Go to content

Słowa wsparcia, które musisz usłyszeć w tej chwili

słowa wsparcia
fot. FilippoBacci/iStock

Gorszy czas? Trudne dni, bezsenne noce? Stres, niepokój, być może załamanie czy dołek psychiczny… Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego. Oto słowa wsparcia dla każdego z nas. Zapamiętaj je sobie, zanotuj, może nawet wstaw je sobie w ramkę. Przydadzą się na pewno jeszcze nie raz.

Baran:  Przejdziesz przez to. Ten stres nie będzie trwał wiecznie. To tylko tymczasowa sytuacja. Za kilka miesięcy ten ból będzie już tylko wspomnieniem.

Byk: W tej chwili wszystko może być do d**y, ale zaskoczysz siebie. Osiągniesz wielkie rzeczy. Będziesz dalej iść w kierunku swojego wymarzonego życia. Jest całkowicie w Twoim zasięgu.

Bliźnięta:  Nie mścij się, próbując zaimponować komuś tym, jak daleko zaszłaś bez niego. Zemścij się, ucząc się kochać siebie. Zemścij się, żyjąc jak najlepszym życiem i nie przejmuj się, czy on to zauważy, czy nie.

Rak: Zasługujesz na szczęście. Nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć Ci, że jest inaczej. Masz miękkie serce i rzadko spotykaną życzliwość. Spędzić z tobą wieczór to wielki dar dla drugiej osoby, a co dopiero całe życie z tobą.

Lew: W końcu cały twój wysiłek się opłaci. Nie robisz nic na darmo. Coś wyjdzie z twojej ciężkiej pracy. Musisz tylko trochę poczekać. Cierpliwości.

Panna: Nie pozwól, aby raz złamane serce sprawiło, że na zawsze zrezygnujesz z miłości. Nie pozwól, aby jedna porażka przekonała Cię do rezygnacji ze swoich marzeń. Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego.

Waga: Jesteś godna miłości. Jesteś godna dobrego związku. Zasługujesz na zainteresowanie. Każdy, kto sprawia, że ​​wątpisz, nie jest wart kolejnej sekundy twojego czasu.

Skorpion: Nie jesteś już tą samą osobą, którą kiedyś byłaś. Zmieniłaś się. Urosłaś. Rozkwitłaś. Przestań więc martwić się o to, co zrobiłaś źle w przeszłości i skup się na przyszłości, którą dla siebie budujesz.

Strzelec: Przestań być dla siebie taka surowa. Zacznij się cenić. Przestań patrzeć na swoje wady, ponieważ nikt inny nie widzi cię w ten sposób. Twój pogląd na siebie jest stronniczy, niesprawiedliwy i niezdrowy.

Koziorożec: Powinnaś być z siebie dumna. Ze wszystkiego, co zarobiłaś, a nie sfrustrowana sobą z powodu kilku rzeczy, których jeszcze nie udało ci się osiągnąć. Przestań oczekiwać od siebie zbyt wiele. Świetnie sobie radzisz.

Wodnik: Jesteś silniejsza niż myślisz. Jesteś bardziej zdolna, niż ci się wydawało. Możesz zrobić więcej, niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

Ryby: Nie zawsze będziesz czuć się zagubiona. Nie zawsze będziesz czuła się samotnie. Dowiedz się, czego chcesz od tego świata, a wtedy to dostaniesz.