Go to content

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Astrologia może być świetnym sposobem na poznanie własnych cech osobowości, upodobań i niechęci, a także potencjalnych partnerów. Może również powiedzieć, jaka jest twoja osobowość w sypialni, na podstawie twojego znaku zodiaku. Czy jesteś wymagająca i niegrzeczna, czy nieco bardziej konserwatywna i nieśmiała?

Baran

Rządzony przez Marsa Baran jest znakiem ognia, który może kochać tylko w jeden sposób – namiętnie! Baran zawsze rządzi w sypialni i chętnie przeżyje wszystko od razu. Są energicznymi, namiętnymi kochankami i nie lubią dramatów ani emocjonalnej gry. Barany uwielbiają masaż… głowy, który wprowadza ich w odpowiedni nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Waga, Bliźnięta

Byk

Byk jest znakiem rządzonym przez Wenus, więc kiedy chce kogoś uwieść, zawsze robi to powoli. Byki to zmysłowe osoby i wolą poświęcić swój czas na upewnienie się, że mają odpowiednią atmosferę. Dotyk, zapach i dźwięki odgrywają ogromną rolę w ich życiu seksualnym, więc ogólny nastrój musi być odpowiedni na namiętną noc..

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna

Bliźnięta

Bliźnięta to bardzo energiczne, prostolinijne, spontaniczne i zalotne. Bliźnięta zdecydowanie nie są nieśmiałe w sypialni – są niezwykle pomysłowe i chętnie eksperymentują i próbują różnych rzeczy. Lubią flirtować i uwielbiają sprośne rozmowy. Jeśli chcesz podniecić swojego partnera spod znaku Bliźniąt, po prostu wyszeptaj mu do ucha jakieś sprośności lub przygotuj aromatyczną, zmysłową kąpiel.

Znaki zgodne seksualnie: Strzelec, Wodnik, Baran

Rak

Rządzone przez Księżyc Raki to wrażliwe i romantyczne dusze, które nie będą tolerować partnera, bawiącego się ich emocjami. Zawsze starają się stworzyć romantyczną i zachęcającą przestrzeń dla siebie i swojego partnera. Uwielbiają rozpieszczać zmysły muzyką i pysznym jedzeniem. Muszą czuć się emocjonalnie komfortowo, bezpiecznie i pewnie, a kiedy poczują się kochane w związku, staną się namiętnymi i zmysłowymi kochankami, którzy zrobią wszystko, aby zadowolić tę drugą osobę.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Koziorożec, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

 

dobry w łóżku Fot. iStock/proud_natalia

1/2 Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Lew

Lwy są niesamowicie namiętne i hojne w sypialni – są gotowe dać z siebie wszystko. Są urocze i polegają na swojej charyzmie, aby przyciągnąć kochanka. Lwy mają silny i konsekwentny popęd seksualny, ale z powodu ich kruchego ego trzeba im powtarzać, że wykonują dobrą robotę. Co je najbardziej podnieca? Głaskanie po plecach lub podziwianie ciała na pewno wprawi je w dobry nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Strzelec, Lew

Panna

Urodzeni pod znakiem Panny są niesamowicie seksualni i zmysłowi. Jednak wolą nawiązać godną zaufania więź, zanim wskoczą do łóżka. Mają tendencję do analizowania wszystkiego w życiu i w sypialni, więc zawsze dążą do perfekcji. Panny podniecają masaże, więc jeśli zrobisz im miły masaż, sprawią, że nie zapomnisz tego zbliżenia bardzo długo.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Ryby, Koziorożec

Waga

Wagi to miłośnicy rzeczy pięknych i luksusowych – zazwyczaj mają doskonały smak i należą do najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. To otwarci i nienasyceni kochankowie, którzy pragną komunikacji. Wagi są dość towarzyskie, więc podniecają się seksualnie poprzez werbalną grę wstępną i stymulację umysłową. Gra wstępna, która obejmuje świece i powolne dotykanie, z pewnością zaskoczy ich umysł i zapewni Ci świetną zabawę w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Baran, Bliźnięta, Lew

Skorpion

Skorpiony są niezwykle namiętne i bardzo sensualne, ale mogą też być bardzo zaborcze. Osoby te delektują się wszystkimi aspektami seksu, ale spędzają więcej czasu na grze wstępnej niż na samym akcie. Są świetni w zwalaniu innych z nóg, ale muszą poczuć emocjonalny związek z kimś, zanim wylądują razem w łóżku.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Skorpion, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

Fot. iStock/AleksandarNakic

2/2 Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Strzelec

Strzelce to osoby żądne przygód, zalotne i kochające zabawę, które żyją dla dreszczyku emocji. W sypialni bawią się i nie boją próbować nowych rzeczy. Są niezwykle uczciwe i porozmawiają ze swoim partnerem o swoich potrzebach i pragnieniach. Z drugiej strony, ci wędrowcy łatwo się nudzą, więc potrzebują różnorodności, zabawy i spontaniczności w swoim życiu seksualnym.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Baran, Bliźnięta

Koziorożec

Koziorożce są powściągliwe i konserwatywne, ale mają reputację jednego z najbardziej seksualnych znaków zodiaku. Publicznie zazwyczaj są bardzo opanowane, ale to dlatego, że swoją spontaniczność zachowują na czas spędzany w sypialni. Koziorożce są zmysłowe i mają wyjątkowo silny popęd seksualny, dzięki czemu możesz spodziewać się namiętnego seksu przez całą noc.

Znaki zgodne seksualnie: Rak, Byk, Panna

Wodnik

Wodniki uwielbiają seks i jeśli ich partner wie, jak je pobudzić zarówno psychicznie, jak i fizycznie, będą w niebie. Są entuzjastyczne, niekonwencjonalne i bardzo pomysłowe w sypialni, co oznacza, że lubią próbować nowych rzeczy, aby ich życie seksualne było ekscytujące. Są lojalnymi partnerami, ale w związku mogą być nieco emocjonalnie oderwane.

Znaki zgodne seksualnie: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec

Ryby

Ryby to marzyciele, którzy są bardziej skupieni na przyjemności partnera niż na własnej. Są hojne, empatyczne, zmysłowe, intuicyjne i doceniają romantyczne gesty. W łóżku są zabawne, dzikie i pomysłowe. Ryby muszą rozwinąć emocjonalną intymność zanim dojdzie do seksu.

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna