Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
Fot. iStock/GeorgeRudy
Następny

Astrologia może być świetnym sposobem na poznanie własnych cech osobowości, upodobań i niechęci, a także potencjalnych partnerów. Może również powiedzieć, jaka jest twoja osobowość w sypialni, na podstawie twojego znaku zodiaku. Czy jesteś wymagająca i niegrzeczna, czy nieco bardziej konserwatywna i nieśmiała?


Baran

Rządzony przez Marsa Baran jest znakiem ognia, który może kochać tylko w jeden sposób – namiętnie! Baran zawsze rządzi w sypialni i chętnie przeżyje wszystko od razu. Są energicznymi, namiętnymi kochankami i nie lubią dramatów ani emocjonalnej gry. Barany uwielbiają masaż… głowy, który wprowadza ich w odpowiedni nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Waga, Bliźnięta

Byk

Byk jest znakiem rządzonym przez Wenus, więc kiedy chce kogoś uwieść, zawsze robi to powoli. Byki to zmysłowe osoby i wolą poświęcić swój czas na upewnienie się, że mają odpowiednią atmosferę. Dotyk, zapach i dźwięki odgrywają ogromną rolę w ich życiu seksualnym, więc ogólny nastrój musi być odpowiedni na namiętną noc..

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna

Bliźnięta

Bliźnięta to bardzo energiczne, prostolinijne, spontaniczne i zalotne. Bliźnięta zdecydowanie nie są nieśmiałe w sypialni – są niezwykle pomysłowe i chętnie eksperymentują i próbują różnych rzeczy. Lubią flirtować i uwielbiają sprośne rozmowy. Jeśli chcesz podniecić swojego partnera spod znaku Bliźniąt, po prostu wyszeptaj mu do ucha jakieś sprośności lub przygotuj aromatyczną, zmysłową kąpiel.

Znaki zgodne seksualnie: Strzelec, Wodnik, Baran

Rak

Rządzone przez Księżyc Raki to wrażliwe i romantyczne dusze, które nie będą tolerować partnera, bawiącego się ich emocjami. Zawsze starają się stworzyć romantyczną i zachęcającą przestrzeń dla siebie i swojego partnera. Uwielbiają rozpieszczać zmysły muzyką i pysznym jedzeniem. Muszą czuć się emocjonalnie komfortowo, bezpiecznie i pewnie, a kiedy poczują się kochane w związku, staną się namiętnymi i zmysłowymi kochankami, którzy zrobią wszystko, aby zadowolić tę drugą osobę.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Koziorożec, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

 

Lifestyle

Dwie zodiakalne pary, których związek przetrwa wszystko. Nic ich nie rozdzieli

Magic Moments
Magic Moments
23 sierpnia 2021
fot. eliz19/iStock
 

Niektórzy ludzie są po prostu dobrzy w utrzymywaniu związków i dokładnie wiedzą, co i jak robić, żeby ich więź zacieśniała się i była trwała, stała na solidnych podstawach. Są szanse, że znasz pary, których zdają się nie imać żadne burze i niepowodzenia. Nie da się ich rozdzielić i bez względu na to, co się stanie, zawsze odnajdą do siebie drogę powrotną. Ich miłość jest tak silna, że nic nie może ich złamać. NIC.

A co ze znakami zodiaku? Czy są jakieś pary zodiaku, których nie da się rozdzielić? Czy są jakieś pary zodiaku, którym naprawdę pisane jest być razem choćby nie wiem co?

Waga i Lew

To chyba najciekawsza para zodiaku. Połączenie dumnego Lwa, ponad wszystko lubiącego, gdy ktoś o niego zabiega i wciąż adoruje i Wagi, która z kolei najbardziej lubi… zabiegać i adorować, uwielbiać kogoś.  Dwie silne osobowości, które potrafią się nawzajem docenić. Jedno podziwia drugie. Coś wspaniałego.

Lew nie jest łatwy „w obsłudze”. Ten samozwańczy lider dla większości będzie osobą irytującą, ale nie dla Wagi. Dla niej ta zarozumiała poza jest oznaką silnej osobowości. Waga kocha wyrafinowanego Lwa i sposób, w jaki psują ją luksusami. Oboje chcą prowadzić wystawny styl życia. Nic dziwnego, że się w sobie zakochują i kochają na zabój! Waga może być nieco zaborcza i mieć problemy z zaufaniem, ale ponieważ tak, jak Lew, nie ma problemów z komunikacją, wszelkie nieporozumienia wyjaśniają na bieżąco, a ewentualne konflikty gasną, zanim zdążą zapłonąć.

Panna i Wodnik

Ich dopasowanie jest zapisane w gwiazdach. Co sprawia, że to tak wyjątkowa para? Oboje chcą tego samego – wspaniałej wspólnej przyszłości i dobrego życia. Nie oglądają się za siebie. Osoby spod znaku Panny chcą pomagać innym, te spod znaku Wodnika natomiast chcą uczyć, dzielić się swoją wiedzą. Czyż nie uzupełniają się idealnie?

Panna z pewnością zna wiele miłosnych trików. Wie dokładnie jak sprawić, by Wodnik się w niej zakochał. Jest praktyczna, a Wodnik to marzyciel. Oboje lubią intelektualne dyskusje i szybko „zapalają się” do nowych pomysłów i koncepcji. W trudnych chwilach razem próbują znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Choć przemądrzały Wodnik działa czasem na nerwy Pannie, nie zagraża to ich relacji.

 


Lifestyle

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Magic Moments
Magic Moments
17 sierpnia 2021
fot. LumiNola/iStock
Następny

Nikogo nie powinno zaskakiwać, że się od siebie różnimy – niektórzy z nas są hałaśliwi i agresywni, podczas gdy inni są potulni, cisi i bierni. Świat potrzebuje wszystkich. Astrologia daje nam wiele możliwości przyglądania się ludzkim osobowościom. Właściwie bez problemu jesteśmy w stanie wskazać w naszym otoczeniu, która osoba ma silną osobowość, a która jest bardziej uległa. Czy zgadza się to z opisami znaków zodiaku. Sprawdźcie, z czystej ciekawości.

Silne osobowości nie ograniczają się do znaków ognia, jak można by zakładać. Znaki zodiaku dają w tym temacie mnóstwo wariacji. Możemy być silni w jednym, podczas gdy w innym wiemy, że jesteśmy kompletnymi mięczakami. Nie jesteśmy całkowicie silni ani całkowicie słabi. Jednak nasze znaki zodiaku zdecydowanie wspierają poziom tego, jak silne mogą być nasze osobowości.

Silna osobowość może być charyzmatyczna, pociągająca, przekonująca. Ale siła osobowości niekoniecznie oznacza siłę charakteru. Można być silnym i imponującym, onieśmielać, a nawet zastraszać. Silna osobowość to miecz obosieczny, który miejmy nadzieję, jej posiadacze wykorzystują wyłącznie do dobrych celów.

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

1. Lew

Lepiej być po jego stronie, bo jeśli coś idzie nie po jego myśli jest nieznośny i przykry. Lew to nie tylko silna osobowość — to pędzący pociąg siły, który wymaga, abyś wsiadł na pokład lub został na poboczu, w polu.

Lew ma egoistyczny, egocentryczny rodzaj silnej osobowości i jakkolwiek charyzmatyczny może być, może być również najbardziej obraźliwym ze znaków.

2. Strzelec

To, co charakterystyczne dla Strzelca, to to, że jest cichy… dopóki nie nadejdzie czas, aby spalić świat. Zbiera informacje, podsumowuje, analizuje i przygotowuje na nie odpowiedź. I nagle, wtem, dosłownie jak diabeł z pudełka wyskakuje Strzelec i daje nam wszystkim jasno do zrozumienia, jak powinno być.

Strzelec planuje zemstę, intrygi, ataki. Jest myślicielem, zastanawia się, zanim coś powie, a kiedy już przemówi, poznajemy swoje miejsce w szeregu.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!