Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
1 z 2

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Fot. iStock/proud_natalia

Lew

Lwy są niesamowicie namiętne i hojne w sypialni – są gotowe dać z siebie wszystko. Są urocze i polegają na swojej charyzmie, aby przyciągnąć kochanka. Lwy mają silny i konsekwentny popęd seksualny, ale z powodu ich kruchego ego trzeba im powtarzać, że wykonują dobrą robotę. Co je najbardziej podnieca? Głaskanie po plecach lub podziwianie ciała na pewno wprawi je w dobry nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Strzelec, Lew

Panna

Urodzeni pod znakiem Panny są niesamowicie seksualni i zmysłowi. Jednak wolą nawiązać godną zaufania więź, zanim wskoczą do łóżka. Mają tendencję do analizowania wszystkiego w życiu i w sypialni, więc zawsze dążą do perfekcji. Panny podniecają masaże, więc jeśli zrobisz im miły masaż, sprawią, że nie zapomnisz tego zbliżenia bardzo długo.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Ryby, Koziorożec

Waga

Wagi to miłośnicy rzeczy pięknych i luksusowych – zazwyczaj mają doskonały smak i należą do najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. To otwarci i nienasyceni kochankowie, którzy pragną komunikacji. Wagi są dość towarzyskie, więc podniecają się seksualnie poprzez werbalną grę wstępną i stymulację umysłową. Gra wstępna, która obejmuje świece i powolne dotykanie, z pewnością zaskoczy ich umysł i zapewni Ci świetną zabawę w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Bliźnięta, Lew

Skorpion

Skorpiony są niezwykle namiętne i bardzo sensualne, ale mogą też być bardzo zaborcze. Osoby te delektują się wszystkimi aspektami seksu, ale spędzają więcej czasu na grze wstępnej niż na samym akcie. Są świetni w zwalaniu innych z nóg, ale muszą poczuć emocjonalny związek z kimś, zanim wylądują razem w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Skorpion, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Dwie zodiakalne pary, których związek przetrwa wszystko. Nic ich nie rozdzieli

Magic Moments
Magic Moments
23 sierpnia 2021
fot. eliz19/iStock
 

Niektórzy ludzie są po prostu dobrzy w utrzymywaniu związków i dokładnie wiedzą, co i jak robić, żeby ich więź zacieśniała się i była trwała, stała na solidnych podstawach. Są szanse, że znasz pary, których zdają się nie imać żadne burze i niepowodzenia. Nie da się ich rozdzielić i bez względu na to, co się stanie, zawsze odnajdą do siebie drogę powrotną. Ich miłość jest tak silna, że nic nie może ich złamać. NIC.

A co ze znakami zodiaku? Czy są jakieś pary zodiaku, których nie da się rozdzielić? Czy są jakieś pary zodiaku, którym naprawdę pisane jest być razem choćby nie wiem co?

Waga i Lew

To chyba najciekawsza para zodiaku. Połączenie dumnego Lwa, ponad wszystko lubiącego, gdy ktoś o niego zabiega i wciąż adoruje i Wagi, która z kolei najbardziej lubi… zabiegać i adorować, uwielbiać kogoś.  Dwie silne osobowości, które potrafią się nawzajem docenić. Jedno podziwia drugie. Coś wspaniałego.

Lew nie jest łatwy „w obsłudze”. Ten samozwańczy lider dla większości będzie osobą irytującą, ale nie dla Wagi. Dla niej ta zarozumiała poza jest oznaką silnej osobowości. Waga kocha wyrafinowanego Lwa i sposób, w jaki psują ją luksusami. Oboje chcą prowadzić wystawny styl życia. Nic dziwnego, że się w sobie zakochują i kochają na zabój! Waga może być nieco zaborcza i mieć problemy z zaufaniem, ale ponieważ tak, jak Lew, nie ma problemów z komunikacją, wszelkie nieporozumienia wyjaśniają na bieżąco, a ewentualne konflikty gasną, zanim zdążą zapłonąć.

Panna i Wodnik

Ich dopasowanie jest zapisane w gwiazdach. Co sprawia, że to tak wyjątkowa para? Oboje chcą tego samego – wspaniałej wspólnej przyszłości i dobrego życia. Nie oglądają się za siebie. Osoby spod znaku Panny chcą pomagać innym, te spod znaku Wodnika natomiast chcą uczyć, dzielić się swoją wiedzą. Czyż nie uzupełniają się idealnie?

Panna z pewnością zna wiele miłosnych trików. Wie dokładnie jak sprawić, by Wodnik się w niej zakochał. Jest praktyczna, a Wodnik to marzyciel. Oboje lubią intelektualne dyskusje i szybko „zapalają się” do nowych pomysłów i koncepcji. W trudnych chwilach razem próbują znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Choć przemądrzały Wodnik działa czasem na nerwy Pannie, nie zagraża to ich relacji.

 


Lifestyle

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Magic Moments
Magic Moments
17 sierpnia 2021
1 z 1

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

fot. LumiNola/iStock

3. Byk

Byka uznajemy za zwierzę nieco niezdarne, zachowujące się, jak przysłowiowy słoń w składzie porcelany. Zodiakalny Byk faktycznie coś ma z tego zwierzęcia. Czasami niezdarny i chamski, ale wiedzący, czego chce, choć osiąganie tego nie przychodzi mu z łatwością.

Byk ma silną, upartą i nachalną osobowość, która zawsze daje mu to, czego chce, a jeśli cały sklep z porcelaną zostanie po drodze zrujnowany, trudno!

4. Bliźnięta

Nie pomyślałabyś automatycznie właśnie o Bliźniętach w kontekście silnej osobowości, prawda? Tymczasem natykasz się na kogoś takiego jak Donald Trump, czy Jarosław Kaczyński… no właśnie.

Ponieważ Bliźnięta widzą dwie strony wszystkiego, w końcu wybierają tę, w którą wierzą. Człowiek spod znaku Bliźniąt to tyran. Jedni nazywają to „silną osobowością”, a inni zwykłym zastraszaniem.

5. Skorpion

Silny w tym przypadku oznacza apodyktyczny. Tak, Skorpion jest bez wątpienia najbardziej apodyktycznym, nachalnym, analitycznym i osądzającym znakiem.

Prawie niemożliwe jest, aby wygrać ze Skorpionem.

6. Baran

Bez wątpienia Baran jest znakiem, który ma najsilniejsze cechy osobowości. Pod tym znakiem rodzą się przywódcy i autorytety.

Baran jest wojownikiem zodiaku, jest niezawodny jeśli chodzi o ochronę idei, ludzi i tego, co uważa za słuszne. Nie boi się wyrażać swoich poglądów i często robi to z wielkim urokiem i łatwością. Naturalny lider, naturalnie silna osobowość.

 

 

PoprzedniNastępny