Kuchnia Lifestyle Zdrowie

10 nawyków żywieniowych, które odmienią twoje życie

Agnieszka Dyniakowska
Agnieszka Dyniakowska
7 kwietnia 2017
5 z 10

Kupuj z głową i przygotuj wcześniej

Fot. iStock / gilaxia

Jeśli będziesz mieć pod ręką zdrowe produkty, z których szybko i łatwo przygotujesz coś do zjedzenia, o wiele mniej trudności sprawi ci wprowadzenie nowych nawyków. Nie kupuj chipsów i słodyczy na zapas – czego oczy nie widzą, tego nie zjesz! Jeśli nie lubisz codziennego gotowania lub zwyczajnie, nie masz na to czasu, przygotuj większe ilości posiłków, które możesz zamrozić lub zawekować – będą na później. Gotuj na dwa lub trzy dni – ryż możesz połączyć z warzywami na patelnię lub szybkim sosem pomidorowym, dodać podsmażoną pierś z kurczaka lub rybę i za każdym razem uzyskać inne danie.

PoprzedniNastępny
Kuchnia Lifestyle Zdrowie

Home Concept – nowe pomysły na twój dom

Redakcja
Redakcja
7 kwietnia 2017
Fot. Materiały prasowe
 

Już 1 kwietnia 2017 r. na mapie Warszawy i Katowic pojawiły się nowe centra wyposażenia wnętrz Home Concept – i to wcale nie był primaaprilisowy żart! Pod adresem Aleje Jerozolimskie 185 w Warszawie i Aleje Roździeńskiego 191 w Katowicach oficjalnie otwarto wygodne i przyjazne przestrzenie dla wszystkich, którzy remontują, planują lub już urządzają dom.

Home Concept skupia w jednym miejscu około 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. To nowoczesne, komfortowe centrum wyposażenia wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Za cel stawia sobie zbudowanie społeczności skupionej wokół designu i architektury wnętrz, a także stworzenie przestrzeni, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa. Aktualny harmonogram wydarzeń dostępny będzie niebawem na stronie www.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Podczas budowy i aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Home Concept to miejsce, gdzie zarówno architekci, jak i klienci indywidualni mogą liczyć na fachową, całościową obsługę! Wybrane showroomy świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.

Zapraszamy serdecznie: Home Concept Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185 i Home Concept Katowice, Aleje Roździeńskiego 191.


Artykuł powstał we współpracy z www.homeconcept.com.pl


Zobacz także

Święta Godzina Pani Domu

SPA

Wizyta w SPA – niezbędny element zdrowego stylu życia

Życzę wam, żebyście miały obok siebie facetów, od których nie musicie dostawać kwiatów w Dzień Kobiet