Lifestyle

Sexy, ale nie wulgarnie? Jak się ubierać, żeby nie czuć zażenowania

Redakcja
Redakcja
12 marca 2018
1 z 1

Sexy, ale nie wulgarnie? Jak się ubierać, żeby nie czuć zażenowania

Fot. iStock/CoffeeAndMilk

Niezawodny sposób

Absolutny must have to szpilki. Jeśli nie wiesz, na jaki, seksowny element garderoby postawić, załóż szpilki. Każdej kobiecie dodają seksapilu, w dodatku wysmuklają sylwetkę i dodają powabu. Jedyny minus? Musisz umieć w nich chodzić!

Ostrożnie z golizną

Nie chcesz wyglądać wulgarnie? Odsłoń tylko jedną część ciała. Jeśli wybierasz krótką spódnicę, zrezygnuj z głębokiego dekoltu i odsłoniętych ramion.

Pamiętaj o bieliźnie

To, że nikt jej nie widzi, wcale nie oznacza, że ona nie robi roboty. Chodzi o to, że fantastycznie wpływa na twoją psychikę i samoocenę. Jeśli wiesz, że masz na sobie świetną, seksowną i dopasowaną bieliznę, automatycznie czujesz się atrakcyjniejsza. Wypróbuj sama, to naprawdę działa.

Ostrożnie z makijażem i biżuterią

Nie szalej ani z jednym, ani z drugim. Po prostu łatwo przedobrzyć. Postaw na naturalny makijaż i jeden element biżuterii.

Obcisły – tak, za mały – nie

Za małe ubrania może i będą opinały twoje ciało, ale na pewno nie będą dobrze się prezentowały. Każdy na pierwszy rzut oka zgadnie, że z trudem się w to wciskałaś. Jeśli nie chcesz skupiać na sobie spojrzeń pełnych zażenowania, noś ubrania w odpowiednim rozmiarze.

Nie porównuj się

Patrzysz na te wszystkie gwiazdy i celebrytki, a potem myślisz sobie „gdzie mi do nich…”? To duży błąd! Przestań patrzeć na siebie krytycznym okiem i zacznij doceniać siebie, swoje ciało i swoją osobowość. Tylko wtedy uda ci się być naprawdę sexy. Bo seksapil rodzi się w głowie.

Powodzenia!


 

Na podstawie: Love Panky

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Sygnały alarmowe w zachowaniu twojego dziecka, które możesz zaobserwować podczas zabawy

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
12 marca 2018
1 z 1

Sygnały alarmowe w zachowaniu twojego dziecka

Brak wyobraźni

Czy zabawy i opowiadania twojego dziecka wydają ci się zbyt realne? Odnosisz wrażenie, że dziecko nie potrafi popuścić wodzy fantazji? Wyobraźnia jest bardzo ważna podczas zabawy, ponieważ pomaga dzieciom ćwiczyć i odtwarzać scenariusze z ich prawdziwego życia, mimo że są one ukryte w magicznych światach.  W sensie psychologicznym, te światy fantazji pomagają dzieciom w ich wewnętrznych zmaganiach (od rywalizacji między rodzeństwem po trudną sytuację miedzy rodzicami). Kiedy dziecko traci zdolność do fantazjowania, zaczyna tracić nadzieję, że istnieje rozwiązanie jego problemów.

Uważnie obserwuj swoje dziecko podczas zabawy i interakcji z innymi. To skarbnica wiedzy o nim o o tym, jak radzi sobie ze swoimi problemami.


Na podstawie: psychcentral.com

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

10 objawów białaczki, które są często ignorowane

Redakcja
Redakcja
12 marca 2018
1 z 1

10 objawów białaczki, które są często ignorowane

Fot. iStock/marvinh

6. Bóle głowy i migreny

Ostry ból głowy w przypadku białaczki jest silny i utrzymuje się przez kilka dni z rzędu. Wynika on z ograniczenia swobodnego przepływu krwi z serca do mózgu — gwałtowne obkurczenie naczyń krwionośnych powoduje atak silnego bólu głowy oraz migren.

7. Gorączka

Występowanie nieuzasadnionej gorączki, która jest odpowiedzią organizmu na toczący się stan zapalny, zawsze powinno niepokoić. Białaczka upośledza aktywność układu immunologicznego organizmu, który nie jest w stanie odpowiednio zareagować na zagrożenie.

8. Chudnięcie

Niekontrolowana utrata masy ciała jest skutkiem niedostatecznego odżywienia komórek organizmu podczas choroby. Towarzysząca temu niechęć do spożywania nawet ulubionych pokarmów jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

9. Zadyszka

Problem ze złapaniem tchu, czy wręcz duszności, mogą być objawami rozwijającego się nowotworu krwi — krążące w krwiobiegu komórki rakowe nie transportują tlenu oraz substancji odżywczych. Problemy z oddychaniem wynikają z ograniczonej ilości tlenu docierającego wraz z krwią do wszystkich komórek organizmu.

10. Ból i obrzęk brzucha

To jeden z późno obserwowanych objawów białaczki. Naciekanie komórek nowotworowych na inne organy może powodować powiększenie wątroby i śledziony, uszkodzenie innych organów, silny ból brzucha lub uczucie ciężkości pod żebrami.

W przypadku niepokojących objawów należy dla pewności wykonać proste badania krwi, które pozwoli postawić odpowiednią diagnozę.

źródło: www.zwrotnikraka.plkrokdozdrowia.com, szpikkostny.pl

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Znaki zodiaku, którym szczególnie należy się odpoczynek od pracy i obowiązków

Kochać i puścić tę miłość wolno. Kiedy nie powinniście być razem, mimo że się kochacie

„Synku, jak się nie będziesz uczył, to będziesz zasuwał jak ta pani…”. Portret Kasjerki