chcesz, niż na tym, czego nie chcesz. Jeśli nie będziesz ostrożna, możesz sama dla siebie być hamulcową.

333

Przed tobą równowaga.

Liczba 3 reprezentuje boskość i transcendencję ludzkiej kondycji. Widzenie 333 oznacza, że ​​jesteś na ścieżce do pożegnania cierpienia i urzeczywistnienia swojego prawdziwego potencjału. Oznacza to, że pokonujesz swoje słabości i wybierasz najwyższą, najlepszą możliwą ścieżkę. Oznacza to również, że jesteś w tym wspierana przez Wszechświat.

444

Jesteś chroniona.

Nawet jeśli czujesz się zagubiona, niepewna lub przygnębiona w tym momencie swojego życia, wiedz, że 444 oznacza, że ​​jesteś chroniona i prowadzona właściwą ścieżką. Zamiast zadawać sobie pytanie, dlaczego nie dostałaś czegoś, czego chciałaś, zapytaj, przed czym byłaś w tym czasie chroniona. Jeśli zastanawiasz się nad konkretną ścieżką życiową lub partnerem, gdy widzisz 4, potraktuj to jako znak, że jest ścieżka czy wybór, jakiego dokonujesz, są właściwie.

555

Wszystko się zmieni.

Jeśli czujesz się wyczerpana, zmęczona i jakby twoje wysiłki nie były nagradzane, nie martw się: widzenie 5 oznacza, że ​​twoje życie wkrótce przejdzie okres transformacji. W tej chwili wszystko się zmienia, nawet jeśli nie widzisz efektów. Wierz dalej, a co ważniejsze, idź dalej.

666

Uważaj na swoje myśli i czyny.

Folklor (i niektóre religie) wierzą, że obecność 6 wskazuje na zło i negatywność. W rzeczywistości jest to sposób komunikowania, że ​​nie jesteś na właściwej ścieżce i powinnaś monitorować swoje myśli, pomysły i plany, gdy widzisz te liczby. Zrób krok wstecz i zastanów się, jaki może być lepszy plan. Jest to ostrzeżenie, że myślisz lub działasz z pozycji ego.

777

Jesteś silniejsza niż myślisz, że jesteś.

Widzenie siódemek to sposób na przypomnienie sobie, że masz więcej wewnętrznej siły, niż sobie przypisujesz. Oznacza to, że powinnaś uwolnić się od wszelkich lęków lub zmartwień i naprawdę cieszyć się przyszłością. Tylko dobre rzeczy są na twojej drodze.

888

Otrzymujesz boskie przewodnictwo.

Liczba 8 jest czasami odwrócona, aby reprezentować znak nieskończoności, który może również reprezentować twoje wieczne połączenie ze wszystkim, co jest i wszystkim, co kiedykolwiek będzie. Widząc powtarzające się ósemki, przypominasz sobie o swojej prawdziwej naturze i kierujesz się w stronę swojego największego potencjału. Zwróć uwagę na to, co słyszysz, widzisz i o czym właśnie marzysz.

999

Zaczynasz od nowa.

Dziewiątki są symbolem ukończenia. Oznacza to, że jakaś część twojego życia dobiega końca. Nie chodzi o koniec ostateczny!  To po prostu transformacja. Jest to sposób na przypomnienie ci, że nawet jeśli coś się zmienia, nie oznacza to, że tracisz wszystko, na czym ci zależy. Najczęściej pewne rzeczy opuszczają twoje życie, przygotowując cię na twoje prawdziwe, najwyższe dary i osiągnięcia.