Kuchnia Lifestyle Zdrowie

10 nawyków żywieniowych, które odmienią twoje życie

Agnieszka Dyniakowska
Agnieszka Dyniakowska
7 kwietnia 2017
10 z 10

Stosuj zasadę 80/20

Fot. iStock / marekuliasz

Co to za zasada? Niech 80 procent twojego jedzenia będzie zdrowe, pełnowartościowe i zalecane przez dietetyków, a pozostałe 20 zostaw sobie na specjalne okazje, np. babski wieczór, święta czy obiad na mieście. Możesz też wyznaczyć sobie raz w tygodniu tzw. cheat meal i jeść wtedy to, na co masz ochotę bez wyrzutów sumienia.  Zasadę 80/20 można też wytłumaczyć w inny sposób – kończ swój posiłek, gdy jesteś już pełna w 80 procentach, a resztę zostaw na talerzu i podziękuj. W ten sposób unikniesz przejadania się, zaczniesz jeść bardziej świadomie i nauczysz słuchać swojego organizmu i rozpoznawać jego naturalne potrzeby.

Na podstawie: www.health.com

PoprzedniNastępny
Kuchnia Lifestyle Zdrowie

Home Concept – nowe pomysły na twój dom

Redakcja
Redakcja
7 kwietnia 2017
Fot. Materiały prasowe
 

Już 1 kwietnia 2017 r. na mapie Warszawy i Katowic pojawiły się nowe centra wyposażenia wnętrz Home Concept – i to wcale nie był primaaprilisowy żart! Pod adresem Aleje Jerozolimskie 185 w Warszawie i Aleje Roździeńskiego 191 w Katowicach oficjalnie otwarto wygodne i przyjazne przestrzenie dla wszystkich, którzy remontują, planują lub już urządzają dom.

Home Concept skupia w jednym miejscu około 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. To nowoczesne, komfortowe centrum wyposażenia wnętrz blisko każdego klienta, które daje szanse na odnalezienie indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. Home Concept to także nowe miejsce spotkań – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych. Miejsce, które podąża za nowinkami i światowymi trendami w urządzaniu. Za cel stawia sobie zbudowanie społeczności skupionej wokół designu i architektury wnętrz, a także stworzenie przestrzeni, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa. Aktualny harmonogram wydarzeń dostępny będzie niebawem na stronie www.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Podczas budowy i aranżacji domu liczą się pomysły, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Home Concept to miejsce, gdzie zarówno architekci, jak i klienci indywidualni mogą liczyć na fachową, całościową obsługę! Wybrane showroomy świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.

Zapraszamy serdecznie: Home Concept Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185 i Home Concept Katowice, Aleje Roździeńskiego 191.


Artykuł powstał we współpracy z www.homeconcept.com.pl


Kuchnia Lifestyle Zdrowie

Sprawdź, jakie badania profilaktyczne powinnaś wykonać, gdy skończysz 20, 30 i 40 lat

Redakcja
Redakcja
7 kwietnia 2017
Fot. iStock / vitranc
Następny

Zobacz także

Jesteś „sportowym leniem” a chciałabyś to zmienić? Wypróbuj 5 sposobów na zmianę przyzwyczajeń

Wstęp do historii – Klinika Silnej Woli już otwarte

Uwaga komplement! Czerwienimy się i uciekamy jak najszybciej, żeby nikt nie zobaczył, że jesteśmy w czymś dobre