Lifestyle

Co mówi o tobie kolor twojego urodzenia

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 stycznia 2018
1 z 1

Strona 2 | Interpretacja

Fot. iStock/lisegagne

Krok 2: Sprawdź, interpretację

Czerwony

Masz uroczą osobowość, uwielbiasz kochać i być kochanym. Chociaż czasami popadasz w melancholijny nastrój, jesteś idealnym towarzyszem.

Kremowy

Jesteś towarzyski, a rywalizacja i nienawiść są ci obce. Długo ci zajmie zanim się zakochasz, ale kiedy to już się stanie, jesteś wierny.

Morski

Masz cechy przywódcze i jesteś bardzo ostrożny przy podejmowaniu decyzji. Masz również wyrafinowany gust co do partnerów i zwracasz uwagę na pozory.

Szary

Jesteś zabawny i żywiołowy, bardzo otwarty na swoje uczucia. Bywasz trochę samolubny i chcesz zwrócić na siebie uwagę wszystkich wokół.

Zielony

Jesteś lubiany przez innych i łatwo nawiązujesz przyjaźnie, ale nie miłości. To ty jesteś tym, który będzie czekał, aż pojawi się na twojej drodze właściwy partner.

Złoty

Potrafisz kochać, jesteś spokojny. Potrafisz jak nikt rozróżnić dobro od zła. Można na tobie polegać, warto ci zaufać.

Różowy

Wierzysz w bajki, marzysz o romantycznej miłości. Jesteś pracowity i pomocny, ale czasami zbyt wiele od siebie wymagasz.

Żółty

Jesteś romantyczny, niezwykle pozytywny i żywiołowy. Ludzie uważają cię za kogoś godnego zaufania, umiesz dokonywać właściwych wyborów.

Kasztanowy

Inteligentny i zdeterminowany, lubisz działać po swojemu, czasami bezwiednie krzywdzisz innych. Jednak do relacji podchodzisz dojrzale, nie spieszysz się.

Pomarańczowy

Masz problemy z zaufaniem, ale kiedy już zaufasz to bezgranicznie. Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele i dobrze traktujesz innych.

Fioletowy

Jesteś tajemniczy i zabawny. Lubisz poznawać nowych ludzi, uczyć się, rozwijać. Często zapominasz o tym, co dla kogoś bliskiego może być ważne.

Limonkowy

Na zewnątrz jesteś spokojny, ale w środku buzują w tobie emocje. Często też nie radzisz sobie z zazdrością.

Srebrny

Jesteś dość kreatywny i pomysłowy, a twoje życie miłosne bywa kłopotliwe. Bywa, że biegniesz do przodu bez celu, aż ktoś cię znajduje i zatrzymuje przy sobie na dłużej.

Czarny

Jesteś odważny, ale tak naprawdę nie lubisz zmian w swoim życiu. Często nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz.

Oliwkowy

Jesteś miły i kochany, unikasz konfliktów. Bywa, że zapominasz o swoich potrzebach, ale walczysz o czyjeś szczęście.

Brązowy

Zakochujesz się dość łatwo i starasz się zdobyć tego, kogo kochasz. To nie zawsze wychodzi, bo choć jesteś bardzo energiczny i uroczy, często za bardzo narzucasz innym swoje zdanie.

Niebieski

Kochasz swój wewnętrzny świat i jesteś introwertykiem z problemami z zaufaniem. Gdybyś choć odrobinę otworzył się na innych.

Granatowy

Doświadczasz każdej emocji bardzo intensywnie. Jesteś czarujący i pełen radości. Miłość to dla ciebie przede wszystkim namiętność.

Biały

Bywasz bardzo zazdrosny. Wzbudzasz szacunek innych osób. Jesteś marzycielem, który potrafi swoje marzenia zrealizować.

Woda/przezroczysty

Jesteś bardzo „płynny” w swoich uczuciach. Zbyt łatwo ufasz, zbyt łatwo kochasz i często dajesz się głęboko zranić.


Na podstawie: truthinsideofyou.org

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Ta kreacja Rihanny nie przestaje szokować. By ją ozdobić, trzeba było zabić około 50 lisów

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 stycznia 2018
Fot. Screen/Chris Toffe
 

Choć od tej Gali Met minęły już dwa lata, niesmak pozostał, tym bardziej, że Rihanna nie okazała skruchy. Kuriozalna, żółta suknia projektu Guo Pei , w której Barbadoska wystąpiła na jednej z najważniejszych imprez sezonu, obszyta została naturalnym futrem lisów polarnych. Ekolodzy oszacowali, że aby je wykonać trzeba było zabić około 50 zwierząt.

Na reakcję PETA nie trzeba było długo czekać, piosenkarkę potępiła również znana z walki o prawa zwierząt zdeklarowana przeciwniczka naturalnych futer, Joasia Krupa. Na Barbadoskę spadła gigantyczna lawina krytycznych komentarzy. „Wstyd”, „Jesteś bajecznie bogata, stać cię na więcej”, „Przestaję słuchać twojej muzyki”, „Jesteś idiotką, jeśli nie rozumiesz, jak to, co na siebie wkładasz wpływa na wybory innych ludzi” – to tylko niektóre z nich.

A sama Rihanna, jak to Rihanna. Pytana o suknię odpowiedziała jedynie, że choć żeby nosić suknię potrzebuje pomocy asystenta, to jednak „było warto”.

A wy, jak myślicie? Warto było?…


 

Na podstawie: elephantjournal.com


Lifestyle

Jak dobrać naszyjnik do stroju? Jaką długość wybrać?

Redakcja
Redakcja
26 stycznia 2018
1 z 6

Krótki naszyjnik

Fot. iStock/Siri Stafford

Mowa o naszyjniku o długości ok. 35 centymetrów – tak zwane „kołnierze”, które ciasno oplatają szyją, czasami składają się z kilku pasm korali czy pereł. Tego typu naszyjniki wymagają, by je pokazać, dlatego najlepiej nosić je do dekoltów typu łódka, litera V czy  do bluzek lub sukienek z odsłoniętymi ramionami.

Fot. iStock/Marishka_Yu

Fot. iStock/Marishka_Yu

 

PoprzedniNastępny

Zobacz także

„Słowo „kredyt” działa na mnie jak płachta na byka i kiedy zaczynam: „po ch*j nam to było”, mój mąż patrzy z politowaniem…”

Ludzie inteligentni emocjonalnie zdobywają szczyty. Sprawdź, czym się wyróżniają

Paweł Deląg: to dzieci trzymają w kupie ten świat