Lifestyle

Najmodniejsze torebki w tym sezonie. Są dziewczęce, kolorowe i wygodne

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
7 czerwca 2017
1 z 4

Do ręki

Fot. iStock/Victoria_Fox

W tym roku projektanci powrócili do lat 50. XX wieku. Givenchy i Louis Vuitton w swojej kolekcji zrezygnowali z długich i grubych pasków, które zastąpili delikatnymi rączkami. Masz do wyboru wiele ciekawych modeli – z łańcuszkiem, z plastikowym kołem bądź na sznurku. Kolor – najlepiej pastelowy, ale możesz wybrać także taki, który został uznany za jeden z najmodniejszych w tym roku (zielony, błękitny, fuksjowy).

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Powiedz, jakim znakiem zodiaku jesteś, a ja ci powiem, jaka jesteś w seksie

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
7 czerwca 2017
1 z 12

Baran

Fot. iStock

Jeśli jesteś zodiakalnym Baranem, to w seksie charakteryzuje cię asertywność i agresywność. Uwielbiasz flirt, bo kochasz sam akt podboju seksualnego, zdecydowanie to ty wolisz zdobywać niż być zdobywaną. W seksie chcesz natychmiastowej satysfakcji, nie interesują cię emocjonalne gierki. Uwielbiasz, gdy ktoś bawi się twoimi włosami, a masaż głowy może doprowadzić cię do ekstazy.

Idealni partnerzy seksualni to ci spod znaku: Lwa, Wagi, Bliźniąt i Skorpiona.

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Nie masz idealnego brzucha? Nie szkodzi. Poznaj triki gwiazd, które wiedzą co robić, by brzuch wyglądał lepiej

Redakcja
Redakcja
7 czerwca 2017
1 z 7

Wyprostowana sylwetka Liz Hurley

Fot. iStock / Petar Chernaev

Wyprostowana sylwetka to klucz do lepszego wyglądu nie tylko brzucha. Jeśli chodzisz zgarbiona, z pochyloną głową, twoja sylwetka uwydatnia brzuszek. Jeśli chcesz wyglądać nie tylko młodziej, bardziej energicznie, ale także uczynić brzuszek mniej widocznym, wyprostuj się! Pamiętaj o ściągnięciu łopatek, uniesieniu głowy, wypięciu klatki piersiowej do przodu i napięciu pośladków. Stań przed lustrem i porównaj się przed i po wyprostowaniu. Od razu zauważysz różnicę na plus.

PoprzedniNastępny

Zobacz także

7 bardzo złych powodów, by skończyć związek

„Moja dupa, moja sprawa, skoro ja mogę nadal spać spokojnie i zwyczajnie patrzeć na siebie w lustrze, to w czym problem?”

A czy ty masz swój kawałek podłogi? Nie, nie rodzinny. Swój własny